تبلیغات :
دانلود آهنگ جدید
پیشبینی فوتبال
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
تبلت
دستگاه جوجه کشی
[ سفارش آگهی متنی ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما آیا میان امریکا و ایران جنگ صورت خواهد پذیرفت؟

راي دهنده
61. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • آری

16 26.23%
  • خیر

45 73.77%
+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 31 از 33 اولاول ... 2127282930313233 آخرآخر
نمايش نتايج 301 به 310 از 330

نام تاپيک: به نظر شما آیا میان امریکا و ایران جنگ صورت خواهد پذیرفت؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

زبطی به موضوع تاپیک نداره که حالا آغاز کننده تاپیک هم با آب و تاب مهملات میبافه برای تحلیلش!! نتیجه= این موجودات اگر موضوعی باب میلشان بود دقیقا مرتبط با بحثه! تحلیل هم باید بشه!! باب میلشان نبود! اصلا باید فرد مورد نظر خفه بشه!

خیلی خوبه از قضا اینها رو نشر میدین! به هر حال مردمی که به سرمایه سالاری رای دادن باید چهره واقعیش رو کمی لمس کنن!

در ضمن برای اونجایی هم که کسی رنگ افتابه! رو مشخص نمیکنه و مردم خودشون مشخص میکنن چند رنگ و چه رنگهایی داشته باشه که بعدا انتخابش بکنن یه خزعبل یا مهمل دیگه بسازین چون به قول برنامه نویسها مهملاتت باگ داره!

تو وادی عقل و علم زیاد جولان میدین و ژستش رو میگیرین ولی حداقل هاشم رعایت نمیکنین!!

لازم نیست تو هر بحثی از تسلیحاتی و اقتصاد و روابط بین الملل و فلسفه!! و ادیان!!! و وجود خالق و ... و ........ وارد بشین با ژست استادی!!! و سفسطه ببافین و وقتی غافیه تنگ آمد یا جواب ندین یا مهملات ببافید!! شایدم این انجمن رو ساختن برای اوج گرفتن امثال شما !!!

تو وادی عقل و علم وارد نشین! اینهم مثل اون مدعی مردم بودن هست که به دیکتاتوری میرسه. عقل سلیم و غیر متعصب مشخصه و صد در صد علم هم مشخصه!! البته نوعی از علم هم داریم که با وجودی که میداند دارد سلاحی برای سلاخی مردم میسازد! انرا توجیح میکند! حتی از این نوع علم هم نمیشه با سفسطه های شما به نفعتون استفاده کرد!!!

مدعیات شما و بقیه رو پاسخ دادم شما در بحث اقتصادی وا دادین و به مغلطه رسیدین دیگران هم در بحث تسلیحاتی و موقعیت ایران و موضوع حمله به ایران.

شما جویای حقیقت نیستین چون همونقدری که یک مذهبی خشک مقدس نما تعصب داره شما و شمای نوعی که کم ندیدیم تو این تاپیک تعصب دارین!

شما به گفت های خودتان هم باور ندارید
    فقط مهملات
    چقدر خوب هر کجا ترشحات ذهنی خودتان رو خالی کردین با کشیدن سیفون تمام کنید بحث رو
    چون نه منطقی داره و نه استدلال
    کسی که خود را به خواب زده بیدار نمیشود

2. 4 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

علت و معلول میدونی چیه؟ وقتی میگی وجود خدا رو رد میکنی!!! یعنی دقیقا هر چیزی که در حال رخ دادن هست رو داری رد میکنی چون ذره ای بدون وجود علت و خالق نمیتونه وجود داشته باشه. همین کامنتی که اینجا داره ارسال میشه الان خالقش منم چون بدون وجود من یا هرکس دیگه ای میلیاردها سال هم صبر کنی کامنتی اینجا ارسال نمیشه چون هرچیزی نیاز به علت داره و هیچ چیزی از جانب غیب ظاهر نمیشه.

حالا فرض رو بر این بگیریم شما به نظریه بیگ بنگ اعتقاد داری خوب علت/خالق چنین پدیده عظیمی رو چی چیزی میتونی در نظر بگیری؟

یکی از سوالات مهم ذهن من اینه که چطور انسان که خودش یک نوع خالق به حساب میاد که چیزهای زیادی رو خلق کرده و حتی احتمال زیاد میتونه در آینده موجودات زنده ای هم خلق کنه اما باز هم عده ای وجود خالق دنیای خودشون رو به راحتی رد میکنن! مگه خودتون قدرت خلق هر چند بسیار اندک رو ندارید؟ این اوج کوتاه فکری نیست؟
    زمین 4.5 میلیارد سال هست که بدون تزریق انرژی داره تو یه مدار مشخص حرکت میکنه. حالا تو دنیایی که قانونش میگه هر معلول علتی/خالقی داره شما خالق این پدیده منظم و حیرت انگیزی رو چه چیزی میتونید در نظر بگیرید؟
    قبلا که اینستا و تلگرام نبود،معمولا گروه هایی در فیسبوک برای بحث بین اتئیست ها و دیندار ها بود ،از این بین این بحثو شما کردید منم یاد یه حرف از استیون هاوکینگ افتادم که یه فرد روحانی گفت که هر چیزی یه خالقی داره،حالا استیون از فرد روحانی پرسید خالق دنیا کیه،طرف گفت خدا ،گفت خالق خدا کیه؟،طرف گفت خدا از اول بودش و بوجود نیومده،در جواب روحانی گفت که ،پس نتیجه میگیریم که در این دنیا یه چیزی هست که خالق نداره،بر گردیم سر سوال اول!
    فلسفه و منطقی که اسلام اینقد علما سرش مانور میرن که با فلسفه میشه فهمید که خدایی وجود داره،با همون فلسفه و منطق هم میشه راحت ردش کرد،منطق چیزی به اسم استثنا درش وجود نداره،هر چیزی یه دلیلی داره،وجود خدا هم باید یه دلیلی داشته باشه وگرنه منطقی نیست،من هم فیلسوف نیستم ،خواهشا برچسب نچسبونید
    اقای mjx با خود تو ام برچسب برده غرب و موجود و خلاصه اینا نزار،کلا برچسب نزار برچسبات تموم میشن،خودتم که وضعیت دلارو میدونی چطوره بات گرون در میاد

صرفا یه ادم عادی ام که دارم به این قضایا بدون بکار بردن هیج احساسی فکر میکنم ،وهمه اگر احساسات و اعتقادات دینیشونو برای یک ساعت بزارن کنار و تفکر بکنن،مطمئنا همگی اتئیست یا حداقا مثل من اگنوستیک میشن

4. 5 کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

من بعید می دونم که این حرف ها تأثیری بر شما داشته باشه اما تاپیک در مورد احتمال جنگ بین آمریکا و ایران بود اما موضوع مثله اینکه به این جا رسیده :
    پیش فرض : خدا وجود داره، ایرانی ها درست ترین مذهب رو دارن از این لحاظ حق با آن ها هست
    فرض : آمریکا به ایران حمله نظامی می کنه
    نتایج و عواقب : چون خدا با ماست پس ما پیروزیم بدون در نظر گرفتن واقعیت های دنیا و اگر کسی حرفی مخالف این موضوع بگه غرب زده ی خود فروخته هست که در راه اشتباهی قرار گرفته که راه برگشتی هم نداره و از این رو هر حرفی بزنه متناقض هست و بی ارزش.

زیاد سرتون رو درد نمیارم همون طور که بقیه هم گفتن میشه به راحتی جست و جو کرد و تأمل کرد در خیلی از مسائل .

یکی از سوالات مهم ذهن من اینه که چطور انسان که خودش یک نوع خالق به حساب میاد که چیزهای زیادی رو خلق کرده و حتی احتمال زیاد میتونه در آینده موجودات زنده ای هم خلق کنه اما باز هم عده ای وجود خالق دنیای خودشون رو به راحتی رد میکنن! مگه خودتون قدرت خلق هر چند بسیار اندک رو ندارید؟ این اوج کوتاه فکری نیست؟
    پیش فرض شما اینه که خالق انسان یک موجودی هست که خودآگاه هست. بیاییم این خالق رو بررسی کنیم .
    خالقی که همه چیز را می داند
    اگر خالق مورد نظر شما همه چیز را می داند آیا می دونه که آفریده اش چه تصمیمی می گیره؟ اگر می دونه پس عذاب دادن مخلوقی که از قبل مشخص بوده که گندی بالا می زنه یه کاری سادیستی هست نه چیزه دیگه.آیا دیگه جایی برای آزادی عمل می مونه؟
    خالقی که همه کاری می تواند انجام دهد
    اگر این حالق هر کاری که اراده کند می تونه انجام بده آیا می تونه خودش رو از بین ببره؟ اگر همه کاری می تونه انجام بده چرا به جای خلقت آنی چرا ما پدیده های فرگشتی داریم؟ 13.7 میلیارد سال (کم و بیش) گذشته تا ما به وجود بیاییم. این بزرگی دنیای قابل رصد و زمانی که طی شده حداقل شما رو به این فکر نمی اندازه که شاید شاید ما مرکز توجه عالم نیستیم؟

زمین 4.5 میلیارد سال هست که بدون تزریق انرژی داره تو یه مدار مشخص حرکت میکنه.
    پیشنهاد می کنم مطالعه بفرمایید چرا به خاطر حضور توده ی ماده خمش در فضازمان به وجود میاد اون طوری می تونید درک بهتری در مورد مدار اجرام داشته باشید.
    Last edited by salman2003; 12-06-2019 at 13:30.

6. این کاربر از salman2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ژیان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

قبلا که اینستا و تلگرام نبود،معمولا گروه هایی در فیسبوک برای بحث بین اتئیست ها و دیندار ها بود ،از این بین این بحثو شما کردید منم یاد یه حرف از استیون هاوکینگ افتادم که یه فرد روحانی گفت که هر چیزی یه خالقی داره،حالا استیون از فرد روحانی پرسید خالق دنیا کیه،طرف گفت خدا ،گفت خالق خدا کیه؟،طرف گفت خدا از اول بودش و بوجود نیومده،در جواب روحانی گفت که ،پس نتیجه میگیریم که در این دنیا یه چیزی هست که خالق نداره،بر گردیم سر سوال اول!
    فلسفه و منطقی که اسلام اینقد علما سرش مانور میرن که با فلسفه میشه فهمید که خدایی وجود داره،با همون فلسفه و منطق هم میشه راحت ردش کرد،منطق چیزی به اسم استثنا درش وجود نداره،هر چیزی یه دلیلی داره،وجود خدا هم باید یه دلیلی داشته باشه وگرنه منطقی نیست،من هم فیلسوف نیستم ،خواهشا برچسب نچسبونید
    اقای mjx با خود تو ام برچسب برده غرب و موجود و خلاصه اینا نزار،کلا برچسب نزار برچسبات تموم میشن،خودتم که وضعیت دلارو میدونی چطوره بات گرون در میاد

صرفا یه ادم عادی ام که دارم به این قضایا بدون بکار بردن هیج احساسی فکر میکنم ،وهمه اگر احساسات و اعتقادات دینیشونو برای یک ساعت بزارن کنار و تفکر بکنن،مطمئنا همگی اتئیست یا حداقا مثل من اگنوستیک میشن
    چه استدلال مسخره ای. واقعا مسخره و کوتاه فکرانه است این استدلال! طبق قوانین دنیا ما هرچیزی نیاز به علت و خالقی داره و این رو بچه 5 ساله هم میدونه اما در مورد تمام جهان هستی این قانون ممکنه وجود نداشته باشه! ما در مورد خدا نمیتونیم با قانون علت و معلولی دنیای خودمون مقایسه کنیم.
    من واقعا علاقه ای ندارم با کسی بحث کنم که از خدا ناباور بودنش لذت میبره ...

8. این کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

12 جون

Iran-US warning: Trump sanctions to spark 'devastating war', former Obama aide predicts

A WAR between Iran and the US could be sparked over oil prices, a former Obama aide has claimed.

به نقل از پیشبینی معاونت دفاع دوره پیش ایالات متحده تحریمهای آقای ترامپ در رابطه با قیمت نفت با جرقه ای منجر به جنگ خانمان سوزی برای ایران میشود.

“As tensions mount between the United States and Iran, American and Iranian leaders publicly insist they want to avoid war.” But, he added: “history is littered with accidents, misperceptions, miscalculations, hidden bureaucratic agendas and other factors that produced armed conflicts nobody seemed to want.”

ایشان اشاره کرد همانطور که میبینید با افزایش تنش بین ایران و امریکا, رهبران هر دو کشور در سخنان خود اشاره به عدم جنگ می کنند اما تاریخ جنگ همواره بر بستر تصادفات خرابکاریها و سو برداشتها و حتی عواملی دیگر نظیر بروکراسی ها است که سبب برخورد نظامی می گردد که همچنان کسی از طرفین خواستار آن نیست.

منبع روزنامه اکسپرس:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

پیش فرض شما اینه که خالق انسان یک موجودی هست که خودآگاه هست. بیاییم این خالق رو بررسی کنیم .
    اگر خالق مورد نظر شما همه چیز را می داند آیا می دونه که آفریده اش چه تصمیمی می گیره؟ اگر می دونه پس عذاب دادن مخلوقی که از قبل مشخص بوده که گندی بالا می زنه یه کاری سادیستی هست نه چیزه دیگه.آیا دیگه جایی برای آزادی عمل می مونه؟
    اگر این حالق هر کاری که اراده کند می تونه انجام بده آیا می تونه خودش رو از بین ببره؟ اگر همه کاری می تونه انجام بده چرا به جای خلقت آنی چرا ما پدیده های فرگشتی داریم؟ 13.7 میلیارد سال (کم و بیش) گذشته تا ما به وجود بیاییم. این بزرگی دنیای قابل رصد و زمانی که طی شده حداقل شما رو به این فکر نمی اندازه که شاید شاید ما مرکز توجه عالم نیستیم؟

پیشنهاد می کنم مطالعه بفرمایید چرا به خاطر حضور توده ی ماده خمش در فضازمان به وجود میاد اون طوری می تونید درک بهتری در مورد مدار اجرام داشته باشید.

این سوالهای کودکانه چیه؟ در مورد خدا با همون عظمت تفکر کن و اما هیچ وقت سعی نکن سوالی رو تحلیل کنی که مغزت کارایی درکش رو نداره. فقط در همین اندازه بدون طبق قوانین این دنیا چیزهایی که اطرافمون می بینیم مثل همین کره زمین وسعت, نظم و هوشمندی داره که قطعا طراحی شده است. چیزی که طراحی نشده باشه نمیتونه 4.5 میلیارد سال منظم کار کنه و ازش محافظت بشه و 4.5 میلیارد سال غذا برای ساکنینش وجود داشته باشه. سیستم های آبرسانی برای جا به جایی رطوبت داشته باشه و کلی نشونه که کره زمین طراحی بسیار هوشمندانه ای داره.
    جدا از این حرفها کسی که درست زندگی کرده باشه خدا رو کاملا حس میکنه و نیازی به این نشون ها هم نداره.

12. 2 کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

این سوالهای کودکانه چیه؟ در مورد خدا با همون عظمت تفکر کن و اما هیچ وقت سعی نکن سوالی رو تحلیل کنی که مغزت کارایی درکش رو نداره. فقط در همین اندازه بدون طبق قوانین این دنیا چیزهایی که اطرافمون می بینیم مثل همین کره زمین وسعت, نظم و هوشمندی داره که قطعا طراحی شده است. چیزی که طراحی نشده باشه نمیتونه 4.5 میلیارد سال منظم کار کنه و ازش محافظت بشه و 4.5 میلیارد سال غذا برای ساکنینش وجود داشته باشه. سیستم های آبرسانی برای جا به جایی رطوبت داشته باشه و کلی نشونه که کره زمین طراحی بسیار هوشمندانه ای داره.
    جدا از این حرفها کسی که درست زندگی کرده باشه خدا رو کاملا حس میکنه و نیازی به این نشون ها هم نداره.
    گفتم که سرتون رو درد نمیارم فقط به خاطر گفتار بالغانه ی شما

هیچ وقت سعی نکن سوالی رو تحلیل کنی که مغزت کارایی درکش رو نداره
    ما خیلی چیزها رو نمی تونیم بفهمیم ولی مغز انسان می تونه با منطق، سمبل و روابط که میتونه مثل جبرخطی باشه یک مدلی از مسئله را درست کنه، هیچ مدلی کامل نیست اما می تونه با توجه پیش فرض ها به نتیجه هایی برسه. حالا منظور شما از درک کردن چیه؟ منظورتون اینه که این مسایل ورای توانایی ذهنی فقط من هست؟ فقط یک سری انسان های برگزیده می تونن بفهمن؟ الان اون آدمهای برگزیده اون زمان می فهمیدن باکتری ها و ویروس ها وجود دارن یا فقط در مورد چیزهای الهی اطلاع دارن؟ یعنی ما فکر نکنیم یه سری دیگه جای ما فکر کنن؟
    اگر بگیم که مسئله حل نشدنی هست اول باید ثابت کنیم مسئله حل نمی شه مثلا تقسیم کردن یک زاویه به سه قسمت فقط با خط کش و پرگار غیر ممکن هست و این هم ثابت شده که می گیم این طوری هست. حالا برگزیدگی و توانایی ذهنی اون افراد برگزیده رو چجوری ثابت کنیم؟ تست داره؟ دست از آسمان میاد نشون میده؟

فقط در همین اندازه بدون طبق قوانین این دنیا چیزهایی که اطرافمون می بینیم مثل همین کره زمین وسعت, نظم و هوشمندی داره که قطعا طراحی شده است
    منم طبق چیزهایی که بلد هستم می گم مغز انسان به خاطر فرگشت به این طرف سوق پیدا کرده که الگوها رو تشخیص بده، اگر چیزی درهم برهم بوده سعی می کنه نظمی در اون ببینه تا بتونه بفهمه چیه. اگر مغز انسان یه الگویی رو پیدا می کنه لزوما به حقیقت اون عامل الگو پی نبرده فقط به اندازه توانایی ذهنی اش تونسته چیزی قابل فهم برای خودش درست کنه. نمونه اش فکر کردن به این که زمین صاف هست و نه یک جرم آسمانی که دور خودش می چرخه! اما بعدا معلوم شد زمین صاف نیست چون علم انسان به صورت تدریجی و انباشتی آن قدر پیشرفت داشته که پرده از این راز برداشته! همین طور در مورد فرگشت و DNA. این استدلال خالق هوشمند خیلی عجیب هست. چرا دسته بیماری های که ما سرطان می نامیم به وجود اومدن؟ این چه خالق هوشمندیه که اشتباه در کپی کردن DNA ممکنه باعث سرطانی شدن سلول بشه؟

بقیه حرف هاتون با همین استدلال ها پیش میره جلو . باشه که آزادمردی باشید که در جستجوی حقیقت باشه نه بلندگویی و تقلید.

و من الله توفیق

14. 2 کاربر از salman2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

همین طور در مورد فرگشت و DNA ..........
    فرگشت و DNA رو چرا کنار هم قرار دادی؟ DNA یه دلیل بسیار محکم برای زیر سوال بردن فرگشته. کاشف ساختار DNA خودش اعلام کرده که امکان نداره DNA تو خود زمین به وجود اومده باشه و توسط فضایی ها به زمین ارسال شده! داوکینز هم خودش اون زمان اگه میدونست DNA چی هست و چه پیچیدگی داره نظریه خودش رو تغییر میداد.

چرا دسته بیماری های که ما سرطان می نامیم به وجود اومدن؟ این چه خالق هوشمندیه که اشتباه در کپی کردن DNA ممکنه باعث سرطانی شدن سلول بشه؟
    به خودی خود هیچ نقصی ندارن اما مثل تمام چیزهای دیگه DNA ها هم میتونن آسیب ببینن همونجوری که هرچیز دیگه ای آسیب می بینه. حتی به دنیا آمدن بچه های ناقص هم دلیل بر ایراد در آفرینش نیست و تنها دلیلش ایرادی در سلامت پدر و مادر هست.

مثلا ایدز طرف رفته با میمون وارد عملیات شبهای جمعه شده و عفونت رو وارد بدنش کرده و ادامه ماجرا. DNA هم کاملا آسیب پذیره و اینکه یکی آسیب ببینه دلیل بر ایراد در آفرینشه؟

پ.ن:
    فقط یک سری انسان های برگزیده می تونن بفهمن؟ الان اون آدمهای برگزیده اون زمان می فهمیدن باکتری ها و ویروس ها وجود دارن یا فقط در مورد چیزهای الهی اطلاع دارن؟ یعنی ما فکر نکنیم یه سری دیگه جای ما فکر کنن؟
    کسی نمی تونه ادعا کنه من قدرت درک راز دنیا رو دارم. یه سری سوال ها مشخصه مثل اینکه تو دنیا ما هر چیز باید خالقی داشته باشه وگرنه وجودش غیر ممکن میشه. اما اینکه طرف اومده با اطمینان کل جهان هستی رو تحلیل میکنه و نتیجه مسخره خودش رو به عنوان یه اصل تغییر ناپذیر میدونه باید بهش گفت آب قطعه.

طرف زندگی خودش رو هنوز نتونسته تحلیل کنه و به یه جواب و نتیجه درست برسه بعد اومده خدا رو تحلیل و بررسی میکنه واسه ما. آخه خالق دنیایی با این وسعت تو مغز 1000 گرمی تو جا میشه؟
    Last edited by ژیان; 12-06-2019 at 18:15.

16. این کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

شما به گفت های خودتان هم باور ندارید
    فقط مهملات
    چقدر خوب هر کجا ترشحات ذهنی خودتان رو خالی کردین با کشیدن سیفون تمام کنید بحث رو
    چون نه منطقی داره و نه استدلال
    کسی که خود را به خواب زده بیدار نمیشود
    گفتم دیگه شما موجودات نظرتون نظر مردمه!!

کسی هم مخالفتون باشه باید سکوت بکنه!

توهم خوبیه بمون توش!

18. این کاربر از mjx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من بعید می دونم که این حرف ها تأثیری بر شما داشته باشه اما تاپیک در مورد احتمال جنگ بین آمریکا و ایران بود اما موضوع مثله اینکه به این جا رسیده :
    پیش فرض : خدا وجود داره، ایرانی ها درست ترین مذهب رو دارن از این لحاظ حق با آن ها هست
    فرض : آمریکا به ایران حمله نظامی می کنه
    نتایج و عواقب : چون خدا با ماست پس ما پیروزیم بدون در نظر گرفتن واقعیت های دنیا و اگر کسی حرفی مخالف این موضوع بگه غرب زده ی خود فروخته هست که در راه اشتباهی قرار گرفته که راه برگشتی هم نداره و از این رو هر حرفی بزنه متناقض هست و بی ارزش.
    زیاد سرتون رو درد نمیارم همون طور که بقیه هم گفتن میشه به راحتی جست و جو کرد و تأمل کرد در خیلی از مسائل .
    دلیل وطن فروشی افراد رو گفتم شما نمیخواهید متوجهش بشین مشکل خودتونه!!

بحث مذهب رو یک استاد همه چیز دان مطرح کرد که ربطی به تاپیک نداره.

بله کسانی که ایران رو ضعیف نشون میدن که در فضای مجازی یا در واقعیت مردم رو از جنگ بترسونن و ... کاملا وطن فروش هستن ارزان هم میفروشند وطنشون رو! البته اونهایی که وطنشون هست چون در فضای مجازی هر فارسی نویسی ایرانی نیست!

پیشنهاد به مطالعه ندین چون واقع بین و استدلال گرا نیستین! شروع کردین با تعصب به نتیجه گیری بعیده خود علم رو هم قبول بکنین! همونطور که دوستانتون قبول نکردن!

20. این کاربر از mjx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )
همچنین با داشتن اکانت گوگل ( جی میل ) میتوانید از لینک بالای سایت استفاده کنید و سریعا در سایت وارد شوید

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. italodance

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •