تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 45

نام تاپيک: روسیه اینترنت جهانی رو قطع میکند؟؟؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

کره شمالی مثل اینکه اینکارو کرده همون اینترانت

2. این کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

کره شمالی مثل اینکه اینکارو کرده همون اینترانت
    کره شمالی بعید میدونم اصلا اینترنت داشته باشه

4. این کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مردم کره شمالی نیز دسترسی به اینترنت دارند.
    با وجود اینکه در آنجا داشتن یک دستگاه کامپیوتر مانند داشتن یک سلاح گرم، نیاز به مجوز دارد، همینطور شبکه داخلی کشوری در آنجا تقریبا وجود ندارد
    بازهم مردم کره شمالی مقداری به اینترنت دسترسی دارند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

مردم کره شمالی نیز دسترسی به اینترنت دارند.
    با وجود اینکه در آنجا داشتن یک دستگاه کامپیوتر مانند داشتن یک سلاح گرم، نیاز به مجوز دارد، همینطور شبکه داخلی کشوری در آنجا تقریبا وجود ندارد
    بازهم مردم کره شمالی مقداری به اینترنت دسترسی دارند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    کجا نوشته مردم به اینترنت دسترسی دارن؟نوشته بیشتر مردم در فقر به سر میبرن و در روستاها زندگی میکنن و فقط مردم پایتخت به صورت محدود با ویندوزهای کرک شده به نت اونم نه اینترنت بلکه اینترانت دسترسی دارن ,کره شمالی به جز یه سری از متخصصین و کارمندان اونم به صورت محدود هیچ دسترسی به نت جهانی برای مردمش درست نکرده و تمام اطلاعات حداقلی که مردم بهش دسترسی دارن بعد از پالایش در سرورهای چین آپلود میشه یعنی کسی الان بخواد به شما از کره شمالی ایمیل بزنه نمیتونه شما هم بخوای بزنی نمیتونی میتونی امتحان کنی

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

منظور این خبر این هست که سرویس دهندگان اینترنت در روسیه نباید به dns سرور های خارجی متصل بشن و در عوض باید به dns سرور های داخلی وصل بشن.
    وقتی شما آدرس یه سایت رو در مرورگر می زنید اون آدرس به سرویس دهنده اینترنت فرستاده میشه و سرویس دهنده اینترنت اون رو به dns سرور می فرسته و dns سرور آی پی اون آدرس رو برای سرویس دهنده اینترنت ارسال می کنه و سرویس دهنده اینترنت هم اون رو برای مرورگر شما میفرسته.
    حالا اینا گفتن که به جای اینکه از dns سرور های خارجی استفاده بشه بهتره از dns سرور های داخلی استفاده کنن و این اصلا به معنای قطع شدن اینترنت جهانی در روسیه نیست.

8. این کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

کجا نوشته مردم به اینترنت دسترسی دارن؟نوشته بیشتر مردم در فقر به سر میبرن و در روستاها زندگی میکنن و فقط مردم پایتخت به صورت محدود با ویندوزهای کرک شده به نت اونم نه اینترنت بلکه اینترانت دسترسی دارن ,کره شمالی به جز یه سری از متخصصین و کارمندان اونم به صورت محدود هیچ دسترسی به نت جهانی برای مردمش درست نکرده و تمام اطلاعات حداقلی که مردم بهش دسترسی دارن بعد از پالایش در سرورهای چین آپلود میشه یعنی کسی الان بخواد به شما از کره شمالی ایمیل بزنه نمیتونه شما هم بخوای بزنی نمیتونی میتونی امتحان کنی
    شما مثل اینکه کلمه مقداری که من استفاده کردم رو متوجه نشدی.
    یعنی مثلا افراد کمی در پایتخت میتونن استفاده کنند.
    اونجا کامپیوتر و تمام تجهیزات را اگه فردی بدون مجوز بخواد استفاده کنه باید قاچاقی تهیه کنه، وقتی خود دستگاه اصلی که کامپیوتر باشه رو ندارند مشخصه که از سرویس های اون مثل اینترنت هم بطور گسترده استفاده نمیکنند.

اگه کره شمالی هم مثل کشور های دیگه مردمش به کامپیوتر و شبکه ارتباطات داخلی کشوری دسترسی داشتند، اونوقت بطور گسترده می تونستند از اینترنت استفاده کنند و هیچ تفاوتی نمیکرد که دولت این کشور اینترنت را از پشت فایروال های چین بهشون بده یا اصلا هیچ اینترنتی به اونها نده.
    خلاصه کلام، همون صحبت اول من هست که گفتم هرجایی کامپیوتر و شبکه داخلی وجود داشته باشه، اینترنت هم وجود خواهد داشت.

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

منظور این خبر این هست که سرویس دهندگان اینترنت در روسیه نباید به dns سرور های خارجی متصل بشن و در عوض باید به dns سرور های داخلی وصل بشن.
    وقتی شما آدرس یه سایت رو در مرورگر می زنید اون آدرس به سرویس دهنده اینترنت فرستاده میشه و سرویس دهنده اینترنت اون رو به dns سرور می فرسته و dns سرور آی پی اون آدرس رو برای سرویس دهنده اینترنت ارسال می کنه و سرویس دهنده اینترنت هم اون رو برای مرورگر شما میفرسته.
    حالا اینا گفتن که به جای اینکه از dns سرور های خارجی استفاده بشه بهتره از dns سرور های داخلی استفاده کنن و این اصلا به معنای قطع شدن اینترنت جهانی در روسیه نیست.
    کاملا حرف شما جناب استاد درسته
    یعنی اینکه میخوان اینترنتشون رو مثل ایران کنند، یعنی بجای اینکه اجازه دسترسی مردم به DNS سرور های خارجی رو بدهند، خودشون DNS سرور راه اندازی کنند و همه سیستم زیرساخت کشورشون مجبور از استفاده این سرورهای داخلی باشند.
    این اصلا به معنی قطع کلی اینترنت در اون کشور نیست.

11. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

شما مثل اینکه کلمه مقداری که من استفاده کردم رو متوجه نشدی.
    یعنی مثلا افراد کمی در پایتخت میتونن استفاده کنند.
    اونجا کامپیوتر و تمام تجهیزات را اگه فردی بدون مجوز بخواد استفاده کنه باید قاچاقی تهیه کنه، وقتی خود دستگاه اصلی که کامپیوتر باشه رو ندارند مشخصه که از سرویس های اون مثل اینترنت هم بطور گسترده استفاده نمیکنند.

اگه کره شمالی هم مثل کشور های دیگه مردمش به کامپیوتر و شبکه ارتباطات داخلی کشوری دسترسی داشتند، اونوقت بطور گسترده می تونستند از اینترنت استفاده کنند و هیچ تفاوتی نمیکرد که دولت این کشور اینترنت را از پشت فایروال های چین بهشون بده یا اصلا هیچ اینترنتی به اونها نده.
    خلاصه کلام، همون صحبت اول من هست که گفتم هرجایی کامپیوتر و شبکه داخلی وجود داشته باشه، اینترنت هم وجود خواهد داشت.
    من متوجه حرف شما نمیشم از یه طرف میگی دسترسی ندارن از یه طرف میگی اینترنت وجود داره ,وقتی تمام اطلاعات رو دولت به کاربراش میده اینجا معنای اینترنت کجاست؟شما فرق بین اینرنت و اینترانت رو میدونی؟

13. این کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اینترانت میشه شبکه داخلی و کشوری
    وقتی در یک کشور مثل کره شمالی، کامپیوتر های زیادی در سرتاسر کشور وجود ندارد که هیچ شبکه ارتباطی بین آنها وجود ندارد، عملا اینترانت و یا شبکه داخلی وجود خارجی ندارد.

اینترنت اما دارند، که گاهی به این کشور و آن کشور حمله میکنند، نخبگان آن از اطلاعات جهانی استفاده می کنند.
    این می شود اینترنت جهانی؛ که آن را برای معدود کامپیوتر های پایتخت از چین دریافت می کند، اگر این اینترنت پشت فیلتر و فایروال است، نمیتوانید نام آن را اینترانت بگذارید.
    اینها ارتباطات اینترنتی قانونی کشورشان است، بماند که چه مقدار ارتباط غیرقانونی از نظر آن دولت وجود دارد.

دوست عزیز من نه حوصله دارم و نه وقت اون رو که شما را مجاب کنم چطور اینترنت کار کرده و وضعیت آنجا چطور است.
    به هرحال میتونید هر تصوری را از آنجا داشته باشید، به هرحال که هرگز به آنجا سفر نکرده و نیازی هم نمی بینیم در مورد آن اندکی تحقیق بیشتر بکنیم.
    بدرود

15. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

اینجا صحبت ذسترسی عموم مردم بود نه نخبگان بدرود

17. این کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •