تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 36 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 351

نام تاپيک: فریمور جدید B612 ورژن 198 با ظاهر و امکانات جدید

داره خودمونی میشه h_kobari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام . من مودم ایرانسل دارم با فیرمویر لاک شده ی ایرانسل . میخوام از طریق LAN یه فیرمویر جنرال روش بریزم ... نمیدونم لینک فیرمویر جنرال رو از کجا گیر بیارم . لطفا راهنمایی کنید . اگر ملاحظات خاصی هم داره ، لطفا بفرمایید . در ضمن ، آیا فیرمویر جنرال ، با همون دستور آنلاک که از طریق adb روی مودم میزنیم ، آنلاک میشه ؟

2. این کاربر از h_kobari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام . من مودم ایرانسل دارم با فیرمویر لاک شده ی ایرانسل . میخوام از طریق LAN یه فیرمویر جنرال روش بریزم ... نمیدونم لینک فیرمویر جنرال رو از کجا گیر بیارم . لطفا راهنمایی کنید . اگر ملاحظات خاصی هم داره ، لطفا بفرمایید . در ضمن ، آیا فیرمویر جنرال ، با همون دستور آنلاک که از طریق adb روی مودم میزنیم ، آنلاک میشه ؟
    فریمور جنرال رو دانلود کنید و ببنید از طریق لوکال اپدیت صفحه وب مودم میتونید به مودم انتقال دهید یا از طریق برنامه مولتی کست و لن . برا انلاک حتما باز کردن پشت مودم و لحیم کاری میخواد و با تعویض فریمور به جنرال نمیشه انلاک کرد .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه gigaht's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

چندتا نکته راجع این فیرمور 198 که دوستمون زحمت شو کشیدن :
    اسکریپت مربوطه بعد از مرحله لودر و پاز در شروع رایت رام میپره بیرون . شاید دانلود من مشکل داشته بهرحال بصورت
    منوال نصبش کردم .

- از نکات جا افتاده میشه به نبود مایمو رنک و باند در سیستم اینفو و مشخصات قدرت سیگنال با بردن ماوس روی آنتن
    اشاره کرد .

- از نکات مثبتش , چندتا تست سرسری گرفتم گویا یکم سرعت بهتره , (شایدم وضع دکل ها بهتر بود اون لحظه)
    سرعت تغییر snr و بقیه قطعا خیلی بهتر شده و با تکون دادن مودم سریع واکنش نشون میده . رامهای قبلی تو
    این قسمت تا حدودی کند تغییر میکنن . از اینش خیلی خوشم اومد .

6. این کاربر از gigaht بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

چندتا نکته راجع این فیرمور 198 که دوستمون زحمت شو کشیدن :
    اسکریپت مربوطه بعد از مرحله لودر و پاز در شروع رایت رام میپره بیرون . شاید دانلود من مشکل داشته بهرحال بصورت
    منوال نصبش کردم .

- از نکات جا افتاده میشه به نبود مایمو رنک و باند در سیستم اینفو و مشخصات قدرت سیگنال با بردن ماوس روی آنتن
    اشاره کرد .

- از نکات مثبتش , چندتا تست سرسری گرفتم گویا یکم سرعت بهتره , (شایدم وضع دکل ها بهتر بود اون لحظه)
    سرعت تغییر snr و بقیه قطعا خیلی بهتر شده و با تکون دادن مودم سریع واکنش نشون میده . رامهای قبلی تو
    این قسمت تا حدودی کند تغییر میکنن . از اینش خیلی خوشم اومد .
    سلام دوست عزیز
    وقت بخیر
    آیا در کیفیت دریافت سیگنال هم بهبودی حاصل شده ؟؟
    در خصوص برد وایرلس در باند 11 چطور ؟؟
    مشکلی در خصوص تغییر IMEI دستگاهتون ایجاد نشد ؟؟
    ضمنا شما از شبکه TDD استفاده میکنید یا FDD ؟؟
    Last edited by sepehr_sn; 15-06-2019 at 09:49.

اگه نباشه جاش خالی می مونه gigaht's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    وقت بخیر
    آیا در کیفیت دریافت سیگنال هم بهبودی حاصل شده ؟؟
    در خصوص برد وایرلس در باند 11 چطور ؟؟
    مشکلی در خصوص تغییر IMEI دستگاهتون ایجاد نشد ؟؟
    ضمنا شما از شبکه TDD استفاده میکنید یا FDD ؟؟
    روی فیرمور 192 در بهترین جا 3 خط انتن نشون میداد , با 195 و 196 مود شده گرچه 5 خط فول نشون میدن ولی کیفیت
    سیگنال طبق snr و rssi و بقیه فرقی نکرده . اینهم بین 4 و 5 نشون میده . بعضی اوقات سرعت بهتره گاهی هم نه .
    منظور از باند 11 , وایفایه ؟ تست نکردم . همیشه رو اتو هست .
    نه , با اینکه چندبار اسکریت ناقص همراه رام رو زده و بعد باcmd دستی وارد کردم . همه چی سرجای خودشه .
    fdd همراه . سیم tdd رو بعد اتمام بسته اولیه اش دیگه استفاده نکردم ولی پوشش اینجا خیلی خوب بود.

9. این کاربر از gigaht بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    خوزستان-دزفول

پيش فرض

سلام اقا صابر من این ورژن 198 رو زدم روی مودمم خیلی قشنگ و عالیه همه چیش اوکیه الا یه چیز اونم این که قسمت voipشو عملا خودم تست کردم و ایراد داره ایرادش هم اینه که اصلا گزینه save کار نمیکنه تو این قسمت و کلا الکیه باگ بزرگی داره حالا میخواستم بگم این لینکی که زدین یعنی این

4pda.ru/forum/index.php?showtopic=891592&st=120#entry84585572

توی همین پست یه voip fixed زدن که حجم فایلشم کمتره( 39,17 Мg ) اینه:

4pda.ru/forum/dl/post/16038713/B612-25d_UPDATE_81.198.11.00.00-WEBUI_81.100.31.03.03_AT.zip

خواستم بگم بنظر شما همینو خودم نصب کنم با لوکال اپدیت رو مودمم؟ یا پیشنهاد دیگه ای دارین؟
    لطفا اگه امکان داره سریعتر جواب بدین ممنون میشم مرسی ببخشید اذیتتون کردم.منتظرم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    خوزستان-دزفول

پيش فرض

تشکر از شما بله داخل فریمور رو قبلا چک کردم ولی باز هم برا مبین نت کمی ریسک داره چون فریمور جنرال هست و امکان دسترسی اپراتور به مودم از روش های دیگه ای در این نوع فریمورها وجود دارد . گویا این فریمور مشکل VOIP داره ؟ در سایت منبع نسخه ویرایش شده جدیدی منتشر شده و نوشته : FIXED VOIP اگر میتونید به نسخه ویرایش شده خودتون اضافه کنید . با تشکر

سلام اقا صابر من این ورژن 198 رو زدم روی مودمم خیلی قشنگ و عالیه همه چیش اوکیه الا یه چیز اونم این که قسمت voipشو عملا خودم تست کردم و ایراد داره ایرادش هم اینه که اصلا گزینه save کار نمیکنه تو این قسمت و کلا الکیه باگ بزرگی داره حالا میخواستم بگم این لینکی که زدین یعنی این

4pda.ru/forum/dl/post/16038713/B612-25d_UPDATE_81.198.11.00.00-WEBUI_81.100.31.03.03_AT.zip

خواستم بگم بنظر شما همینو خودم نصب کنم با لوکال اپدیت رو مودمم؟ یا پیشنهاد دیگه ای دارین؟
    لطفا اگه امکان داره سریعتر جواب بدین ممنون میشم مرسی ببخشید اذیتتون کردم.منتظرم.

12. این کاربر از reza.riskware بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    خوزستان-دزفول

پيش فرض

ای بابا نمیتونمم دانلودش کنم که سایتش روسیه یکاری کنین خودتون اقا صابر همینجا بزارید توروخدا

14. این کاربر از reza.riskware بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

فکر نکنم از طریق لوکال اپدیت بشه خدمت شما :

16. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    خوزستان-دزفول

پيش فرض

تاییده؟ مشکلو حل میکنه مشکل voipرو؟ پس با لوکال اپدیت نمیشه با چی میشه؟

18. این کاربر از reza.riskware بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •