تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 80

نام تاپيک: پس از سالها جهل پاسخ علم به سوال: روزه لاغر می‌کند؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    در اعماق مخ

پيش فرض

من هر منبع فارسی میزاشتم شما میگفتی دروغه...
    تا اینجا قبول کردی که کشفش چیه درست؟
    اگه انگلیسیت خوبه لینک کامل توضیحات ایشون رو بزارم که صراحتا به روزه اشاره کردن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    در اعماق مخ

پيش فرض

چی شد جواب ندادی

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

[QUOTE=alireza hasdam;9109728]
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه فکر میکنی قرآن هم زایده ذهن بشره اون مساله دیگست

به نظرت زاییده چی میتونه باشه؟؟ همش حرفه توش حرفی که هیچ کمکی به بشریت نکرد به جز به بارآوردن جنگ و احمق هایی مثل داعش و فی امثالهم
    خوب کتابی رو نخونده نظر نده! در قران جان یک انسان برابر است با جان تمام بشریت و حرمت وجودش و ... که همین کافیه داعش رد بشه توسط خود قران.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    در اعماق مخ

پيش فرض

این جماعت همینجورن وقتی مدرک هم نشون میدی فرار میکنن

داره خودمونی میشه alireza hasdam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2018
    محل سكونت
    همه جا سرای من است

پيش فرض

[QUOTE=mjx;9109927]

خوب کتابی رو نخونده نظر نده! در قران جان یک انسان برابر است با جان تمام بشریت و حرمت وجودش و ... که همین کافیه داعش رد بشه توسط خود قران.
    ببین بچه جون تو با یک بچه مدرسه ای حرف نمیزنیا منی که جلوت وایستادم ده ها ساله دارم کتابای جامعه شناسیو روانشناسی میخونم حداقل با حرفات خودتو برده جلوه نده پسر خوب کجا عدالت هست؟؟؟؟ عدالت چیه اصلا یه عده چپاوول گر اون بالا نشستن بعضیاشون فقط ادمای درستی هستن که دارن پول نفتو دو لپی میخورن اسم اینو میزاری عدالت؟؟ اگه انسانها یکسان آفریده شدند پس چرا یه عده دارن دیکتاتوری میکنن؟؟ من نمیخوان شانتو بیارم پایین اما طرز تفکرت مثل برده هاست کسایی که تابع صاحباشونن تا بهشون ماهی دو سه میلیون بدند و کار اداریشونو واسش نگه دارن البته تقصیر تو نیست شاید شستشوی مغزی بهت دادن اما شایدن از نژاد همینایی که داری بت پرستی مدرن اونم به یک چهاردیوار به نام خانه خدا رو ترویج میدی اما هرکی که هستی حواستو جمع کن داری چی میگی چون من واسه لام تا کامت جواب دارم....
    Last edited by alireza hasdam; 16-05-2019 at 03:10. دليل: اشتباهات تایپی

6. 2 کاربر از alireza hasdam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2018
    محل سكونت
    همه جا سرای من است

پيش فرض

[QUOTE=mjx;9109927]

ببین بچه جون تو با یک بچه مدرسه ای حرف نمیزنیا منی که جلوت وایستادم ده ها ساله دارم کتابای جامعه شناسیو روانشناسی میخونم حداقل با حرفات خودتو برده جلوه نده پسر خوب کجا عدالت هست؟؟؟؟ عدالت چیه اصلا یه عده چپاوول گر اون بالا نشستن بعضیاشون فقط ادمای درستی هستن که دارن پول نفتو دو لپی میخورن اسم اینو میزاری عدالت؟؟ اگه انسانها یکسان آفریده شدند پس چرا یه عده دارن دیکتاتوری میکنن؟؟ من نمیخوان شانتو بیارم پایین اما طرز تفکرت مثل برده هاست کسایی که تابع صاحباشونن تا بهشون ماهی دو سه میلیون بدند و کار اداریشونو واسش نگه دارن البته تقصیر تو نیست شاید شستشوی مغذی بهت دادن اما شایدم از نژاد همینایی که داری بت پرستی مدرن اونم به یک چهاردیوار به نام خانه خدا رو ترویج میدی اما هرکی که هستی حواستو جمع کن داری چی میگی چون من واسه لام تا کامت جواب دارم....

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

[QUOTE=alireza hasdam;9110027]

ببین بچه جون تو با یک بچه مدرسه ای حرف نمیزنیا منی که جلوت وایستادم ده ها ساله دارم کتابای جامعه شناسیو روانشناسی میخونم حداقل با حرفات خودتو برده جلوه نده پسر خوب کجا عدالت هست؟؟؟؟ عدالت چیه اصلا یه عده چپاوول گر اون بالا نشستن بعضیاشون فقط ادمای درستی هستن که دارن پول نفتو دو لپی میخورن اسم اینو میزاری عدالت؟؟ اگه انسانها یکسان آفریده شدند پس چرا یه عده دارن دیکتاتوری میکنن؟؟ من نمیخوان شانتو بیارم پایین اما طرز تفکرت مثل برده هاست کسایی که تابع صاحباشونن تا بهشون ماهی دو سه میلیون بدند و کار اداریشونو واسش نگه دارن البته تقصیر تو نیست شاید شستشوی مغذی بهت دادن اما شایدم از نژاد همینایی که داری بت پرستی مدرن اونم به یک چهاردیوار به نام خانه خدا رو ترویج میدی اما هرکی که هستی حواستو جمع کن داری چی میگی چون من واسه لام تا کامت جواب دارم....
    بابا این حالش خرابه بیخیالش شو،ماهی دوزار میزارن کف دستش هوایی شده

9. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2018
    محل سكونت
    همه جا سرای من است

پيش فرض

من نمیخوام حرف بزنم اما یه عده دارن شورشو درمیارن مثل اینکه توقع دارن مردم قرن 21 بیان اصول 1400 سال پیشو باور کنن.
    من تحقیقات زیادی کردم راجب این کتاب قران این نوشته ها توسط فردی نوشته شده که تحت تاثیر کتابای دانشمندانی که میومدن عربستان و یا کتاباشون به دستش میرسیده و اگه چیز علمیی دیدید داخلش مطمعن باشید از همینا نشئت گرفته اگه دوست دارید بیشتر راجبش بدونید برید کتاب نقد قرآن از دکتر سها رو بخونید و کلاهتونو قاضی کنید من اسپارتاکوس قرن 21 ام دارم آزادی فکری و شکستن بند تعصباتی که شمارو برده کرده رو میدم واسه من فرقی نداره تو این راه بمیرم یا موفق بشم مهم اینه تلاشمو بکنم برای عذالت میان قومیت ها و جلو گیری از تبعیض تبعیضی که قرآن بوجود آورده که میگه یه کافر نجسه هاهاها

11. 3 کاربر از alireza hasdam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2018
    محل سكونت
    همه جا سرای من است

پيش فرض

[QUOTE=silvermanhhh;9110028]

بابا این حالش خرابه بیخیالش شو،ماهی دوزار میزارن کف دستش هوایی شده
    داداش دیگه کافیه ناموسا به اینا رو بدیم پررو میشن. ما اومدیم اینجا به اطلاعاتمون اضافه کنیم و بیشتر بدونیم به هم کمک کنیم بعد یه عده میان حرفایی میزنن که پایه اساسش روی هزلیات و توهماته

13. 2 کاربر از alireza hasdam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

[QUOTE=alireza hasdam;9110027]

خوب بابا بزرگ!!

اینهمه کتاب خوندی ظاهرا همش روخوانی بوده!! تفکر و تعقل این وسط نبوده!

بالاخره استدلال نفی کننده حرف من کو؟؟!!

سفسطه جواب نمیده اول جوابی داری به اون یک خطی که نوشتم جواب بده! بعدش ببینیم چی میشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •