تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 32

نام تاپيک: فواید روزه

داره خودمونی میشه alireza hasdam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2018
    محل سكونت
    همه جا سرای من است

پيش فرض

به نظر من نخوردن و ننوشیدن اونم 16 ساعت چه کار مضحک و مسخرست حتی اگه بخوای لاغر هم بشی شما یه مدت نخوری سلولهات تشنه تر میشن و موقع افطار حجم بیشتری جذب میکنن تا دفعه بعد گشنه نشی و همین باعث چاقی میشه
    من قبلنا فکر میکردم کار خوبیه اما درست نیست و اشتباه محضه

2. 2 کاربر از alireza hasdam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

یعنی چی خیلیامون مسلمونیم ولی روزه نمیگیریم ؟! مگه دلبخواه شماست دین ؟! مثل این میمونه که یکی بگه مسیحیم ولی دوس ندارم کلیسا برم! شما یه دین رو وقتی میپذیری نمیتونی به دلخواه خودت باهاش رفتار کنی. آدم یه حرفایی میشنوه که شگفت زده میشه!

اون مثال بروز هم زدم واسه دوستانی که از ضررهای بی شمار روزه میگفتن و ربطی به معیار بودن و نبودنش نداره. لطفا دیدتون رو وسیع تر کنید. ممد صلاح حین مسابقات روزه نمیگیره ندیدم کسی بهش بی احترامی کنه. مثل خیلی از ورزشکارهای خودمون. مخصوصا والیبالی ها که چندساله لیگ جهانی تو ماه رمضون برگزار میشه و به قطع میگم هیچکدومشون روزه نمیگیرن. شما توهینی دیدی رو کن تا ما هم ببینیم.
    بله که دلبخواهه! قطعا به دل خواهمون انجام میدیم اگه بخوایم. هیچ احساس اجباری نداریم ما. بعدشم ما کی دین‌مون رو پذیرفتیم؟! اصلا ما دین پذیرفتیم یا انتخاب کردیم؟! چون پدر و مادرامون مسلمون بودن خودمون هم مسلمونیم (به اسم). وگرنه آپشن دیگه ای نداشتیم که. بعدشم فکر نکنین نمیشه مسلمون بود و روزه نگرفت، احساس میکنم شاید شما فقط دو سر طیف رو ببینین، یعنی یا یکی مسلمونه و تمام تکالیفش رو به جا میاره یا اصلا مسلمون نیست. نه دوست عزیزم، خیلی ها توی این مملکت ان که مسلمون ان ولی نه نمازی نه روزه ای نه هیچ حکم دیگه ای رو به جا نمیارن. قضاوت در مورد اونایی که احکام رو اجرا میکنن و اونا که نمیکنن رو هم بذارید به عهده خود خداوند. از شنیدن این حرفا هم زیاد شگفت زده نشو، چون واقعیت ها همینن. برای همه دین و مذهب ها همینجوره.
    در مورد اون بخش دیگه هم من گفتم مثلا اگه یکیشون حرفی ضد روزه میزد، نگفتم که اطلاعی ازشون دارم که چیزی گفته باشن. ولی خب مثال زیاده، یه کم توی نت بگردی کتابای مختلفی هم پیدا میکنی (نمیخوام اسمی ببرم از کتاب‌هایی که هست).

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. 2 کاربر از Hamid1984m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

دوستان ببینید این دوست عزیزمون چی نوشتن و چه کشف مهمی کردن بعد بیاید اینجا نظر بدید. زشته!!!! خجالت بکشید!!!!!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- - - Updated - - -

دوستان ببینید این دوست عزیزمون چی نوشتن و چه کشف مهمی کردن بعد بیاید اینجا نظر بدید. زشته!!!! خجالت بکشید!!!!!

اینم نظر بنده

چه کشف مهمی.

پس می شه سیگار و قلیون کشید و بعد از این طریق نوین سلول های سرطانی رو از بین ببریم.

پس بهتره این دارو های بیخود شیمی درمانی و دستگاه های پرتو درمانی رو زودتر پس بفرستن و بفروشن تا ارز آوری هم بشه.

چقدر این ژاپنی ها نابغه هستن فقط نمی فهمم چرا خودشون هنوز درمان های رایج سرطان رو به پیشرفته ترین شکل انجام می دن وقتی راهی به این خوبی هست.

6. 4 کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

- - - Updated - - -

اینم نظر بنده

چه کشف مهمی.

پس می شه سیگار و قلیون کشید و بعد از این طریق نوین سلول های سرطانی رو از بین ببریم.

پس بهتره این دارو های بیخود شیمی درمانی و دستگاه های پرتو درمانی رو زودتر پس بفرستن و بفروشن تا ارز آوری هم بشه.

چقدر این ژاپنی ها نابغه هستن فقط نمی فهمم چرا خودشون هنوز درمان های رایج سرطان رو به پیشرفته ترین شکل انجام می دن وقتی راهی به این خوبی هست.
    با وجود اینکه به این کشفیات رسیدن تعجب میکنم چرا هنوز به اسلام نگرویدن این ژاپنی ها!! واقع در جهل مطلق به سر میبرن ژاپنیا. بیاید دعا کنیم که ژاپنی ها هرچه زودتر سر عقل بیان و به خدا نزدیک بشن

8. 2 کاربر از Hamid1984m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeedhashemee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوستان یک سرچی با گوگل بزنید ببینید در کشورهای شامل کره زمین چند ساعت روزه باید بگیرند و کشورهای نزدیک استوا چقدر(بخاطر غروب و شروق خورشید)

حالا پیداست این روزه گرفتن چقدر عقلانی هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeedhashemee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

در سنت پترزبورگ در شمال روسیه طول روز در ماه ژوئن تا ۲۲ ساعت هم می‌رسد

پروفشنال Netw0rks's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پيش فرض

با وجود اینکه به این کشفیات رسیدن تعجب میکنم چرا هنوز به اسلام نگرویدن این ژاپنی ها!! واقع در جهل مطلق به سر میبرن ژاپنیا. بیاید دعا کنیم که ژاپنی ها هرچه زودتر سر عقل بیان و به خدا نزدیک بشن

از بی عقلی شونه
    ژاپنی جاهل نشنیدی مگه ؟

ما خوبیم فقط !

12. 3 کاربر از Netw0rks بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بابا ول کنید این چرندیاتو !

روزه هیچ وقت برای هیچ کس مفید نبوده و نیست و هیچ فوایدی نداشته و نداره و نخواهد داشت !

من الان که دارم اینو مینویسم روزه م ؛ روزه می گیرم چون بهش اعتقاد دارم ؛ تموم شد و رفت !

دیگه اینکه بخوام به هر دری بزنم و مطلب مثلا علمی بذارم که روزه فلان و بهمان که مردم هم روزه بگیرن ، اینو بهش می گن ...

خدا خودش میگه همه عبادت هاتون برای خودتونه غیر از روزه که برای منه ؛ دیگه خود خدا هم داره علنا میگه که روزه براتون ضرر داره ولی بگیرین ؛ دیگه چه اصراریه ؟
    این جمله رو از کجا آوردید دوست گرامی؟

خدا خودش میگه همه عبادت هاتون برای خودتونه غیر از روزه که برای منه

14. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Netw0rks's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دانشمندان ژاپنی هرسال خواص زیادی برای روزه کشف میکنن ولی بالای 90 درصد مردمشون حتی خدا رو هم قبو.ل ندارن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •