تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: چرا تصویر کد امنیتی برای لاگین کردن در مرورگر سامسونگ در گوشی من نشان داده نمیشه؟! (تصویر)

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

14 چرا تصویر کد امنیتی برای لاگین کردن در مرورگر سامسونگ در گوشی من نشان داده نمیشه؟! (تصویر)

سلام

گوشی من هوآوی هست و مرورگر سامسونگ رو نصب کردم و اکانت سامسونگ رو هم ساختم و افزونه این مرورگر رو هم در کروم نصب کردم. حالا برای سینک کردن بوکمارکها و صفحات در گوشی نمی توانم به حساب لاگین کنم تا سینک بین نسخه گوشی و نسخه افزونه سامسونگ که در کروم نصب چون تصویر کد امنیتی رو اول باید وارد کنم و این تصویر نشان داده نمی شود و جای تصویر خالیست و شکلهای بی معنی نشون می ده. (تصویر پایین). کسی با این مشکل روبرو شده و چطوری میشه درستش کرد؟

[IMG][/IMG]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلام

گوشی من هوآوی هست و مرورگر سامسونگ رو نصب کردم و اکانت سامسونگ رو هم ساختم و افزونه این مرورگر رو هم در کروم نصب کردم. حالا برای سینک کردن بوکمارکها و صفحات در گوشی نمی توانم به حساب لاگین کنم تا سینک بین نسخه گوشی و نسخه افزونه سامسونگ که در کروم نصب چون تصویر کد امنیتی رو اول باید وارد کنم و این تصویر نشان داده نمی شود و جای تصویر خالیست و شکلهای بی معنی نشون می ده. (تصویر پایین). کسی با این مشکل روبرو شده و چطوری میشه درستش کرد؟

اگه میتونستید لینک اون تصویر رو بدست بیارید بهتر میشد نظر داد ولی احتمالا مشکل یا از تحریمه یا فیلتر. ممکنه تصویر روی سروری باشه که آی پی های ایرانو مسدود کرده باشه یا اصلا لینکش ممکنه فیلتر باشه.

3. این کاربر از mitokomon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

اگه میتونستید لینک اون تصویر رو بدست بیارید بهتر میشد نظر داد ولی احتمالا مشکل یا از تحریمه یا فیلتر. ممکنه تصویر روی سروری باشه که آی پی های ایرانو مسدود کرده باشه یا اصلا لینکش ممکنه فیلتر باشه.

سلام

لینک انگار نداره و فقط یک تصویر باید بیاد که نمیاد. با دو سه تا فیلتر شکن هم رفتم نشد. شاید نیاز به یک آپدیت از طرف سامسونگ باشه تا این مشکلات ریز و پنهان حل بشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلام

لینک انگار نداره و فقط یک تصویر باید بیاد که نمیاد. با دو سه تا فیلتر شکن هم رفتم نشد. شاید نیاز به یک آپدیت از طرف سامسونگ باشه تا این مشکلات ریز و پنهان حل بشه.
    آخه من با پلی استیشن اپ و ps message کار میکردم الان مدتیه دقیقا همین مشکل کپچا رو دارم و با تغییر آی پی هم درست نشد . ظاهرا بیشتر نرم افزارهای تغییر آی پی مخصوصا رایگانهاش توانایی دور زدن تحریم رو در برابر کمپانیهای بزرگ نداره.
    البته احتمال مطلبی که شما هم فرمودید زیاده

داره خودمونی میشه Mahan1377aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض پاسخ داداشی

سلام ربطی به فیلترشکن واین موضوعات نداره شما لطف کنید در برنامه بازار یامایکت برنامه فایرفاکس رادانلود واجراکنید 100%حل میشه
    این مشکل از اجرای کد خوان مرورگره یا فعال نبودن جاوا اسکریپت ..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •