تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 80

نام تاپيک: پس از سالها جهل پاسخ علم به سوال: روزه لاغر می‌کند؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    در اعماق مخ

پيش فرض

آقا سلام خوبی؟!

عزیز کدوم مدرک چی؟ شما لینک معرفی این فرد را دادی؟ درسته؟ لینک ویکیپدیا بود فکر کنم. من گفتم چه ربطی به رمضان داره؟ یا ایشان نامی از رمضان خودشان برده اند؟ یعنی روحشان از لغت Ramadan مطلع و این لغت را نام برده اند؟
    شما تاپیک من را خوندید؟! تو مجله ایرانی این مقاله موضوع تاپیک چاپ شده اصلا بحث خارج و آدم خارجی نیست.

سلام
    من چکار اسم تاپیک دارم درباره این آقا داشتیم بحث میکردیم که شما گفتی مدرک منم گفتم اگه انگلیسیت خوبه سایت معرفی کنم شما قبول میکنی؟؟؟

داره خودمونی میشه alireza hasdam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2018
    محل سكونت
    همه جا سرای من است

پيش فرض

[QUOTE=mjx;9110189]

جواب برو پیدا کن! حالا سفسطه و مغلطه و هجو و ... هر چی بود جناب دانشمند برو برای ادعاهات یه توجیهی پیدا بکن ببینیم چی هست اصلا!
    ببین اقای برده شما حرف هایی که من میزنمو نمیخونی من دربرار کتاب قرآن کتاب نقد قرآن رو آوردم که اگه چشمای بستت ببینه بعد از پست من بود.
    گذشته از همه این چیزا شما قرآنو چی دیذی؟؟ که به عنوان یه کتاب علمی و عامل بوجود اومدن دنیا قبولش داری و اسمشو میزاری حرف خدا؟؟ چه کسی میاد اینو قبول میکنه که یه آقایی اون زمان با خدا حرف میزده؟؟ این نهایت حماقته پسر منطقی تر از این دلیل؟؟
    حالا کن میام به بت پرستی مدرن هم دامن میزنم چون نمیتونی جوابی بیاری حرفای تکراری چرا میزنی؟؟ اگه بهت تربیت درست داده باشن حرفای منو متوجه میشی و منطق رو داخلش پیدا میکنی باز هم میگم و اگه اینبار جوابای همیشگی بدی که حرفای من متطقی نیست جوابتو نمیدم چون مشخصه مثل بچه های دوساله گیر کردی چه جوابی بدی؛ مگه ممکنه که خدا بیاد با یه نفر حرف بزنه مثل محمد و با یک نفر دیگه حرف نزنه؟؟؟ مگه ممکنه قرآن بگه بت پرستی نکنید و خودش مردمو مجبور به بت پرستی به یه چهاردیواری به نام خانه خدا بکنه؟؟؟ مگه ممکنه یه نویسنده به اسم محمد که رهبر شماست بیاد بگه بهشتی و جود داره با اینکه سفر در زمان ممکن نیست؟؟؟ مگه ممکنه به هفت طبقه اسمان پرواز کنه روی بال یک فرشته اونم توی یک شب؟؟ اگه با سرعت نور هم میرفت نمیتونست تازه با سرعت نور اگه حرکت بکنی بدنت متلاشی میشه!! نکنه میخوای بگی اون قدرت ماورایی داشته؟؟ که ماورا و چنین قدرت هایی توسط علم قطعا رد شده و منطقی نیست؟؟؟ بازم بگم؟؟؟؟؟؟

3. 2 کاربر از alireza hasdam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2018
    محل سكونت
    همه جا سرای من است

پيش فرض

وقتی یه عده برده جیره خور قلم به مزد بریزن تو تایپیک علمی کلا همین میشه همش حرف های دینی و تعصبی انگار کلاس انسانیه، مدیریت انجمن باید رد این ادمارو از اینجا پاک کنه تا اینقدر حرف مفت نشنویم

5. این کاربر از alireza hasdam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

[QUOTE=alireza hasdam;9110217]

ببین اقای برده شما حرف هایی که من میزنمو نمیخونی من دربرار کتاب قرآن کتاب نقد قرآن رو آوردم که اگه چشمای بستت ببینه بعد از پست من بود.
    گذشته از همه این چیزا شما قرآنو چی دیذی؟؟ که به عنوان یه کتاب علمی و عامل بوجود اومدن دنیا قبولش داری و اسمشو میزاری حرف خدا؟؟ چه کسی میاد اینو قبول میکنه که یه آقایی اون زمان با خدا حرف میزده؟؟ این نهایت حماقته پسر منطقی تر از این دلیل؟؟
    حالا کن میام به بت پرستی مدرن هم دامن میزنم چون نمیتونی جوابی بیاری حرفای تکراری چرا میزنی؟؟ اگه بهت تربیت درست داده باشن حرفای منو متوجه میشی و منطق رو داخلش پیدا میکنی باز هم میگم و اگه اینبار جوابای همیشگی بدی که حرفای من متطقی نیست جوابتو نمیدم چون مشخصه مثل بچه های دوساله گیر کردی چه جوابی بدی؛ مگه ممکنه که خدا بیاد با یه نفر حرف بزنه مثل محمد و با یک نفر دیگه حرف نزنه؟؟؟ مگه ممکنه قرآن بگه بت پرستی نکنید و خودش مردمو مجبور به بت پرستی به یه چهاردیواری به نام خانه خدا بکنه؟؟؟ مگه ممکنه یه نویسنده به اسم محمد که رهبر شماست بیاد بگه بهشتی و جود داره با اینکه سفر در زمان ممکن نیست؟؟؟ مگه ممکنه به هفت طبقه اسمان پرواز کنه روی بال یک فرشته اونم توی یک شب؟؟ اگه با سرعت نور هم میرفت نمیتونست تازه با سرعت نور اگه حرکت بکنی بدنت متلاشی میشه!! نکنه میخوای بگی اون قدرت ماورایی داشته؟؟ که ماورا و چنین قدرت هایی توسط علم قطعا رد شده و منطقی نیست؟؟؟ بازم بگم؟؟؟؟؟؟
    وقتی یه عده برده جیره خور قلم به مزد بریزن تو تایپیک علمی کلا همین میشه همش حرف های دینی و تعصبی انگار کلاس انسانیه، مدیریت انجمن باید رد این ادمارو از اینجا پاک کنه تا اینقدر حرف مفت نشنویم
    بسیار عالی!!!

خوب مدعی که تو باشی و خیلی هم بابابزرگی! و کتاب خون! و دانشمند! مدعی شدی داعش نتیجه اموزه قران هست.

من هم خیلی راحت ردش کردم! که قران جان یک انسان رو برابر جان تمام بشریت میدونه. خیلی خوب اینهمه سفسطه نوشتی یک جمله هم اگر میتونی در رد ادعای من بنویس!

اگر هم نمیتونی خوب برو حداقل یک توجیح پیدا بکن! این مهملات چیه مینویسی؟!! تنها چیزی که ازش سر در نمیاری بحث منطقی و استدلال و علمی هست!!

دیگه سفسطه و مهملات ننویس یک جمله بنویس که ادعایی که کردی و رد شده. استدلالت برای حداقل توجیحش چیه؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2018
    محل سكونت
    همه جا سرای من است

پيش فرض

[QUOTE=mjx;9110236]

بسیار عالی!!!

خوب مدعی که تو باشی و خیلی هم بابابزرگی! و کتاب خون! و دانشمند! مدعی شدی داعش نتیجه اموزه قران هست.

من هم خیلی راحت ردش کردم! که قران جان یک انسان رو برابر جان تمام بشریت میدونه. خیلی خوب اینهمه سفسطه نوشتی یک جمله هم اگر میتونی در رد ادعای من بنویس!

اگر هم نمیتونی خوب برو حداقل یک توجیح پیدا بکن! این مهملات چیه مینویسی؟!! تنها چیزی که ازش سر در نمیاری بحث منطقی و استدلال و علمی هست!!

دیگه سفسطه و مهملات ننویس یک جمله بنویس که ادعایی که کردی و رد شده. استدلالت برای حداقل توجیحش چیه؟؟؟؟
    آفرین داری رام میشی، خب بریم سراغ داعش و دلیل حرف من (داعش زاییده قرآنه) ؛ خب طرز تفکر داعش اونطوری که توی اخبار معتبر میبینیم چی هست؟؟ اینه؛ اونها مسلمانن یعنی تسلیم قرآن خب به بهشت و جهنمم اعتقاد دارن و مثل همه مسلمانا میگن کافر نجسه، و باید بهش گفت بیا به این دین و اگه نیومد بکشینش و زناشون رو به بردگی بگیرید این حرف تو قرآن بهش اشاره شده همه قرآن خونا هم میدونن خب همین نشان دهنده اینه که اونها به دلیل حرف های قرآن دارن کشت و کشتار میکنن البته قبلش نوید میدن که باید مسلمان شی و اگه طرز گوش نداد میکشنش چون الان خیلیا دارن بهشون ملحق میشن حتی مسیحیان پس اونا دارن طبق گفته های قرآن پیش میرن.
    حالا فهمیدی چرا میگم قرآن اونارو بوجود آورده؟؟؟
    حالا به حرف تو هم دامن بزنم که میگی قرآن میگه همه باهم یکسانن!!! اگه یکسانن چرا داره میگه کافر نجسه و کافر رو همتراز با سگ میدونه چون سگ از انسان پایین تره طبق گفته های قرآن که میگه انسان اشرف مخلوقاته، خلاصه تکلیف قرآن معلوم نیست

8. این کاربر از alireza hasdam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

[QUOTE=alireza hasdam;9110301]

آفرین داری رام میشی، خب بریم سراغ داعش و دلیل حرف من (داعش زاییده قرآنه) ؛ خب طرز تفکر داعش اونطوری که توی اخبار معتبر میبینیم چی هست؟؟ اینه؛ اونها مسلمانن یعنی تسلیم قرآن خب به بهشت و جهنمم اعتقاد دارن و مثل همه مسلمانا میگن کافر نجسه، و باید بهش گفت بیا به این دین و اگه نیومد بکشینش و زناشون رو به بردگی بگیرید این حرف تو قرآن بهش اشاره شده همه قرآن خونا هم میدونن خب همین نشان دهنده اینه که اونها به دلیل حرف های قرآن دارن کشت و کشتار میکنن البته قبلش نوید میدن که باید مسلمان شی و اگه طرز گوش نداد میکشنش چون الان خیلیا دارن بهشون ملحق میشن حتی مسیحیان پس اونا دارن طبق گفته های قرآن پیش میرن.
    حالا فهمیدی چرا میگم قرآن اونارو بوجود آورده؟؟؟
    حالا به حرف تو هم دامن بزنم که میگی قرآن میگه همه باهم یکسانن!!! اگه یکسانن چرا داره میگه کافر نجسه و کافر رو همتراز با سگ میدونه چون سگ از انسان پایین تره طبق گفته های قرآن که میگه انسان اشرف مخلوقاته، خلاصه تکلیف قرآن معلوم نیست
    همون اولش گفتم کتابی رو نخوندی در بارش نظر نده!! که تعصباتت گل کرد!

کافر حربی رو طبق اموزه قران میشه باهاش جنگ کرد یعنی کسی که علیهت از سلاح استفاده بکنه. جایی از قران نگفته راه بیفت سر مردم رو ببر.

داعش اهل سنت و اهل تشیع و اهل کتاب رو هم میکشت که هیچکدوم رو نمیشه با قران مطابقت داد!

در ثانی ویدیو کلیپهای داعش میگه ایرانی اگر شهادتین هم بگه باز باید کشتش اینهم حتما از اموزه های قرانه که کسی که شهادتین رو میگه بازم باید کشتش!!!

قران حرمت جان انسانها رو مشخص کرده ولی خوب همانطور که در همه کشورهای دنیا بر خلاف ژستی که میگیرن تبعیض قائل هستند بر حسب اعتقادات و نژاد و ....

قران به جای نفاق و دورویی از جنس انسانها. تکلیف رو با کافران و اهل کتاب در یک جامعه مشخص کرده. البته نه توهما تی که امثال جنابت نسبت میدین!! هر کسی حقیقت جو بود تشریف میبره مطالعه میکنه!

در مورد موارد ریز فقهی(کافر مساوی سگ هست و ....) هم دقیقا از قران ایه بیار اینی که قران خونها میدونن!!! دلیل و استدلال نیست! فرافکنی هست.

تاريخ عضويت
    Jul 2018
    محل سكونت
    همه جا سرای من است

پيش فرض

اگه داعش مسلمان نیست پس چرا داره کتاب مقدسشو قرآن خطاب میکنه؟؟
    نکنه مبخوای بگی چندتا قرآن وجود داره؟؟؟
    داعش میگه من طبق قرآن عمل میکنم، و خیلی هم قبولش داره این مشخصه و نمیشه ردش کرد، به هیچ عنوان.
    شما بحثی میکنی که بی معنیه چون قرآن ارزش نداره که من راجبش حرف بزنم کتابی که بت پرستی مدرن رو و تبعیض افکاری قاعل بشه به مفت نمی ارزه چون داره میگه هرکی مثل پیرو های من نباشه مساوی با سگه، این نهایت بی احترامیه واقعا وقتی یه کتاب مرجع سبک زندگی بیاد همچین حرفی بزنه بهتره بگم حرف مفتی بیاد بزنه واقها پیرو هاش از احمق ترین افرادن و ممکنه خیلی هم بیشعور تر از بار معنایی کتاب باشند پس نتیجع میگیرم تو بی شعوری بیش نیستی و داری به میلیارد ها نفر با دینت قوحش میدی و طبق عقایدت میکی اگه مسلمون نیستید پس مثل سگ نجسید و سگید.....
    با این وجود بی اززش تر از اونی که جوابتو بدم

11. این کاربر از alireza hasdam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mostafa_1366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

داعش میگه من طبق قرآن عمل میکنم، و خیلی هم قبولش داره این مشخصه و نمیشه ردش کرد، به هیچ عنوان.
    شما بحثی میکنی که بی معنیه چون قرآن ارزش نداره که من راجبش حرف بزنم کتابی که بت پرستی مدرن رو و تبعیض افکاری قاعل بشه به مفت نمی ارزه چون داره میگه هرکی مثل پیرو های من نباشه مساوی با سگه، این نهایت بی احترامیه واقعا وقتی یه کتاب مرجع سبک زندگی بیاد همچین حرفی بزنه بهتره بگم حرف مفتی بیاد بزنه واقها پیرو هاش از احمق ترین افرادن و ممکنه خیلی هم بیشعور تر از بار معنایی کتاب باشند پس نتیجع میگیرم تو بی شعوری بیش نیستی و داری به میلیارد ها نفر با دینت قوحش میدی و طبق عقایدت میکی اگه مسلمون نیستید پس مثل سگ نجسید و سگید.....
    یه بار پستهای خودت رو از اول مرور کن چیزی بجز توهین و تمسخر و توش نمی بینی. ادعات میشه که هزاران کتاب خوندی ولی تنها کتابی که ازش اسم میبری کتاب نقد قرانه البته اگه بشه اسمش رو کتاب گذاشت فکر کنم تو عمرت همین یه کتاب رو خوندی و همه مطالبش رو هم احتمالا مثل وحی منزل قبول داری و احتمال هم نمیدی ممکنه غلط باشه و یا طرف مقابل جوابی برای مطالب اون کتاب داشته باشه. حالا خودت یکم فکر کن شما متعصب تر هستید یا اونی که به قرآن باور داره؟ چون اون باور مند به قرآن حداقل یه بار کتاب نقدر قرآن رو خونده و براش جوابی نوشته اما شما چی؟
    جالبه از داعش هم حرف میزنید این داعشی ها هم چند نفر مثل شما هستن از مریخ نیومدن مطمئنم همین شما با این طرز فکری که دارید اگه اسلحه دستتون بیوفته روی داعش رو سفید میکنید.

13. این کاربر از mostafa_1366 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

mjx

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

داعش هم متعصبی هست مثل خودت! من دنبال استدلال هستم سوزنت گیر کرده رو کافر و سگ و ... فکر هم میکنی به یک اصل مسلم رسیدی! خوب آیه کافر و اهل کتاب و ... هم سگ هستن رو بیار ما هم از جهل خارج بشیم!

جواب قبلی رو ندادی که بالاخره تناقض امر قران بر حرمت جان انسان با عمل داعش چی میشه؟؟!

من بچه سال نیستم باهات گرگم به هوا بازی بکنم!

هر موقع استدلال عقلی تونستی دو کلمه بنویسی بهت جواب میدم وگرنه تو هم خوش باشی!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    در اعماق مخ

پيش فرض

تعجبم از بعضی هاست که دارن وقتشونو برای کسایی حروم میکنن که حرفاشون حتی ارزش جواب دادن نداره
    از زمان بوجود اومدن بشریت تا قیام قیامت افراد نابخرد و نادان وجود داشتن و دارن شما هی توضیح بده ولی اینا آینه دلشون سیاهه فکر و عقلشونم بستن دیگه جایی برای پذیرش حرفای بقیه ندارن

جهل و غرور را به هم پیوند است!
    نادان به گمان خویش دانشمند است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •