تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: عدم سازگاری ویندوز ۱۰ با رزولوشن مانیتور

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض عدم سازگاری ویندوز ۱۰ با رزولوشن مانیتور

سلام دوستان خیلی ممنون میشم اگه در این مورد راهنماییم کنید چون واقعا راه حلی براش پیدا نکردم.

بعد از اینکه ویندوز خودم رو به ۱۰ تغییر دادم حد اکثر رزولوشن قابل استفاده ۱۲۸۰ در ۱۰۲۴ بود در حالی که قبلا ۱۴۴۰ در ۹۰۰ بود.
    همچنین برای حلش هم کارت گرافیکم رو اپدیت کردم هم کلیه درایور هامو ولی باز هم مشکل رفع نشد توی نت هم دیگه راه حلی براش پیدا نکردم.
    خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید چون این رزولوشن با مانیتورم سازگار نیست و کیفیت بدی داره.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

سلام

ويندوز رو هم اپديت كنيد ، نشد درايو كارت گرافيك رو پاك كنيد و مجدد نصب كنيد

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سلام دوستان خیلی ممنون میشم اگه در این مورد راهنماییم کنید چون واقعا راه حلی براش پیدا نکردم.

بعد از اینکه ویندوز خودم رو به ۱۰ تغییر دادم حد اکثر رزولوشن قابل استفاده ۱۲۸۰ در ۱۰۲۴ بود در حالی که قبلا ۱۴۴۰ در ۹۰۰ بود.
    همچنین برای حلش هم کارت گرافیکم رو اپدیت کردم هم کلیه درایور هامو ولی باز هم مشکل رفع نشد توی نت هم دیگه راه حلی براش پیدا نکردم.
    خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید چون این رزولوشن با مانیتورم سازگار نیست و کیفیت بدی داره.
    کارت گرافیک چیه؟
    و نوع اتصال رو هم بفرمایید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

کارت گرافیکم nvidia gt 630 هست و نوع اتصال هم به مانیتور هستش

و یه مورد رو که باید بگم اینه که حد اکثر رزولوشنی که توی تنظیمات دیسپلی میتونم قرار بدم ۱۶۰۰در۱۲۰۰ هستش ولی وقتی انتخابش میکنم بعد چند ثانیه ص سیاه میشه و مینویسه out of range البطه این مشکل رو در ویندوز های قبلیم هم داشتم ولی به جای این رزولوشنم رو میزاشتم روی ۱۴۴۰ در ۹۰۰ که با مانیتورم کاملا سازگار بود ولی وقتی ویندوزمو کردم ۱۰ رزولوشن ۱۴۴۰در ۹۰۰ کاملا ناپدید شد و تنها یا باید روی ۱۶۰۰در۱۲۰۰ باشه که ارور میده یا باید روی ۱۲۸۰در۱۰۲۴ باشه که اونم خیلی بی کیفیته.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •