تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما شانس کدام تیم برای قهرمانی بیشتر می‌باشد؟

راي دهنده
5. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • لیورپول

3 60.00%
  • تاتنهام

2 40.00%
صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | فصل 2018-2019 | فینال

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رونالد کومان: پیکه و فن دایک بهترین مدافعان دنیا هستند

رونالد کومان، اسطوره بارسلونا و سرمربی تیم ملی هلند به تمجید از ماتیاس ده لیخت، کاپیتان آژاکس پرداخت.

کومان که خودش از مطرح ترین مدافعان تاریخ بارسا بوده، فن دایک و پیکه را بهترین‌های کنونی دنیا در این پست می‌داند.

مسی؟ مهم ترین چیز درباره او این است که برای فوتبال بازی کردن زاده شد. مسی از فوتبال بازی کردن لذت می‌برد و این را در هر بازی نشان می‌دهد. حتی با وجود داشتن چنین خصلتی، توضیح این همه سال درخشیدن و تفاوت رقم زدن کار سختی است. داشتن بهترین بازیکن دنیا برای این همه سال در تیمتان واقعا غنیمتی است. معتقدم نقش اصلی را در این کیفیت مسی همین لذتی است که او از فوتبال می‌برد. پس از لذت بردن، کیفیت او است که خودش را در زمین نشان می‌دهد.

دی یونگ و ده لیخت؟ هر دو بازیکنان بسیار بسیار خوبی هستند. هر دو هم آینده درخشانی در پیش دارند. فصلی که ده لیخت با تنها 19 سال سپری کرده تحسین برانگیز است. یک فصل بسیار طولانی چون آنها از ماه جولای در پلی آف لیگ قهرمانان اروپا شرکت کردند. ده لیخت با آژاکس قهرمان لیگ و جام حذفی شد و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یافت. او در تیم ملی هم جایگاهش را تثبیت کرده است. روحیه مبارز او در کنار اعتماد به نفس و قدرت بدنی بالایش واقعا شگفت انگیز است. فن دایک؟ او هم کیفیت بالایی دارد. در حال حاضر او و پیکه بهترین مدافعان دنیا هستند.

ادامه مصاحبه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مورینیو: سومین شکست در فینال لیگ قهرمانان برای کلوپ خیلی سخت خواهد بود

تیم های لیورپول و تاتنهام شنبه 11 خرداد ماه فینال لیگ قهرمانان اروپا را در فصل 2018/19 برگزار خواهند کرد.

ژوزه مورینیو ابتدا در مورد یورگن کلوپ و تیمش گفت:

اگر یورگن فاتح اروپا شود، دستاوردی فوق العاده برای او خواهد بود. اگر او در این فینال شکست بخورد، بدین معنی است که او در 3 فینال لیگ قهرمانان اروپا شکست خورده و این برایش خیلی سخت خواهد بود. اما در هر حال یورگن بسیار مثبت می اندیشد و فقط روی برد در این مسابقه تمرکز کرده است.

وی در ادامه در مورد تاتنهام گفت:

تاتنهام تاکنون فاتح اروپا نشده و اگر موفق به انجام این کار شود، اتفاقی فوق العاده برای این باشگاه خواهد بود و این می تواند آنها را به سمت کسب جام های دیگر نیز سوق دهد زیرا قهرمانی در اروپا، بزرگترین جامی است که شما می توانید کسب کنید. فینال ها فقط برای بازی کردن نیستند؛ در فینال ها شما باید پیروز شوید.

4. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رنکینگ کفش طلای اروپا

1- لیونل مسی: 36 گل - 72 امتیاز

2- کیلیان ام باپه: 33 گل - 66 امتیاز

3- فابیو کوالیارلا: 26 گل - 52 امتیاز

4- ام بایه دیانیه (گالاتاسارای/کاسم پاشا): 30 گل - 45 امتیاز

5- لواندوفسکی، پیونتک، مانه، اوبامیانگ، صلاح، دوان زاپاتا، نیکولاس پپه: 22 گل - 44 امتیاز

6. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ترکیب دو تیم

لیورپول

آلیسون- آرنولد- ماتیپ- فن دایک- رابرتسون- فابینیو- هندرسون- واینالدوم- صلاح- مانه- فرمینو

تاتنهام

لوریس- تریپیر- آلدروایرد- فرتونگن- روس- سیسوکو- وینکس- اریکسن- دله آلی- سون هیونگ مین- هری کین

سایت ورزش سه

8. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ژوزه مورینیو و آرسن ونگر کارشناسان بین اسپورت برای فینال لیگ قهرمانان

10. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تاتنهام 0 - لیورپول 2

خلاصه بازی

لیورپول سومین تیم پر افتخار این رقابت ها شد

لیونل مسی برای ششمین بار آقای گل رقابت ها شد

12. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

گل کریستیانو رونالدو به منچستر یونایتد از سوی یوفا و گل لیونل مسی به لیورپول از سوی هواداران به عنوان بهترین گل فصل چمپیونز لیگ انتخاب شد.

جالبه گل رونالدو حتی بهترین گل مرحله گروهی هم نشده بود!

14. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

جیمی جامپ فینال لیگ قهرمانان اروپا: پس از بازی چند بازیکن لیورپول برای من پیام ارسال کردند

مدل 22 ساله لهستانی-آمریکایی تایید کرد به ثروت و شهرت زیادی رسیده است. شهرت و ثروتی که از هیچ راه دیگری با این سرعت به دست نمی آمد!

در جریان نیمه اول دیدار تیم‌ های تاتنهام و لیورپول در فینال لیگ قهرمانان، ورود یک جیمی جامپ به زمین بازی حواشی زیادی به دنبال داشت؛ به طوریکه جریان بازی و اتفاقات پس از آن را تحت تاثیر قرار داد. کینسی وولانسکی، جیمی جامپ فینال لیگ قهرمانان اروپا، بسیار معروف شد.

این حرکت او مورد استقبال یوفا و اینستاگرام قرار گرفت. یوفا به جیمی جامپ معروف فینال لیگ قهرمانان، یک بلیط VIP هدیه داد. اینستاگرام نیز اخیرا حساب او را واجد دریافت تیک آبی دانست. در معروف شدن سریع وولانسکی اشاره به همین نکته کافی است که صفحه اینستاگرام او قبل از فینال فقط 200 هزار دنبال کننده داشت و حالا حدودا 3 میلیون دنبال کننده دارد. وولانسکی اعلام کرد پس از دستگیر شدن از سوی مقامات امنیتی ورزشگاه، به پلیس محلی مادرید تحویل داده شده و 5 ساعت را در یک سلول با 10 خلافکار سپری کرده است. وولانسکی گفت:

هیچ یک از نفرات حاضر در زندان، انگلیسی بلد نبود؛ فقط یک کاور پوشیده بودم که پس از بازی یکی از مقامات امنیتی به من داده بود. بنابراین کمی ناراحت شدم و احساس عدم آرامش به من دست داد اما این هم بخشی از تجارب زندگی است.

با این حال وولانسکی تایید کرد این حرکت، هوشمندانه ترین اقدام دوران زندگی اش بوده است. او ادامه داد:

همیشه می خواستم وقتی 30 ساله شدم، پول کافی برای دوران بازنشستگی داشته باشم و حالا لیگ قهرمانان اروپا به من کمک کرد زودتر به این خواسته ام برسم. وقتی از زندان آزاد شدم، تعداد دنبال کنندگانم در اینستاگرام به مرز 2 میلیون نفر رسیده بود. چنین چیزی در این مدت زمان کوتاه، خریدنی نیست و از هیچ راه دیگری غیرقابل دسترسی بود.

ناگهان در کل جهان معروف شدم؛ فکر نمی کنم با این کار خود به کسی آسیبی رسانده باشم و برعکس کمی سرگرم کننده بود. تماشاگران عاشق این کار من شدند و به نظر می رسید بازیکنان نیز این حرکت را دوست داشتند. واکنش ها غیرقابل باور بود؛ واقعا نمی توانستم از این خوشحال تر باشم؛ این هیجان انگیزترین لحظه دوران زندگی ام بود.

وولانسکی مدعی شد بعد از بازی حتی برخی از بازیکنان لیورپول به دایرکت اینستاگرام او آمدند و قصد برقراری ارتباط با وی را داشتند؛ وولانسکی گفت:

به نام بازیکنی اشاره نمی کنم اما چند بازیکن لیورپول برای من پیام ارسال کردند. یکی از آنها ایموجی قلب فرستاد و یکی دیگر گفت "تو را در زمین بازی دیدم." صادقانه بگویم تا قبل از اینکه وارد حساب کاربری‌شان بشوم، حتی این بازیکنان را نمی شناختم. به هیچ یک از این پیام ها پاسخ ندادم چون نامزد دارم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لیونل مسی، بهترین بازیکن فصل 2018/19 لیگ قهرمانان اروپا از نگاه هواسکورد

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •