تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: راهنمایی برای شکایت از فروشگاه اینترنتی تلیله Talileh.com

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

لطف کنید به نظرات سایت زومیت صفحه که در مورد سایت تلیله است مراجعه کنید و تعداد افرادی که از این سایت شاکی هستین رو ببینین

بلا استثنا تمام این افراد گول بازی 1-روزهای کاری این سایت رو خوردن و 2-مخصوصا قی مت پایین این سایت نسبت به تمام سایت های رقیبشون

قشنگ حداقل 3 تا 4 ماه توسط سایت بازی داده میشند همه و بعد هم حاضر به پس دادن پول شما نیستن

پایین این سایت دو نماد اعتماد الکترونیکی مثل سایت ایگرد و ....... موجود بود اما در اثر شکایت زیاد از این سایت این نماد برای این سایت لغو شده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

لطفا اگر به جوابی رسیدین خبر بدین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

به نتیجه ای نرسیدید منم خرید کردم و تازه با فوج عظیم شکایاتش روبهرو شدم و خیلی ناراحت و بدبخت شدم الان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

برید تو پشتیبانیشون تا میتونید فحششون بدین

5. این کاربر از tedmed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض

من نیز در تاریخ ۹۷/۹/۲۵ محصول ۹۰۰.۰۰۰ تومانی سفارش دادم که متٱسفانه ۹ ماه گذشته و هنوز به دستم نرسیده!
    هر ماه نیز پیام میدهند : " اگه محصول را میخوای، ایمیل بزن و بگو که یک ماه دیگه صبر میکنی وگرنه بدستت نمیرسه " !
    بهترین و جامع ترین را شکایت از شرکت کلاهبردار تلیله اصفهان : مراجعه به وزارت صنایع و معادن ( ضلع شمالی میدان ولیعصر ) و شکایت کتبی از این افراد شیاد است .
    بزودی از آنها شکایت میکنم و بابت این ۹ ماه که منو معطل کردند و با پول من کار کردند ، ازشون خصارت نیز میگیرم

موحدی 09121100239

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

با عرض سلام و احترام؛

تجربه خرید من از مالتینا

در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ یک سفارش در مالتینا ثبت کردم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ با بنده تماس گرفتند و فرمودند که آمازون سفارش شما رو کنسل کرده آیا مایلید دوباره سفارش ثبت کنید؟ بنده هم قبول کردم فقط خواهش کردم که طبق سایت در بازه ۳ تا ۸ هفته ارسال بشه که فرمودند حتماً... اواخر اردیبهشت از طریق تیکت پشتیبانی پیام دادم که پس سفارش من چی شد جواب دادند که بازه ارسال ۲/۵ الی ۳ ماه می‌باشد که بنده سوال کردم یعنی کی؟ فرمودند آخر خرداد... خرداد که گذشت هیچی امروز ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ با بنده تماس گرفتند که آمازون سفارش شما رو گم کرده!! اگر مایلید تا دوباره سفارش دهید در غیر اینصورت وجه شمارو عودت بدهیم... ترجیح میدم قضاوت رو به عهده شما دوستان بگذارم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

با عرض سلام و احترام؛

تجربه خرید من از مالتینا

در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ یک سفارش در مالتینا ثبت کردم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ با بنده تماس گرفتند و فرمودند که آمازون سفارش شما رو کنسل کرده آیا مایلید دوباره سفارش ثبت کنید؟ بنده هم قبول کردم فقط خواهش کردم که طبق سایت در بازه ۳ تا ۸ هفته ارسال بشه که فرمودند حتماً... اواخر اردیبهشت از طریق تیکت پشتیبانی پیام دادم که پس سفارش من چی شد جواب دادند که بازه ارسال ۲/۵ الی ۳ ماه می‌باشد که بنده سوال کردم یعنی کی؟ فرمودند آخر خرداد... خرداد که گذشت هیچی امروز ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ با بنده تماس گرفتند که آمازون سفارش شما رو گم کرده!! اگر مایلید تا دوباره سفارش دهید در غیر اینصورت وجه شمارو عودت بدهیم... ترجیح میدم قضاوت رو به عهده شما دوستان بگذارم.
    مالتینا هم قابل اعتماد نیست . فقط محصولاتی که زده موجود در انبار ایران رو باید بگیرید. از انازون میخاید خرید کنید فقط ایگرد بگیرید

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •