تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 8 اولاول ... 345678 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 80

نام تاپيک: پس از سالها جهل پاسخ علم به سوال: روزه لاغر می‌کند؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دوست گرامی بدون توهین هم میشه جواب داد اونی که حقوق میگیره برای ماست مالی چیزی رو عوض نمیکنه اعقادات هرکس سرجاشه دیگه گذشت اون زمون که مردم همه میرفتن مسجد امروز همسایمون که معلمه میگفت زنگ تفریح هیچ دانش آموزی ندیدم روزه بگیره و تک و توک روزه بودن ولی زمان دانش آموزی ما اکثرا روزه میگرفتن خوب این نشون میده اسلام داره فقط با پول زنده میمونه و جوونها کم کم دارن ازش دور میشن مثل زمان قبل اسلام که در ایران بخاطر حکومت دینی ساسانیان (دین رسمی زرتشت)اکثر مردم مسیحی شدن و پشت حکومت رو در مقابله با اعراب خالی کردن

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

عزیز من قران خودش پر از تنقاضه از اون ور همین حرمت جان رو داره و از یک طرف میگه اشدائ علی الکفار رحما بینهنم با این آیه چند ملیون انسان فقط به خاطر تفاوت عقاید کشته شدن و جالبش اینه اکثرشون هم مسلمان بودن از همون جنگ جمل تا جنگ حسین و یزید تا همین الان داعش و س پاه طالبان در افغانستان بوکوحرام القاعده و غیره خودت برو نگاه ببین کشته های دو طرف چه دینی داشتن ؟در زمان جنگ های صلیبی هم مسیحیان همینطور مثل الان مسلمانان بودن و موقعی که کلیسا قدرتش رو از دست داد و فرهنگ و سواد اونها به جای خرافه پرستی و ملا پرستی زیاد شد سالهاست که با صلح دارن زندگی میکنن
    شله قلم کار سفسطه!

خوب این اروپای بدون مسیحیت یا دور از مسیحیت!! در همین قرن بیستم چند میلیون انسان رو به کشتن داد؟؟؟

از قضا من از شما و دوستانتون بهتر بلدم سفسطه بکنم ولی خوب واقعا خودم رو اینقدر نمیارم پایین . به هر حال جو حاکم بر مباحث این مکان اینطور هست!!

خوش باشین!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

شله قلم کار سفسطه!

خوب این اروپای بدون مسیحیت یا دور از مسیحیت!! در همین قرن بیستم چند میلیون انسان رو به کشتن داد؟؟؟

از قضا من از شما و دوستانتون بهتر بلدم سفسطه بکنم ولی خوب واقعا خودم رو اینقدر نمیارم پایین . به هر حال جو حاکم بر مباحث این مکان اینطور هست!!

خوش باشین!
    هر جا از جواب باز میمونید اسمشو یه چیزی میذارید ,اروپاز از 60 سال پیش به این طرفو حساب کن نشونه آبادانی و پیشرفت هر کشوری رو میشه با پایان دادن به خرافات و مقدس پنداری نشون داد ,مطمئنا اگه برای ضدیت با دین پول میدادن شما حزب باد همونور بودید

4. این کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

والا من نمیفهم دین اسلام چه دستاورد و یا برکت و یا پیشرفتی در حیطه پیروانش دارد. فقط کشتن تجاوز بی عدالتی تبعیض مخالفت با علم دستاوردهای کنونی اش تا امروز بوده است. صحبت من همه جا است عربستان بگیر تا اندونزی. چه چیزی توی این اسلام هست که یک سری همچنان پایبندش هستند؟
    صحبت من از طرفداری مذاهب دیگر نیست و مذاهب دیگر را جبهه داری نمیکنم. انها هم بدی های خاص خود را دارند.
    کمترین سهم در پیشرفت انسانی و علم و دانش امروزی را مسلمین دارند. حتی الان کشورهایی که پولدارند و با پول امکانات دارند مانند امارات فاقد دستاورد و پیشرفت و علم اسلامی هستند.
    تمامی ما از دستاورد و پیشرفت و علم غربی استفاده می کنیم و زندگیمان براساس آن هست.

6. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

هر جا از جواب باز میمونید اسمشو یه چیزی میذارید ,اروپاز از 60 سال پیش به این طرفو حساب کن نشونه آبادانی و پیشرفت هر کشوری رو میشه با پایان دادن به خرافات و مقدس پنداری نشون داد ,مطمئنا اگه برای ضدیت با دین پول میدادن شما حزب باد همونور بودید
    نه تاریخ میدونین!! نه خودتون متوجه هستین چی مینویسین!! فقط یه چیز رو یادتون دادن اونم اینه که هر کی مخالفت کرد بهش بگین پول میگیره!! کافر همه را به کیش خویش پندارد!

برای اینکه این تاپیک یکمی از تعصبات امثال شما خالی بشه بره سمت کمی عقلانیت کمی ها زیاد به خودتون فشار نیارین!!

دوره رنسانس و انقلابهای صنعتی اروپا قدرت رو از کلیسا گرفت قاعدتا باید از صده 17 و 18 به بعد باید شاهد ظهور پیشرفت بودیم پیشرفتی که برای جان انسانها ارزشی قائل باشه نه اینکه در قرن بیستم بزرگترین کشتارها و فجایع تاریخ بشر توسط جامعه به دور از دین صورت بگیره!

باز بیایین سفسطه کنین.

شما هم مانند باقی دوستان متعصبتون خوش باشین!

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

والا من نمیفهم دین اسلام چه دستاورد و یا برکت و یا پیشرفتی در حیطه پیروانش دارد.
    فقط کشتن تجاوز بی عدالتی تبعیض مخالفت با علم دستاوردهای کنونی اش تا امروز بوده است. صحبت من همه جا است عربستان بگیر تا اندونزی. چه چیزی توی این اسلام هست که یک سری همچنان پایبندش هستند؟
    صحبت من از طرفداری مذاهب دیگر نیست و مذاهب دیگر را جبهه داری نمیکنم. انها هم بدی های خاص خود را دارند.
    کمترین سهم در پیشرفت انسانی و علم و دانش امروزی را مسلمین دارند. حتی الان کشورهایی که پولدارند و با پول امکانات دارند مانند امارات فاقد دستاورد و پیشرفت و علم اسلامی هستند. تمامی ما از دستاورد و پیشرفت و علم غربی استفاده می کنیم و زندگیمان براساس آن هست.
    سلام
    عجله نکنین . هنوز کار تمام نشده . هنوز زندگی ادامه داره . هنوز انسانها به دنیا میان . هنوز زمین و آسمان پابرجاست .
    وقتی که کار تمام بشه اونوقت همه با چشم خودشون میبینند که چه کسی برنده ی امتحانِ دنیا هست .
    اونوقت همه خوبِ خوب میفهمند همه چیز رو . ولی متاسفانه اون روز برای عده ای , دیگه فرصت تمام شده و بازنده ی بازنده اند و بسیار پشیمان . پشیمانی هم سودی ندازه براشون

فقط صبر کنین . دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره . علامتهاش همه جا هست .
    ضمناً نه ایران, اسلامی هست و نه عربستان نه جای دیگه .
    توضیح بیشتر در این صفحه :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ..
    ===================================
    میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر

.
    برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی
    .

Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 22-05-2019 at 17:49. دليل: تصیح

در آغاز فعالیت sedayeabadan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2019
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

سعی نکنید در ایران اعتقادات کسی رو تغییر بدین...

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سعی نکنید در ایران اعتقادات کسی رو تغییر بدین...
    سلام
    نه در ایران و نه هیچ جای دیگه , هیچ مخلوقی قدرت و توانایی نداره که این 3 چیز رو در وجودِ یک انسان تغییر بده بدونِ موافقت و میلِ باطنیِ خودش .
    1- نیّت
    2- عقیده
    3- ایمان
    انسان فقط و فقط در همین 3 چیز کاملاً آزاد و مختار و صاحب اختیار هست . جایگاهِ این 3 چیز در وجودِ انسان دست نیافتنی هست و همین موضوع برای عاقلان , از علامتهای وجودِ روز حسابرسی هست (قیامت) چون قراره برای همین 3 چیز حساب و کتاب پس بده
    خیلیها فکر میکنند که عقیده و ایمان یکی هستند
    ایمان یعنی تمسُّک و پافشاریِ یک انسان نسبت به عقیده اش

یعنی وقتی میگیم فلانی ایمانش فوق العاده قوی هست یعنی دو دستی و محکم چسبیده به عقیده اش و چیزی باعث متزلزل شدنِ عقیده اش نمیشه
    کسی هم که ایمانش ضعیفه یعنی عقیده اش به بادِ هوا بنده . مثلاً پولدار میشه یک عقیده داره . فقیر میشه یک عقیده دیگه داره .
    .
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 22-05-2019 at 22:04. دليل: تصحیح

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

نه تاریخ میدونین!! نه خودتون متوجه هستین چی مینویسین!! فقط یه چیز رو یادتون دادن اونم اینه که هر کی مخالفت کرد بهش بگین پول میگیره!! کافر همه را به کیش خویش پندارد!

برای اینکه این تاپیک یکمی از تعصبات امثال شما خالی بشه بره سمت کمی عقلانیت کمی ها زیاد به خودتون فشار نیارین!!

دوره رنسانس و انقلابهای صنعتی اروپا قدرت رو از کلیسا گرفت قاعدتا باید از صده 17 و 18 به بعد باید شاهد ظهور پیشرفت بودیم پیشرفتی که برای جان انسانها ارزشی قائل باشه نه اینکه در قرن بیستم بزرگترین کشتارها و فجایع تاریخ بشر توسط جامعه به دور از دین صورت بگیره!

باز بیایین سفسطه کنین.

شما هم مانند باقی دوستان متعصبتون خوش باشین!
    خیر آقای تاریخ دان وقتی کلیسا قدرتش از دست رفت که پیروان دین مسیحیت برای احکام اون دین مثل سابق ارزش قائل نبودن ,قدرت کلیسا در وضع قوانین و حکمرانی بر جامعه بود که با اومدن انقلاب صنعتی ضعیف شد منظور من خالی شدن کلیساها و کم رنگ شدن احکام اون دین در جوامع مسیحی بود مثلا خوردن شراب داشتن حجاب روابط باز دختر و پسر و امثال این که در دین مسیحیت ممنوع شده ,با افول قدرت حاکمیتی و معنوی کلیسا و دین پیشرفت حاصل شده که این خودشو بعد از جنگ جهانی نشون داده ,فقط اروپا نبود کره ژاپن چین و خیلی جاهای دیگه ولی برای شما که در این جامعه فلج اقتصادی پول میگیری تایپ کنی معنی و مفهوم نداره به خصوص که مالتی یوزر هم تشریف داری از اون یکی یوزرت طرفداری میکنی خودت خودتو لایک میکنی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

والا من نمیفهم دین اسلام چه دستاورد و یا برکت و یا پیشرفتی در حیطه پیروانش دارد. فقط کشتن تجاوز بی عدالتی تبعیض مخالفت با علم دستاوردهای کنونی اش تا امروز بوده است. صحبت من همه جا است عربستان بگیر تا اندونزی. چه چیزی توی این اسلام هست که یک سری همچنان پایبندش هستند؟
    کمترین سهم در پیشرفت انسانی و علم و دانش امروزی را مسلمین دارند. حتی الان کشورهایی که پولدارند و با پول امکانات دارند مانند امارات فاقد دستاورد و پیشرفت و علم اسلامی هستند.
    تمامی ما از دستاورد و پیشرفت و علم غربی استفاده می کنیم و زندگیمان براساس آن هست.
    میخوای بدونی دستاوردش چی بوده؟یکی از مسئولان حوزه میگفت ما بعد انقلاب اندازه 400 سال پیشرفت کردیم اینم دستاورد و برکت رو نمیبینی؟ شما و من نوعی هم با کوچکترین مخالفت سرکوب میشیم اینا همش از برکات اسلامی نیست؟حکومت دارن مادیات دارن قدرت دارن ملیونها خر همیشه در صف و همیشه در صحنه و قلم به مزد هم دارن اینا همه دست آوردن

13. این کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •