تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: خريد بهترين روتر كه vpn را ساپورت كند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض خريد بهترين روتر كه vpn را ساپورت كند

دوستان عزيز
    سلام
    من الان يك فيبر تورى مخابرات دارم با huawei HG8245H دارم و يك مودم LTE ايرانسل huawei TF-i60
    روى اولى را نتونستم پيدا كنم ولى روى ايرانسل صفحه مخصوص ستينگ vpn با پروتكل pptp، l2tp را داره
    متاسفانه بدون نصب vpn مثلا سرعت 65 ميده ولى وقتى اون رو نصب مي كنيم سرعت ميشه ٥
    سرويس دهنده وى پى هم ميگه از طرف ما مشكلى نيست

من را راهنمايي مي كنيد
    متاسفانه من بايد حتما روى خود اين مودم ها و يا يك روتر خوبى كه بشه وقتى وى پى روش نصب ميشه بخرم و به همين ها متصل كنم

تا بتونم iptv روى تلويزيون را ببينم

ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by nicknafs; 11-05-2019 at 12:22.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوست عزیز درسته روتر مهمه در رد شدن از فی... اما سرویس دهندتون هم خیلی مهمه
    روترهای زیادی در بازار هستند که زیاد پیچیده نیستند مثل از تی پی لینک دلینک و یا ویلینک زایکسل .....اما روترهای حرفه ای میکروتیک از دانش بالای باید برخوردار باشید و با توجه به شرایط فعلی بازار و گرون شدن بیش از حد

3. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

دوستان عزيز
    سلام
    من الان يك فيبر تورى مخابرات دارم با huawei HG8245H دارم و يك مودم LTE ايرانسل huawei TF-i60
    روى اولى را نتونستم پيدا كنم ولى روى ايرانسل صفحه مخصوص ستينگ vpn با پروتكل pptp، l2tp را داره

من را راهنمايي مي كنيد
    متاسفانه من بايد حتما روى خود اين مودم ها و يا يك روتر خوبى كه بشه وقتى وى پى روش نصب ميشه بخرم و به همين ها متصل كنم

ممنون

صد در صد یه تریس بگیر
    ببین مسیر اینترنت از کجا هست
    به عنوان مثال شاتل از فرانکفورت المان رد میکنه پرسرعت ترین سرور ممکن المان هست
    سرویس ارایه دهنده درست حسابی تر بگیر

برای تست هم دقت داشته باش
    تست از سرور خارج بگیر بدون وی پی ان و تک کانکشن
    و یه تست از سرور خارج با وی پی ان تک کانکشن بگیر

5. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

صد در صد یه تریس بگیر
    ببین مسیر اینترنت از کجا هست
    به عنوان مثال شاتل از فرانکفورت المان رد میکنه پرسرعت ترین سرور ممکن المان هست
    سرویس ارایه دهنده درست حسابی تر بگیر

برای تست هم دقت داشته باش
    تست از سرور خارج بگیر بدون وی پی ان و تک کانکشن
    و یه تست از سرور خارج با وی پی ان تک کانکشن بگیر
    ممنون
    دوست عزيز
    سرعت اينترنت الان حدود ٦٠ مگا روى فيبر نورى مخابرات
    مهم اينه وقتى وى پى ان با پروتكل pptp روش نصب ميشه
    سرعت روى ديوايس ها به ٥ ميرسه
    اين مشكل سرويس دهنده وى پى ان ، درسته ؟
    يا مشكل پروتكل

چون وقتى همين سرويس وى پى ان را با نرم افزار مثلا any connect روى ديوايس نصب مي كنم و بعد به همون اينترنت وصل ميشم
    سرعت كاهش پيدا مي كنه ولى نه به اون حد ميشه ٤٠

بهر حال سرويس دهنده وى پى ان ميگه ما محدوديتى نگذاشتيم

يكسرى دوستان ميگويند مودم فيبر نورى ديگه يا روتر ديگه كه پروتكل ديگرى از وى پى ان را ساپورت كنه بگيرم
    كه متاسفانه من نه به اينگونه روترها و نه به اينگونه وى پى ان ها آشنايي ندارم

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اتصال PPTP مربوط به بیست سال پیشه و تکنولوژی اون واسه اون موقع هست، راحت شناسایی میشه و سرعتش محدوده.
    از L2TP استفاده کنید اونم حدالمکان اگه سرویس گیرنده هایی که انواع سیستم های رمزگذاری رو پشتیبانی میکنند، بگیرید بهتره.
    اگه روتر حرفه ای داشته باشید میتونید از رمزگذاری های مختلفی استفاده کنید، تازه مینونید از کانکشن هایی مثل SSTP هم استفاده کنید که فیلتر شدنشون خیلی کم اتفاق میفته، اما سرعتشون باز مثل PPTP محدوده.
    من خودم در روتر از L2TP استفاده میکنم و سرعتش هم محدود نیست با همان حداکثر 16 مگابیت خط ADSL، از این کانکشن مشغول استفاده هستم.
    روتر میکروتیک نسخه های اولیه اوپن وی پی ان رو هم حتی ساپورت میکنه، اما مشکلی که هست، چون الان همه دنیا و سرویس دهنده ها از نسخه های جدید استفاده میکنن با این روتر فعلا تا آپدیت فریمور نیاد براش، نمیشه به نسخه های جدید وصل شد و به سادگی از سرویس اوپن وی پی ان استفاده کرد.
    البته این روتر کانکشن های مخصوص به خودش رو هم داره که بشرط اینکه سرویس دهنده شما هم از همین مدل روترها استفاده کنه، میتونید با سرعت بالا از این کانکشن ها استفاده کنید.
    cisco anyconnect هم که کانکشن مخصوص روتر های سیسکو هست و اگه چنین روتری داشته باشید میتونید بصورت کلاینت با همین سرعت فعلی که می بینید از داخل روتر به اون با cisco anyconnect client متصل بشید و بطور دائمی ارتباط برقرار کنید.

اما هشدار میدم که اگه میخواهید روتر های سیسکو و میکروتیک خریداری کنید باید درنظر بگیرید، اشخاصی که دانش کافی برای تنظیم این روتر ها دارند، سالها درس خونده و تجربه بدست آوردن و افراد معمولی به سادگی نمیتونن این دستگاه ها رو تنظیم کنن، از الان بدونید که مثل اون دوستمون نشید که بعد از خرید اومده و میگه میخوام این دستگاه را بفروشم چون نمیتونم تنظیمش کنم.

8. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

اتصال PPTP مربوط به بیست سال پیشه و تکنولوژی اون واسه اون موقع هست، راحت شناسایی میشه و سرعتش محدوده.
    از L2TP استفاده کنید اونم حدالمکان اگه سرویس گیرنده هایی که انواع سیستم های رمزگذاری رو پشتیبانی میکنند، بگیرید بهتره.
    اگه روتر حرفه ای داشته باشید میتونید از رمزگذاری های مختلفی استفاده کنید، تازه مینونید از کانکشن هایی مثل SSTP هم استفاده کنید که فیلتر شدنشون خیلی کم اتفاق میفته، اما سرعتشون باز مثل PPTP محدوده.
    من خودم در روتر از L2TP استفاده میکنم و سرعتش هم محدود نیست با همان حداکثر 16 مگابیت خط ADSL، از این کانکشن مشغول استفاده هستم.
    روتر میکروتیک نسخه های اولیه اوپن وی پی ان رو هم حتی ساپورت میکنه، اما مشکلی که هست، چون الان همه دنیا و سرویس دهنده ها از نسخه های جدید استفاده میکنن با این روتر فعلا تا آپدیت فریمور نیاد براش، نمیشه به نسخه های جدید وصل شد و به سادگی از سرویس اوپن وی پی ان استفاده کرد.
    البته این روتر کانکشن های مخصوص به خودش رو هم داره که بشرط اینکه سرویس دهنده شما هم از همین مدل روترها استفاده کنه، میتونید با سرعت بالا از این کانکشن ها استفاده کنید.
    cisco anyconnect هم که کانکشن مخصوص روتر های سیسکو هست و اگه چنین روتری داشته باشید میتونید بصورت کلاینت با همین سرعت فعلی که می بینید از داخل روتر به اون با cisco anyconnect client متصل بشید و بطور دائمی ارتباط برقرار کنید.

اما هشدار میدم که اگه میخواهید روتر های سیسکو و میکروتیک خریداری کنید باید درنظر بگیرید، اشخاصی که دانش کافی برای تنظیم این روتر ها دارند، سالها درس خونده و تجربه بدست آوردن و افراد معمولی به سادگی نمیتونن این دستگاه ها رو تنظیم کنن، از الان بدونید که مثل اون دوستمون نشید که بعد از خرید اومده و میگه میخوام این دستگاه را بفروشم چون نمیتونم تنظیمش کنم.
    بزرگواريد
    دوست عزيز
    خدمتتان عرض كردم وضعيت من چيه

يك فيبر نورى ٣٠ مگ مخابرات هست با يك مودم كه تو تنظيماتش خوندم اصلا وى پى ان روش تنظيم نميشه

يك مودم سيم كارت هور ايرانسل هم دارم كه دو پروتكل pptp , l2tp را ساپورت مي كنه و بس
    اين مودم چون wan را ساپورت مي كنه من بعنوان روتر ازش استفاده كردم

يك سيم مستقيم از مودم فيبر اوردم توش و از اونجا براى تلويزيون و بقيه چيزا اتصال گرفتم
    تا اينجا همه چى خوبه و سرعت ها كاهش نداره

ولى چون براى مثلا پلي ليست اي پي تى وى ( از خارج تهيه كردم داخلى ها را چك كردم داغونن) بايد vpn نصب شه

خوب سرويس دهنده وى پى ان من ستينگ داده و ميگه پهناى باندش محدوديت نداره ولى بمحض اتصال و ست كردن روى مودمى كه بعنوان روتر استفاده مي كنم
    سرعت يك دهم ميشه و افتضاح

حالا بايد
    ١- شايد يك سرويس دهنده همين پروتكل ها كه سرويس بهترى ميده پيدا كنم ( والله مال خودم ميگه بهترينه )
    ٢- يك روتر كه سرويس ديگه روش نصب ميشه پيدا كنم
    كه سيسكو اينا خيلى گرونه
    اونا ديگه هم باز فقط همين پروتكل ها را ساپورت مي كنه
    و يا ؟؟؟؟؟؟
    گيج و منگ شدم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

دوستان عزيز
    سلام

من را راهنمايي مي كنيد

ممنون

سلام

با توجه به فرمایشات شما به احتمال زیاد سرویس دهنده VPN مشکل و محدودیت داره.

از چند سایت مختلف اکانت تست 1 تا 2 ساعته بگیرید و ببینید آیا باز هم روی همین پروتکل ها مشکل دارید یا نه. اگر مشکل وجود داشت شاید این محدودیت از طرف سرویس دهنده نت شما باشه.

اگر نشد تا چه سقفی می خواید هزینه کنید؟ خب روتر های خوبی تو بازار هست با این امکانات ولی اگر بخرید و مشکل باقی باشه خیلی ضرر می کنید.

11. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام

با توجه به فرمایشات شما به احتمال زیاد سرویس دهنده VPN مشکل و محدودیت داره.

از چند سایت مختلف اکانت تست 1 تا 2 ساعته بگیرید و ببینید آیا باز هم روی همین پروتکل ها مشکل دارید یا نه. اگر مشکل وجود داشت شاید این محدودیت از طرف سرویس دهنده نت شما باشه.

اگر نشد تا چه سقفی می خواید هزینه کنید؟ خب روتر های خوبی تو بازار هست با این امکانات ولی اگر بخرید و مشکل باقی باشه خیلی ضرر می کنید.
    بزرگواريد
    جنابعالى سرويس دهنده خوبى مي شناسيد
    بنا به فرمايش شما و يك تست حتى پرداختى يكماهه بگيرم
    ببينم وضعيت چه فرقى مي كنه

منظورم از روتر ديگر ، روترى بود كه فارغ از pptp,l2tp عمل كنه مثلا خود همين cisco any connect را روش نصب كرد

13. این کاربر از nicknafs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

بزرگواريد
    جنابعالى سرويس دهنده خوبى مي شناسيد
    بنا به فرمايش شما و يك تست حتى پرداختى يكماهه بگيرم
    ببينم وضعيت چه فرقى مي كنه

منظورم از روتر ديگر ، روترى بود كه فارغ از pptp,l2tp عمل كنه مثلا خود همين cisco any connect را روش نصب كرد

خیلی متشکرم.

با پرس و جو از دوستان کافی نت دار و کسانی که در اطرافم زیاد از VPN استفاده می کنن متوجه شدم کلا از طرف همه اپراتور ها و ارائه دهنده سرویس ها محدودیت سنگینی روی ترافیک خارجی دارند و همین طور سرعت VPN ها به شدت پایین هست. فقط مخابرات در بعضی نقاط که به بانک ها سرویس می ده این محدودیت رو برداشته.

پس به نظر مشکل خیلی وسیع تر هست. من خودم از اپ یا وی پی ان های مجانی استفاده می کنم. صرفا چک کردن پیام های تلگرام از طرف دوستان. واقعا سرویس دهنده خوبی نمی شناسم. منتظرم یکی از دوستان سرویس خودشو معرفی کنه که تو خصوصی بهتون می گم.

در مورد روتر چه حدود هزینه ای مد نظر دارید؟ تا جایی که من پرسیدم می شه بیشتر سرویس ها رو از طریق کانفیگ بهشون داد منتها هزینه ای 30 تا 70 تومانی دارد. به نظر من که زیاده.

راستی برای تماشای آی پی تی وی علاوه بر اینکه وی پی ان خوب لازم دارید باید پینگ تون هم پایین باشه.

من به محض اطلاع جدید از هر جهت بهتون خصوصی می دم.

موفق باشید.

15. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

خیلی متشکرم.

با پرس و جو از دوستان کافی نت دار و کسانی که در اطرافم زیاد از VPN استفاده می کنن متوجه شدم کلا از طرف همه اپراتور ها و ارائه دهنده سرویس ها محدودیت سنگینی روی ترافیک خارجی دارند و همین طور سرعت VPN ها به شدت پایین هست. فقط مخابرات در بعضی نقاط که به بانک ها سرویس می ده این محدودیت رو برداشته.

پس به نظر مشکل خیلی وسیع تر هست. من خودم از اپ یا وی پی ان های مجانی استفاده می کنم. صرفا چک کردن پیام های تلگرام از طرف دوستان. واقعا سرویس دهنده خوبی نمی شناسم. منتظرم یکی از دوستان سرویس خودشو معرفی کنه که تو خصوصی بهتون می گم.

در مورد روتر چه حدود هزینه ای مد نظر دارید؟ تا جایی که من پرسیدم می شه بیشتر سرویس ها رو از طریق کانفیگ بهشون داد منتها هزینه ای 30 تا 70 تومانی دارد. به نظر من که زیاده.

راستی برای تماشای آی پی تی وی علاوه بر اینکه وی پی ان خوب لازم دارید باید پینگ تون هم پایین باشه.

من به محض اطلاع جدید از هر جهت بهتون خصوصی می دم.

موفق باشید.
    Thanks

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •