تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: چرا من موفق نمیشم؟؟

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

9 چرا من موفق نمیشم؟؟

سلام
    قبل از همه بگم این اکانت مال برادرم هست که رفته خدمت و حالا حالا برنمیگرده
    من 15 ساله هستم یعنی کلاس هشتم راهنمایی که تو کامپیوتر بدک نیستم و الکترونیکم هم بد نیست (مسلط هستم به برنامه نویسی c# وavr )
    هر جا طرحامو میبرم که نشون بدم بخاطر بهونه های الکی کار هامو رد میکنن
    دارم کم کم نا امید میشم از یه طرف پدرو مادرم حمایت نمیکنن و از یه طرف هم که کارام اینجوری
    من دانش آموزی هستم که معدلم همیشه 18 بوده و میخواستم موفق باشم ولی همش الکی از این و اون رکب میخورم
    یه عالم آمپلی فایرو منبع تغذیه و .... دستم مونده و هرکس از راه میرسه میزنه تو سرم
    از زندگی خیلی خسته شدم و اصلا نمیدونم چیکار کنم با کلی امید افتادم دنبال الکترونیک و یاد گرفتم و برنامه نویسی و خلاصه سرتونو درد نیارم کلی اینور و اونور کردم که شاید برای کشورم یه فردی مفید شدم
    از وقتی که تابستون پارسال همه مغازه ها که لوازم الکترونیک میفروختن کم کم گرون کردن و در آخر بستن مغازه هاشونو
    از یه طرفم پدرم مغازه تعمیرات تلوزیون داشت اونم تعطیل کردو دیگه همینطور کسی کار دستی هامو نخرید و موند رو دستم رفتم یه جا خدمات کامپیوتری تو اواخر تابستون اونم بخاطر اینکه سنم کم بود بعد یک هفته منو اندخت بیرون و یه نفر دیگه رو جام گذاشت
    فکر کنم خیلی ها دارن به سر نوشت من دچار میشن و خلاصه من خیلی از این وضع ناراحت هستم و بعضی وقتا حتی فکر خودکشی هم به سرم زده که این همه شرایط سخت درس خوندن و این همه یاد گرفتن آخرش هم این میشه....
    هدفم از ایجاد این پست این بود که با هم دردای خودم توانجمن یکمی دردودل کنم تا یکم آروم تر بشم ....
    لطفا تو این بحث شرکت کنید..

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

شما موقعیت عالی داری و راحت بگم باید از ایران در بری
    بجای این و اون میشم نمیشم هست و نیست
    پاشو برو مدرک آیلتست رو بگیر یک دانشگاه خوب انتخاب کن طرحها و اهدافت را اعلام کن سریع و پذیرش رایگان کامل با اسکان رایگان بت میدند و میری و بر نمیگردی.

3. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام
    قبل از همه بگم این اکانت مال برادرم هست که رفته خدمت و حالا حالا برنمیگرده
    من 15 ساله هستم یعنی کلاس هشتم راهنمایی که تو کامپیوتر بدک نیستم و الکترونیکم هم بد نیست (مسلط هستم به برنامه نویسی c# وavr )
    هر جا طرحامو میبرم که نشون بدم بخاطر بهونه های الکی کار هامو رد میکنن
    دارم کم کم نا امید میشم از یه طرف پدرو مادرم حمایت نمیکنن و از یه طرف هم که کارام اینجوری
    من دانش آموزی هستم که معدلم همیشه 18 بوده و میخواستم موفق باشم ولی همش الکی از این و اون رکب میخورم
    یه عالم آمپلی فایرو منبع تغذیه و .... دستم مونده و هرکس از راه میرسه میزنه تو سرم
    از زندگی خیلی خسته شدم و اصلا نمیدونم چیکار کنم با کلی امید افتادم دنبال الکترونیک و یاد گرفتم و برنامه نویسی و خلاصه سرتونو درد نیارم کلی اینور و اونور کردم که شاید برای کشورم یه فردی مفید شدم
    از وقتی که تابستون پارسال همه مغازه ها که لوازم الکترونیک میفروختن کم کم گرون کردن و در آخر بستن مغازه هاشونو
    از یه طرفم پدرم مغازه تعمیرات تلوزیون داشت اونم تعطیل کردو دیگه همینطور کسی کار دستی هامو نخرید و موند رو دستم رفتم یه جا خدمات کامپیوتری تو اواخر تابستون اونم بخاطر اینکه سنم کم بود بعد یک هفته منو اندخت بیرون و یه نفر دیگه رو جام گذاشت
    فکر کنم خیلی ها دارن به سر نوشت من دچار میشن و خلاصه من خیلی از این وضع ناراحت هستم و بعضی وقتا حتی فکر خودکشی هم به سرم زده که این همه شرایط سخت درس خوندن و این همه یاد گرفتن آخرش هم این میشه....
    هدفم از ایجاد این پست این بود که با هم دردای خودم توانجمن یکمی دردودل کنم تا یکم آروم تر بشم ....
    لطفا تو این بحث شرکت کنید..
    سلام

من در درجه اول می تونم به شما مشاور درسی معرفی کنم که شاید خیلی بهتون جهت بده.

الان سرم شلوغه که بخوام یه توضیحاتی بدم. خواستم صرفا یه پست گذاشته باشم که در آینده شاید چند ساعت آینده کاملش کنم و اینکه تاپیک رو گم نکنم.

یه خورده صبور باشید.

5. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام

من در درجه اول می تونم به شما مشاور درسی معرفی کنم که شاید خیلی بهتون جهت بده.

الان سرم شلوغه که بخوام یه توضیحاتی بدم. خواستم صرفا یه پست گذاشته باشم که در آینده شاید چند ساعت آینده کاملش کنم و اینکه تاپیک رو گم نکنم.

یه خورده صبور باشید.
    سلام
    پیش مشاور رفتم گفتش کارای فنی دوست داری برو فنی حرفه ای مکانیک شو
    گفت ریاضی فیزیک بدرد نمیخوره (از اون موقع دیگه پیشش نرفتم)
    نه پول دارم و نه پاسپورت و نه میتونم تا پایان سربازی از ایران خارج شم ...
    کسی نیست که از من حمایت کنه..
    هرکسی میرسه میگه تو حیفه اینجا بمونی از ایران برو یا اگر بمونی با این چیزایی که بلدی یا باید خیابون هارو تمیز کنی یا باید گارسون رستوران شی...
    دستو پا شکسته انگلیسی هم خیلی کم بلدم
    بدبختی تو د مخمصه ای افتادم و حالا حالا ها باید توش بمونم .....

7. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    پیش مشاور رفتم گفتش کارای فنی دوست داری برو فنی حرفه ای مکانیک شو
    گفت ریاضی فیزیک بدرد نمیخوره (از اون موقع دیگه پیشش نرفتم)
    نه پول دارم و نه پاسپورت و نه میتونم تا پایان سربازی از ایران خارج شم ...
    کسی نیست که از من حمایت کنه..
    هرکسی میرسه میگه تو حیفه اینجا بمونی از ایران برو یا اگر بمونی با این چیزایی که بلدی یا باید خیابون هارو تمیز کنی یا باید گارسون رستوران شی...
    دستو پا شکسته انگلیسی هم خیلی کم بلدم
    بدبختی تو د مخمصه ای افتادم و حالا حالا ها باید توش بمونم .....

خیلی عالیه که تو این سن این مشغله ها رو داری و فرصت خیلی خوبی داری که تو مخمصه نیفتی و خودت رو برعکس خیلی از همسن و سالهات نجات بدی!

اولین مرحله همیطور که دوستمون گفتن اینه که باید زبانت رو قبل از 18 سالگی کامل کنی و کاملا مسلط بشی

دومین مرحله تا 18 سالگی اینه که تسلطت رو به زبان برنامه نویسی مورد علاقه ات مثل سی شارپ یا جاوا بیشتر کنی یا در زمینه الکترونیک مهارتت رو بیشتر کنی، برای خودت پروژه تعریف کن و ایرادات فنی رو پیدا کنی ورفع کنی و به صورت حرفه ای کد بزنی. کلی منبع خوب میتونی برای بهتر شدنت در برنامه نویسی پیدا کنی و کلی انجمن و سایت هست که میتونی سوالاتت رو بپرسی (همین انجمن هم تعداد خیلی کمی برنامه نویس حرفه ای داره که می تونی ازشون بیشتر راهنمایی بگیری)

سومین مرحله تا 18 سالگی اطلاعاتت رو درباره الکترونیک و کامپیوتر بیشتر کن و رشته ای رو انتخاب کن که بتونی مقطع کارشناسی کامپیوتر یا الکترونیک رو از ایران و از یه دانشگاه معتبر بگیری.تا جایی که من اطلاع دارم مقطع لیسانس نمی تونی برای دانشگاههای خارج از ایران فاند بگیری و به صورت رایگان (پرداخت کامل هزینه از طرف دانشگاه) تحصیل کنی ولی بعد برای ارشد و دکترا می تونی اقدام کنی.

نکته مهم و اساسی حتما در دوران دانشجویی کار کن و پروژه بگیر!

9. این کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

خیلی عالیه که تو این سن این مشغله ها رو داری و فرصت خیلی خوبی داری که تو مخمصه نیفتی و خودت رو برعکس خیلی از همسن و سالهات نجات بدی!

اولین مرحله همیطور که دوستمون گفتن اینه که باید زبانت رو قبل از 18 سالگی کامل کنی و کاملا مسلط بشی

دومین مرحله تا 18 سالگی اینه که تسلطت رو به زبان برنامه نویسی مورد علاقه ات مثل سی شارپ یا جاوا بیشتر کنی یا در زمینه الکترونیک مهارتت رو بیشتر کنی، برای خودت پروژه تعریف کن و ایرادات فنی رو پیدا کنی ورفع کنی و به صورت حرفه ای کد بزنی. کلی منبع خوب میتونی برای بهتر شدنت در برنامه نویسی پیدا کنی و کلی انجمن و سایت هست که میتونی سوالاتت رو بپرسی (همین انجمن هم تعداد خیلی کمی برنامه نویس حرفه ای داره که می تونی ازشون بیشتر راهنمایی بگیری)

سومین مرحله تا 18 سالگی اطلاعاتت رو درباره الکترونیک و کامپیوتر بیشتر کن و رشته ای رو انتخاب کن که بتونی مقطع کارشناسی کامپیوتر یا الکترونیک رو از ایران و از یه دانشگاه معتبر بگیری.تا جایی که من اطلاع دارم مقطع لیسانس نمی تونی برای دانشگاههای خارج از ایران فاند بگیری و به صورت رایگان (پرداخت کامل هزینه از طرف دانشگاه) تحصیل کنی ولی بعد برای ارشد و دکترا می تونی اقدام کنی.

نکته مهم و اساسی حتما در دوران دانشجویی کار کن و پروژه بگیر!
    سلام
    دقیقا همین برنامه ای که گفتی رو داشتم که اول به انگلیسی کامل مسلط بشم و خودم رو رو چیزایی که یاد گرفتم دقیق تر کنم
    منو برادرم پارسال یه پروژه ی سی دی پلیر که ویدیو هم پلی میکرد با cl680-t128 که پردازنده ی مرکزیش بود دو نفری کار کرده بودیم رو کد نویسیش و سفارشی لنزش رو هم دادم به یکی ساخت و خلاصه تو تیم 3 نفره که من و داداشم جزو برنامه نویس هاش بودیم و یه نفر دیگه وظیف مونتاژ رو داشت بردیم نشونش دادیم و تستش هم کردیم
    اما چون ترانه های خارجی بود یارو ردش کرد و گفت این پروژه قبول نیست از اون موقع همینطور دارم خودمو سرزنش میکنم که 6 ماه روش مشغول بودیم و آخرش این شد....
    عیب نداره شده باشه که شب رو هم نخوابم درسم رو میخونم و یه دانشگاه معتبر میرم و تا فوق لیسانس و عد بورسیش میکنم
    میدونی مشکل اینه که بعضی ها ایراد های الکی میگیرن و چون ترانه ی سی دیش خارجی بود ما هم نمیدونستیم پروژه ی 6 ماهه ی منو قبول نکرد و رد کرد
    دیگران ایراد های الکی میگرن و منم از این میسوزم که این همه زحمت کشیدم چرا اینجوری شد ؟ یا مشکل از منه ؟ یا مشکل از جای دیگس؟ دیگران هم مثل من میشن؟ یا نمیشن؟
    والا نمیدونم .....

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    دقیقا همین برنامه ای که گفتی رو داشتم که اول به انگلیسی کامل مسلط بشم و خودم رو رو چیزایی که یاد گرفتم دقیق تر کنم
    منو برادرم پارسال یه پروژه ی سی دی پلیر که ویدیو هم پلی میکرد با cl680-t128 که پردازنده ی مرکزیش بود دو نفری کار کرده بودیم رو کد نویسیش و سفارشی لنزش رو هم دادم به یکی ساخت و خلاصه تو تیم 3 نفره که من و داداشم جزو برنامه نویس هاش بودیم و یه نفر دیگه وظیف مونتاژ رو داشت بردیم نشونش دادیم و تستش هم کردیم
    اما چون ترانه های خارجی بود یارو ردش کرد و گفت این پروژه قبول نیست از اون موقع همینطور دارم خودمو سرزنش میکنم که 6 ماه روش مشغول بودیم و آخرش این شد....
    عیب نداره شده باشه که شب رو هم نخوابم درسم رو میخونم و یه دانشگاه معتبر میرم و تا فوق لیسانس و عد بورسیش میکنم
    میدونی مشکل اینه که بعضی ها ایراد های الکی میگیرن و چون ترانه ی سی دیش خارجی بود ما هم نمیدونستیم پروژه ی 6 ماهه ی منو قبول نکرد و رد کرد
    دیگران ایراد های الکی میگرن و منم از این میسوزم که این همه زحمت کشیدم چرا اینجوری شد ؟ یا مشکل از منه ؟ یا مشکل از جای دیگس؟ دیگران هم مثل من میشن؟ یا نمیشن؟
    والا نمیدونم .....
    مشکل اینجایت که اینجا ایرانه عزیز من،شما اگه پروژه مسجد پورتابل یا صلوات شمار حرفه ای یا هر چیزی که به تفکرات این حکومت بخوره رو اجرا میکردی،شاید الان شما تو سپاه داشتی کار میکردی پول میزدی به جیب،ایران جای ترقی وپیشرف از راه مثبت و طبیعیش نیست،اگر دنبال پیشرفت تو اینجا هستید،باید خودتون همه کاره باشید و مردم مشتری شما ،نه اینکه برای شرکتی کار کنید و یکی ناظر کارای شما باشه،اینطور نمیشه

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    والا نمیدونم .....
    این پروژه ای که توضیح دادی رو من دقیق متوجه نشدم ولی در همین حد که فهمیدم فکر کنم بتونی با بعضی شرکت ها مکاتبه کنی برای فروش یا همکاری و یا توسعه کارت..

نمی دونم تو ایران این مدل کارها چقدر حمایت بشه اطلاعاتم دقیق نیست، سایت بنیاد نخبگان شاید براتون مفید باشه.

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام. نیاز نی بری خارج یا فلان مدرک زبان رو بگیری(البته این خوبه به درد بخوره) .شما طرحت اگه توجیه اقتصادی داره و پول از توش در میاد بردار ببر شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان اونجا استاد دانشگاه داره،سرمایه گذار لارج و... داره. طرحت رو میبین اگه تایید کنن ک میشه از توش پول در اورد و تجازی سازی میشه هم بهت بودجه میدن که کارت رو به اتمام برسونی و طرحت هم تجاری میشه. کدوم شهری؟ من شهرای دیگه رو نمیدونم ولی اصفهان این شهرک هست. یه روز وقت بزار با پدرت بیا اصفهان . خودم دو گروهی رو میشناختم ک طرح هاشون تجاری سازی شد، البته خیلی زحمت کشیدن و خیلی هم ماهر بودن تو حوضه کاریشون.یک بار هم یه طرح هاشون رد شده بود و این طرح دومشون بود ک قبول کرده بودن.شمام نباید نامید بشی.دنبال درس کردن چیزی باش که بشه از داخلش پول تولید کرد اینطوری خیلی زودتر به هدفت میرسی. وقت داری هنوز واسه پیشرفت چون سنت کمه. طرحت ببر اگه تایید نکردن هم مشکلی نیست یکی دو سال وقت بزار دانشت زیاد کن مثلا تو اون زبانایی ک گفتی بیشتر ماهر شو باز برو طرح جدیدت نشون بده.اگه اونجا بری با اون کسایی که طرح دادن خودشون و اساتید اون جا میتونی خودت صحبت کنی و ذهنت باز میشه ک باید چ کار کنی : )

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام. نیاز نی بری خارج یا فلان مدرک زبان رو بگیری(البته این خوبه به درد بخوره) .شما طرحت اگه توجیه اقتصادی داره و پول از توش در میاد بردار ببر شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان اونجا استاد دانشگاه داره،سرمایه گذار لارج و... داره. طرحت رو میبین اگه تایید کنن ک میشه از توش پول در اورد و تجازی سازی میشه هم بهت بودجه میدن که کارت رو به اتمام برسونی و طرحت هم تجاری میشه. کدوم شهری؟ من شهرای دیگه رو نمیدونم ولی اصفهان این شهرک هست. یه روز وقت بزار با پدرت بیا اصفهان . خودم دو گروهی رو میشناختم ک طرح هاشون تجاری سازی شد، البته خیلی زحمت کشیدن و خیلی هم ماهر بودن تو حوضه کاریشون.یک بار هم یه طرح هاشون رد شده بود و این طرح دومشون بود ک قبول کرده بودن.شمام نباید نامید بشی.دنبال درس کردن چیزی باش که بشه از داخلش پول تولید کرد اینطوری خیلی زودتر به هدفت میرسی. وقت داری هنوز واسه پیشرفت چون سنت کمه. طرحت ببر اگه تایید نکردن هم مشکلی نیست یکی دو سال وقت بزار دانشت زیاد کن مثلا تو اون زبانایی ک گفتی بیشتر ماهر شو باز برو طرح جدیدت نشون بده.اگه اونجا بری با اون کسایی که طرح دادن خودشون و اساتید اون جا میتونی خودت صحبت کنی و ذهنت باز میشه ک باید چ کار کنی : )
    سلام
    من هشتگرد هستم (نزدیک کرج)
    چون سنم کمه از من حمایت نمیشه یا شما هم مثل من هستید؟؟
    متأسفانه همیشه خودم بودم و پدرم هم توی این گام هیچ کاری انجام نمیده و نمیخواد که من این کار هارو بکنم و از من میخواد برم تو آموزش و پرورش
    پس دستو پام متأسفانه بستس و گرنه میتونستم همین ساعت میومدم اصفهان

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •