تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: خواهان قهرمانی کدام تیم هستید؟

راي دهنده
9. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بارسلونا

7 77.78%
  • لیورپول

0 0%
  • تاتنهام

1 11.11%
  • آژاکس

1 11.11%
صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 35

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | فصل 2018-2019 | نیمه نهایی

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

The Match: Barcelona Liverpool

2. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مارکو تاردلی: رونالدو یکی از دلایل حذف یوونتوس بود!

اسطوره باشگاه یوونتوس و تیم ملی ایتالیا حضور رونالدو را یکی از دلایل عدم درخشش برخی ستاره های یووه می داند.

مارکو تاردلی که سابقه 10 فصل بازی برای یووه را در کارنامه دارد، در مصاحبه با اسکای اسپورتس ایتالیا و در مورد حذف یووه گفت:

سران یوونتوس برای فصل بعد باید دست به یک بازنگری در مجموعه بازیکنان کنند. در یوونتوس الان ستاره هایی هستند که درخشش سابق را ندارند و حضور رونالدو یکی از دلایل آن است.

رونالدو بازیکنی است که دوست دارد حرف اول و آخر را در تیم بزند. کسی به توانایی های او تردید ندارد ولی مثلا بازیکنی چون دیبالا نامحسوس و تحت تاثیر رونالدو افت کرده است. همین قضیه یکی از دلایل حذف یوونتوس برابر آژاکس بود.

برای موفقیت در لیگ قهرمانان باید تیمی یکدست و متحد داشته باشید. رونالدو به عقیده من حتی می توانست برابر آژاکس بهتر کار کند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کلوپ: بارسلونا؟ نکته جالب این است که مقابل آنها هیچ وقت شانس نخست پیروزی نیستید

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول اذعان داشت از تماشای بازی بارسلونا، تاتنهام و منچستر سیتی لذت می برد.

هرگاه وقت خالی داشته باشم، دوست دارم بازی‌های دورتموند را تماشا کنم چون هنوز هم به نوعی به آنها متصل هستم. بعد از آن سه تیم دیگر هم هستند: منچسترسیتی، بارسلونا و تاتنهام. همیشه تماشای آنها را می‌پسندم. تماشای وردربرمن هم دوست دارم؛ ماینتس هم همین طور چون با آنها هم هنوز به نوعی ارتباط دارم. به نظرم آنها زیر نظر ساندرو شوارتز، تحسین برانگیز بازی می‌کنند.

مصاف با بارسلونا؟ من بارها مقابل رئال مادرید قرار گرفتم ولی هرگز با بارسا بازی نکردم. باید دید چه احتمالاتی وجود دارد. نکته جالب قضیه اینجاست که مقابل بارسلونا شما هیچ وقت شانس نخست پیروزی نیستید. دست و پنجه نرم کردن با این چالش و شاید متفاوت از بقیه مقابل بارسلونا بازی کردن هنوز در دست بررسی و بازبینی است. اگرچه من هنوز هیچ برنامه جدی‌ای برای این بازی طراحی نکرده‌ام.

6. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

چلسی 1-1 لیون

بارسلونا 1-0 بایرن مونیخ

بارسلونا و لیون به فینال لیگ قهرمانان بانوان رسیدن

8. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پوچتینو: هر تیمی لئو مسی را دارد شانس اول است

مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی تاتنهام، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با آژاکس حاضر شد.

من باید حرفم را بعد از پنج سال تکرار کنم. من دوست دارم در جام اتحادیه و حذفی نیز مانند لیگ قهرمانان یا لیگ برتر یا رقابت های دیگر قهرمان شوم. اگر در جام اتحادیه یا حذفی موفق شدیم مطمئنا بسیار عالی خواهد بود، اما این فقط یک جام است و شما را در سطح تیم هایی منچستر یونایتد، سیتی، رئال مادرید یا بارسلونا قرار نمی دهد.

اگر از من در مورد رساندن تیمی به سطح بارسلونا یا رئال مادرید سوال کنید، معتقدم در این شرایط هدف تاتنهام فتح یک جام نیست و تیم شما باید در رقابت هایی مانند لیگ قهرمانان یا لیگ برتر قادر به مبارزه کردن باشد. ما این روحیه را در تیم ایجاد کرده ایم که می توانیم هر موفقیتی را به دست آوریم و همه چیز امکان پذیر است.

شانس اول قهرمانی؟ به نظر من هر تیمی لیونل مسی را در اختیار دارد شانس اول است و اگر این مورد را در نظر نگیریم، هر تیمی 25 درصد شانس دارد.

The team with Messi are favourites for the Champions League – Pochettino

10. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

UEFA Youth League

پورتو قهرمان لیگ قهرمانان جوانان اروپا شد

چلسی و بارسلونا با 2 قهرمانی پر افتخار ترین تیم این مسابقات هستن

12. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تاتنهام 0-1 آژاکس

شرح بازی

خلاصه بازی

آژاکس هر سه بازی خارج از خونه خودش در مراحل حذفی رو برده

14. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

5 دوئل بارسا- لیورپول از دید ژاوی

ژاوی، اسطوره بارسلونا در آستانه دیدار امشب دو تیم لیورپول و بارسا در نوکمپ به 5 دوئلی اشاره می‌کند که به اعتقاد او نتایج آنها نتیجه بازی امشب را رقم خواهد زد.

لیورپول در تلاش برای راه‌یابی به فینال چمپیونز لیگ برای دومین سال پیاپی امشب در نوکمپ به مصاف بارسلونا می‌رود. لیورپول بدون شک به پیروزی مشهور خود مقابل بارسلونا در یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان در سال 2007 چشم دوخته و برای عبور از سد یاران لیونل مسی سعی دارد از آن پیروزی الهام بگیرد.

محتوای مخفی: ادامه 
    ژاوی، اسطوره باشگاه بارسلونا که در سال 2007 و در جریان شکست بارسا مقابل لیورپول در زمین حضور داشت و یکی از مهره‌های مهم تیمش بود در آستانه دیدار امشب بارسلونا و لیورپول به 5 دوئل مهمی که امشب بین ستاره‌های دو تیم درخواهد گرفت پرداخته و نتیجه این دوئل‌ها را در نتیجه جدال دو تیم بسیار موثر می‌داند.

پیکه و صلاح

ژاوی می‌گوید پیکه در چند ماه اخیر بار دیگر نشان داده که چرا همچنان بهترین دفاع وسط دنیا است. اما مقابله با صلاح امشب یکی از سخت‌ترین آزمونهای پیکه در فصل جاری خواهد بود.

آلبا و مانه

ژاوی می‌گوید یوردی آلبا برای بارسلونا و تیم ملی اسپانیا آنقدر در بازی‌های بزرگ بازی کرده که از نظر تجربه در این بازی بزرگ کمبودی نخواهد داشت ولی آلبا امشب باید برای متوقف کردن و ساکت نگه داشتن سادیو مانه از همه تجربه اندوخته خود استفاده کند.

مسی و آلیسون

ژاوی می‌گوید مسی بدون شک بهترین فوتبالیست این روزهای دنیا و بهترین فوتبالیست تاریخ این ورزش است. مسی امسال با عملکرد خارق‌العاده‌اش نشان داده که همچنان به اندازه روزهای آغاز فوتبالش تشنه‌ی موفقیت و درخشش است. اما آلیسون هم دروازه‌بان خیلی خوبی است که اگر بخواهد امشب مسی را متوقف کند باید یکی از بهترین عملکردهای دوران فوتبالی خود را به نمایش بگذارد.

سوارز و فن‌دایک

ژاوی معتقد است فن‌دایک که امسال بهترین مدافع لیگ برتر انگلیس بوده یکی از بهترین مدافعین حال حاضر اروپا است. ژاوی در مورد سوارز می‌گوید او مهاجمی تکنیکی و بااستعداد است که هر وقت لازم باشد توان و تمایل استفاده از قدرت فیزیکی برای رسیدن به هدف را دارد. ژاوی می‌گوید این دو ستاره این روزها آنقدر در اوج هستند که نبرد آنها یکی از تماشایی‌ترین دوئل‌های امشب خواهد بود.

بوسکتس و فیرمینو

ژاوی می‌گوید بوسکتس در انجام وظیفه‌اش بازیکنی ایده‌آل است. کافی است به تحسین‌هایی که حریفان بارسا از او کرده‌اند نگاه کنید تا متوجه شود او نقشش را چقدر عالی بازی می‌کند. بوسکتس از دید ژاوی برای بارسلونا اهمیت بسیار زیادی دارد و امشب هم وظیفه سنگین مهار کردن هافبک‌های خلاق لیورپول را به عهده خواهد داشت. بوسکتس امشب سعی خواهد کرد میانه میدان را برای بارسا کنترل کند ولی در آن سوی میدان فیرمینو هم بازیکن تیزهوش و خطرناکی است که می‌تواند از هیچ موقعیت بسازد.

16. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

کلوپ حتی ترنت الکساندر-آرنولد هم نذاشته! بعد میگه ترسی نداریم !!! بدون مهاجم نوک و به قول معروف سبک اتلتیکویی اومده نیوکمپ بازی عجیبی هست امشب.

18. این کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن دیدار رفت بارسلونا و لیورپول انتخاب شد

20. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •