تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: Ram مورد نیاز ویندوز 10

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

14 Ram مورد نیاز ویندوز 10

سلام خدمت دوستان عزیز
    سیستم من Ram 2gig روش نصبه ولی اکثر اوقات میبینم که تا95 درصد حجم Ram و ویندوز 10 اشغال میکنه..خواستم Ramبخرم متاسفانه خیلی گرون شده و توان خریدشو نداشتم خواستم بپرسم راه حلی هست براش که با همین Ram موجود بتونم کار کنم چون واقعا" خیلی سیستمم کند شده .. باتشکر

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

4 گيگ و DDR3 حداقل رمي كه لازم داره //// ماكروسافت ميزان كمتري براي رم اعلام ميكنه كه اصلا مناسب چنين ويندوزي نيست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنماییت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

سلام .
    دوست عزیز پیشنهاد میکنم از نسخه 32 بیتی استفاده کنید که رم کمتری مصرف میکنه ، یا حداقل امکان ویندوزتون رو از 10 به 7 دانگرید کنید .
    حداقل رم مورد نیاز برای ویندوز 10 نسخه 64 بیتی 4GB و حداقل رم مورد نیاز برای ویندوز 10 نسخه 32 بیتی 2GB هست .
    به طور کلی برای بازدهی بهتر رم میتونید از روش های زیر استفاده کنید :

1. از ویندوز 7 استفاده کنین .
    2. در Startup برنام هایی که مورد استفاده نیستن رو Disabled کنید .
    3. نسخه ای از ویندوز رو نصب کنید که مورد استفاده شماست برای مثال نسخه Enterprise و Home تفاوت هایی دارند که نسخه Home رم کمتری مصرف میکنه و به تبع امکانات کمتری هم داره .

موفق باشید ...

6. این کاربر از /// Gnome /// بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    سیستم من Ram 2gig روش نصبه ولی اکثر اوقات میبینم که تا95 درصد حجم Ram و ویندوز 10 اشغال میکنه..خواستم Ramبخرم متاسفانه خیلی گرون شده و توان خریدشو نداشتم خواستم بپرسم راه حلی هست براش که با همین Ram موجود بتونم کار کنم چون واقعا" خیلی سیستمم کند شده .. باتشکر
    سلام
    مال منم 2 گیگ رم داره و روش ویندوز 7 و 8.1 دارم
    سلیقه ای هست 8.1 یا 10 (زیاد فرقی نمیکنه از نظر خوردن برنامه ها )
    با همین 2 گیگ میتونی ویندوز 8.1 نسخه اینترپایر 32 بیتی بریزی
    اگرم نخواستی مادربردت چیه؟ چند تا رم داری ؟ اگر یدونه 2 گیگ داری یدونه دیگه هم بخر 2 گیگ(حدود 100 تومن ) بشه 4 تا 32 بیتی 10 رو بتونی نصب کنی
    موفق باشی

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

اگه گیم استفاده نمیکنی ویندوز 7 بهتر از 10 هست
    Last edited by dione; 26-05-2019 at 15:16.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

سلام دوست من، من همیشه پیشنهادی که میدم به دوستان ویندوز 10 است ولی شما که رم دوگیگ دارید میتونید از ویندوز 7 نسخه 32 بیتی استفاده کنید.

برای شما هم یک پیشنهادی دارم همه چیز گرون شده در ایران درکت میکنم من میخواستم یک کامپیوتر 3 میلیونی بخرم الآن شده 29 میلیون منم نتونستم دیگه بخرم.

بهت پیشنهاد میدم یک رم دست دوم بخری یک رم دو گیگ قیمت زیادی نداره حداکثر مردم میفروشنش 50 هزارتومان.
    ================================================== ====================

و یک پیشنهاد برای دوستان اینه که اگر دوست دارید داخل مبجث کامپیوتر فعالیت داشته باشید. خیلی راه هست

یکیش ماین کردنه که همه از اون خبر دارن خب دوستان من اومدم بهتون بگم که بهترین راه برنامه نویسیه

وقتی که کمی تحقیق کنید میفهمید که چی به چیه کدوم بدرد چی میخوره و چی بدر چی نمیخوره مثلا html یکی از زبون های طراحی سایته

زبون های سایت html / css / php / Java Script این هارو باید برای سایت یاد بگیرید اما یه پیشنهاد بهتر از سایت براتون دارم اینه که برنامه نویس C# بشوید

C# = سیشارپ

زبون خیلی ساده ایه اینقدر سادست که یکی از دوستاننم در یازده سالگی یادش گرفته من خودمم باورم نشد،

سیشارپ مخصوص برنامه های تحت ویندوز است شما میتونید حتی یک برنامه طراحی کنید که برای وارد شدن به آن باید به شما هر ما 900 هزار تومان بدهند

پس امیدتان را از دست ندهید.

خب دوستان خدانگهدار.

داره خودمونی میشه champion saleh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    زمین خدا

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    اگر کار های گرافیکی انجام میدیدیا اهل گیم هستید پیشنهاد من اینه که یه رم 4 یا 2 بگیرید و اضافه کنید و از ویندوز 10 استفاده کنید.
    اما اگر اهل گیم نیستید و کار های گرافیکی انجام نمیدید ، باز میتونید از ویندوز 10 استفاده کنید به شرطی که چند برنامه رو با هم باز نکنید و از منوی startup برنامه ها رو disabled کنید. ولی پیشنهاد من اینه که به ویندوز 7 مهاجرت کنید. تا سیستمتون سریع تر و سبک تر بشه.

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    درود

در پی توضیحات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز

ویندوز 8.1 برای این نوع از سیستم ها بهینه هستش و میتونید دانلود،نصب و استفاده کنید

اما اگر برای استفاده از ویندوز 10 اصرار دارید میتونید یک اسلاید رم 2 گیگابایت خریداری کنید و ویندوز 10 نسخه 64 بیتی رو نصب کنید

3 عدد از کاربران محترم راه هایی برای ذخیره رم هم بهتون معرفی کردند

فقط یک نکته باقی میمونه:درایور های سیستم را فقط از طریق Device manager خود ویندز آپدیت کنید

Last edited by CORTANA; 29-06-2020 at 11:21.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •