تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: پاوربانک شارژر را میسوزاند

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

میتونی خیلی راحت از شاخه 5 ولت پاور سیستم تغذیش و شارژش کنی محدودیت امپر هم نداره.من خیلی وقتا این کارو میکنم

2. این کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

این هم سه مدل کابل شارژ پیشنهادی که تست کردم و خوب بودن، همگی میتوانند جریان بالا را تحمل کرده و شارژ سریع انجام دهند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(این مدل آخری تفاوتش اینه که LED داره و بر اساس رنگ اتمام شارژ، وضعیت شارژ سریع یا معمولی را نشان میده و همینطور حرارت ایجاد شده را در خود کانکتورها آزاد میکند و به باتری منتقل نمیکند)

(البته این کابل ها تایپ C نیستند اما شما میتونید مدل های مشابه Type C را پیدا و خریداری کنید، به این جهت که تست کردم، میتونم فقط همین ها را معرفی کنم)
    ممنونم ازتون استاد عزیز

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

میتونی خیلی راحت از شاخه 5 ولت پاور سیستم تغذیش و شارژش کنی محدودیت امپر هم نداره.من خیلی وقتا این کارو میکنم
    سپاس

میفرمایید وصلش کنم به پورت یو اس بی مادربورد؟ والتاژشو از کجا پیدا کنم باید از داخل ببینم؟

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

شما اگه به کابل ide سیستم دقت کنی اون سیم قرمز رنگ ولتاژ ۵ هست و اون زرد رنگ ولتاژ 12.دو تا سیاه وسطی هم زمین هستن.شما باید یه شارژر سوخته پیدا کنی سیمش رو جدا کنی ازش و مثبت و منفی رو شناسایی کنی و مثبتش رو به قرمز رنگ و منفیش رو به یکی از سیاه رنگا وصل کنی.
    این جوری شما مستقیم از پور سیستم ولتاژ 5 ولت میگیری.

6. این کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

شما اگه به کابل ide سیستم دقت کنی اون سیم قرمز رنگ ولتاژ ۵ هست و اون زرد رنگ ولتاژ 12.دو تا سیاه وسطی هم زمین هستن.شما باید یه شارژر سوخته پیدا کنی سیمش رو جدا کنی ازش و مثبت و منفی رو شناسایی کنی و مثبتش رو به قرمز رنگ و منفیش رو به یکی از سیاه رنگا وصل کنی.
    این جوری شما مستقیم از پور سیستم ولتاژ 5 ولت میگیری.
    چه جالب . ممنون از توضیحات. بعد مهندس با این روش گوشی رو هم میتونم شارژ کنم ؟ خطری نداره؟

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

چه جالب . ممنون از توضیحات. بعد مهندس با این روش گوشی رو هم میتونم شارژ کنم ؟ خطری نداره؟
    بله گوشی هم میشه شارژ میکرد.فقط تو شناسایی سیم مثبت و منفی باید خیلی دقت کنی اگه اشتباه بزنی احتمال سوختن برد تغذیه بعید نیست .ضعیف ترین پاور ها در شاخه 5 ولتشون راحت 8 امپر میتونن تولید کنن.
    مخصوصا اگه پاورت مارک معتبر باشه و توانش واقعی باشه که دیگه عالیه.
    من پیش اومده همزمان دو تا پاو بانک با هم شارژ کردم.چون پاورم 700 گرین هست تو شاخه 5 ولت راحت 22 امپر میتونه بده.
    البته با 12 نمیتونی پاوربانکت رو شارژ کنی چون برای اینکه پاور بانک با ولتاژ 12 شارژ بشه شارژر یه کد مخصوص به پاور بانک میفرسته ولی اینجا خبری از کد نیست.ولی مهمم نیست چون محدودیت امپری تو ولتاژ 5 ولت دیگه وجود نداره.
    Last edited by javad2015; 15-05-2019 at 03:15.

9. این کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

بله گوشی هم میشه شارژ میکرد.فقط تو شناسایی سیم مثبت و منفی باید خیلی دقت کنی اگه اشتباه بزنی احتمال سوختن برد تغذیه بعید نیست .ضعیف ترین پاور ها در شاخه 5 ولتشون راحت 8 امپر میتونن تولید کنن.
    مخصوصا اگه پاورت مارک معتبر باشه و توانش واقعی باشه که دیگه عالیه.
    من پیش اومده همزمان دو تا پاو بانک با هم شارژ کردم.چون پاورم 700 گرین هست تو شاخه 5 ولت راحت 22 امپر میتونه بده.
    البته با 12 نمیتونی پاوربانکت رو شارژ کنی چون برای اینکه پاور بانک با ولتاژ 12 شارژ بشه شارژر یه کد مخصوص به پاور بانک میفرسته ولی اینجا خبری از کد نیست.ولی مهمم نیست چون محدودیت امپری تو ولتاژ 5 ولت دیگه وجود نداره.
    ممنونم از راهنماییتون

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •