تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل ADSL

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض مشکل ADSL

سلام خدمت دوستان عزیز و سروران گرامی
    دوستان بنده تازه سرویس ADSL رو راه اندازی کردم. مودم UTEL خریداری کردم از شرکت پارس انلاین سرویس گرفتم.ولی یک مشکلی که هست اونم اینه که مودم وصل میشه و همه چی خوبه ولی چراغ Internet مثلا در یک ساعت 6یا7 بار قطع و وصل میشه!(چراغ power و dsl همیشه ثابتن) .تماس گرفتم پشتیبانی میگن مشکل از ما نیست و خطتون نوسان داره!
    بنظرتون مشکل از چیه!؟

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

سلام

باهاتون چک نکردن ؟؟؟ شما تمامی دستگاها مثله گوشی تلفن و آیدی کالر رو از خط خارج کنید ببینید باز نوسان داره - موارد نویز رو باید پشتیبانی بهتون راهنمایی میداد تا بررسی شه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

سلام

باهاتون چک نکردن ؟؟؟ شما تمامی دستگاها مثله گوشی تلفن و آیدی کالر رو از خط خارج کنید ببینید باز نوسان داره - موارد نویز رو باید پشتیبانی بهتون راهنمایی میداد تا بررسی شه
    والا چک کردن میگن مشکلی نیست از طرف ما!همه چیو کشیدم حتی کابل و همه چیزم یبار عوض کردم با سه تا پریز متفاوت تست کردم . بازم مشکل داره!
    بنظرتون میتونه از مودم باشه!؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

والا چک کردن میگن مشکلی نیست از طرف ما!همه چیو کشیدم حتی کابل و همه چیزم یبار عوض کردم با سه تا پریز متفاوت تست کردم . بازم مشکل داره!
    بنظرتون میتونه از مودم باشه!؟
    این مشکلو من و بعضی از دوستان با پارس آنلاین داشتند.برید تو status مودم و ببینید snr نوسان میکنه یا نه؟اگر نوسان کرد بدونید این مشکل تو پارس برای بعضی ها اتفاق افتاده.بنابراین چیز عجیبی نیست.
    اما قبلش باید وضعیت بوق تلفن رو چک کنید.ببینید خش خش نداره و بوق واضح هست یا نه.اگر بوق تلفن مشکلی نداشت بدونید این مشکل از سمت پارس و سعی کنید بهش عادت کنید.اینم بگم این مشکل همیشه توی ایام سال پیش نمیاد و هرازگاهی ظهور میکنه.

یه راه موقتی هم برای رفع مشکل هست و اون اینه که دوشاخه تلفن رو برای چند ثانیه (حتی اگر شده برای 1 دقیقه)دربیارید و بعد دوباره جا بزنید بعد می بیند مشکل نوسان snr حل میشه.اما گفتم موقتی و بعد از چند ساعت ممکنه سراغتون بیاد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز و سروران گرامی
    دوستان بنده تازه سرویس ADSL رو راه اندازی کردم. مودم UTEL خریداری کردم از شرکت پارس انلاین سرویس گرفتم.ولی یک مشکلی که هست اونم اینه که مودم وصل میشه و همه چی خوبه ولی چراغ Internet مثلا در یک ساعت 6یا7 بار قطع و وصل میشه!(چراغ power و dsl همیشه ثابتن) .تماس گرفتم پشتیبانی میگن مشکل از ما نیست و خطتون نوسان داره!
    بنظرتون مشکل از چیه!؟

به نظر من مشکل یا از مودمه یا از ارتباط بین مرکز مخابرات با شبکه پارس آنلاین . چون اگه مشکل از نویز باشه این خاموش و روشن شدن باید برای چراغ dsl اتفاق بيوفته نه براي چراغ اینترنت. البته این رو هم اضافه کنم برای من هم طی چند ماه گذشته چند بار این اتفاق افتاده ولی نه به این شدت . مثلا هر هفته یک بار چراغ اینترنت خاموش شده و مودم دوباره از اول کانکت شد . که این موضوع این احتمال رو افزایش میده که مشکل از ارتباط مراکز مخابراتی با شبکه پارس آنلاین باشه . اما برند مودم شما هم بدلیل داخلی بودن میتونه شک به مشکل مودم رو افزایش بده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم پارس آنلاین بودم شدیدا مشکل snr داشتم مجبور به جمع آوری شدم مودم هم asus بود، الان هم tp link دارم و پیشگامان (دزدگامان) هستم، مشکل قطعی و snr ندارم(مشکل سرعت مزخرف بین الملل دارم فقط)...اگر هنوز کسی هست مشکلی داره حتما با یک مودم دیگه تست کنه یا براش به صرفه تر هست کلا جمع آوری کنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •