تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 23

نام تاپيک: طرح رنگین نت شرکت مخابرات ایران

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

13 طرح رنگین نت شرکت مخابرات ایران

سلام دوستان قبل از تهیه طرح های مثلا جشنواره ای رنگین نت احتیاط کنید.
    چرا که اگه طرح معمولی 2 مگ با 40 ترافیک بین الملل خریداری کنید هزینه ای که با ارزش افزوده حساب میشه نهایت 27 هزار تومان می شود یعنی هر گیگ ترافیک بین الملل حدود 700 تومان.
    حال اگر طرح اقتصادی 3 ماهه رنگین نت 1 مگ با ترافیک 30 گیگ ( با سرعت تحویلی مثلا 2 مگ ) رو بخوایین هزینه 26 هزار تومان. هر گیگ ترافیک بین الملل حدود 900 تومان می شود. ولی نکته ای وجود داره:

بعد از اتمام ترافیک قبل از موعد یا اینکه اصلا از کیفیتش راضی نبودین ، دیگه حق انصراف ، ارتقا و خرید سرویس جدید رو ندارین و فقط می تونین هر گیگ ترافیک اضافه رو با قیمتی ( با احتساب ارزش افزوده) حدود 2200 تومان بخرین و در بهترین حالت اگه 700 هزار تومان ترافیک بخرین هر گیگ ترافیک به قیمت حدود 1550 تومان ( با احتساب 9 درصد ارزش افزوده ) بخرین.

شما می تونید این مشکل در سامانه 195 ثبت کنین. چون اسمش جشنواره نیست یه حالت زورگوییه
    نسبت قیمت هر گیگ ترافیک اضافه بین الملل در طرح رنگین نسبت به هر گیگ ترافیک در طرح های معمولی چیزی حدود 2 الی 3.5 برابر می باشد.

2. 2 کاربر از setarejoniiiJuju بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دقیقا
    منم بدجوری تو دام این رنگین نت افتادم
    3 هفتست حجمم تموم شده (البته به لطف حجم دزدی مخابرات) و تو این مدت نزدیک 100 هزار تومن حجم خریدم که بتونم وبگردی کنم!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

دقیقا
    منم بدجوری تو دام این رنگین نت افتادم
    3 هفتست حجمم تموم شده (البته به لطف حجم دزدی مخابرات) و تو این مدت نزدیک 100 هزار تومن حجم خریدم که بتونم وبگردی کنم!
    تو سامانه 195 ، تو سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت کن بگو امکان و انصراف و تغییر نداره و قبلش هیچ اطلاعی در این مورد ندادن که "امکان تغییر و تمدید و انصراف نیست". شاید تعداد بیشتر بشه رسیدگی کنن من حدود 3 هفته درگیرشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

من که 3 هفته درگیرشم هنوز رسیدگی نکردن هی میگن نامه نگار کردن.
    برو تو سامانه 195

میتونی تلفنی یا تو سایتشون ثبت کنی.
    بگو بدون اطلاع و شفافیت در مورد این طرح هاشون حق انصراف و ارتقا رو از مشتریا گرفتن. شاید تعداد بیشتری بگن رسیدگی کردن. من که حالم بهم خورد ازینا، فیبر نوری فقط هم میشه از اینا اینترنت گرفت.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

من که 3 هفته درگیرشم هنوز رسیدگی نکردن هی میگن نامه نگار کردن.
    برو تو سامانه 195

میتونی تلفنی یا تو سایتشون ثبت کنی.
    بگو بدون اطلاع و شفافیت در مورد این طرح هاشون حق انصراف و ارتقا رو از مشتریا گرفتن. شاید تعداد بیشتری بگن رسیدگی کردن. من که حالم بهم خورد ازینا، فیبر نوری فقط هم میشه از اینا اینترنت گرفت.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

حتما تو سامانه 195 ثبت کن بگو بدون اطلاع قبلی اینکارارو انجام میدن و حق انصراف و ارتقا رو از مشتری گرفتن من 3 هفته درگیرم میگن نامه نگار کردم ولی چه فایده الکی میندازن پشت گوش شاید بازم یکی دو نفر دیگه بگن اهمیت بدن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

و صدمتأسفانه از ترافیک این طرح ها میدزدن و زودی تموم میشه و مجبوری ترافیک اضافه بخری و مسخره اینه که از ترافیک اضافه هم میدزدن!!! بابا دیگه ۱ گیگ حجم که جای دزدی رو نداره، از خدا بترسین.

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. این کاربر از Hamid1984m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

مخابرات خیلی کلک باز هست موقع خرید سرویس حتما باید همه چیز رو ازشون بپرسید چون مخابرات از اون شرکتهای هست که موقع جمع آوری دهن مشترک رو سرویس میکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

و صدمتأسفانه از ترافیک این طرح ها میدزدن و زودی تموم میشه و مجبوری ترافیک اضافه بخری و مسخره اینه که از ترافیک اضافه هم میدزدن!!! بابا دیگه ۱ گیگ حجم که جای دزدی رو نداره، از خدا بترسین.

Sent from my iPhone using Tapatalk

آره والا ،تو این شرایط واقعا مردم آزاریه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

مخابرات خیلی کلک باز هست موقع خرید سرویس حتما باید همه چیز رو ازشون بپرسید چون مخابرات از اون شرکتهای هست که موقع جمع آوری دهن مشترک رو سرویس میکنه
    متاسفانه نمیگن ، هر وقت سرویس میخوای بخری میگن اینو نخر این یکی بهتره ، بهتر از نظرشون گرونتره ، چند روز پیش کارشناس مخابرات میگه سرویس یک مگابیته من گفتم چیزی که گرفتم 2 مگابیته ، میگه شما انگار یه نوشابه یک لیتری گرفتی ولی محتوای داخل اندازه نوشابه کوچیکه س ، میگه خواستی بگو پهنای باندو تغییر بدم.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •