تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 36 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 351

نام تاپيک: فریمور جدید B612 ورژن 198 با ظاهر و امکانات جدید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

آقا صابر من قسمت ACS فرمور رو هم ویرایش کردم و دسترسی مبین نت رو کامل بستم ، مودم خودم مبین نته و نصبش کردم مشکلی نداره
    کلا ACS رو از کار انداختم ، آدرس سرور های اتو آپدیت هواوی رو هم از قسمت آپدیت پاک کردم
    مشکلی از بابت آپدیت ها نیست
    با سلام و خسته نباشید
    بزرگوار عمده تغییری که در نسخه ۱۹۸ نسبت به نسخه اپراتوری ۱۹۶ مشاهده کردید چی هستش ( به جز Web UI جدید ) ؟؟

2. 2 کاربر از sepehr_sn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

آقا صابر من قسمت ACS فرمور رو هم ویرایش کردم و دسترسی مبین نت رو کامل بستم ، مودم خودم مبین نته و نصبش کردم مشکلی نداره
    کلا ACS رو از کار انداختم ، آدرس سرور های اتو آپدیت هواوی رو هم از قسمت آپدیت پاک کردم
    مشکلی از بابت آپدیت ها نیست
    تشکر از شما بله داخل فریمور رو قبلا چک کردم ولی باز هم برا مبین نت کمی ریسک داره چون فریمور جنرال هست و امکان دسترسی اپراتور به مودم از روش های دیگه ای در این نوع فریمورها وجود دارد . گویا این فریمور مشکل VOIP داره ؟ در سایت منبع نسخه ویرایش شده جدیدی منتشر شده و نوشته : FIXED VOIP اگر میتونید به نسخه ویرایش شده خودتون اضافه کنید . با تشکر

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

تشکر از شما بله داخل فریمور رو قبلا چک کردم ولی باز هم برا مبین نت کمی ریسک داره چون فریمور جنرال هست و امکان دسترسی اپراتور به مودم از روش های دیگه ای در این نوع فریمورها وجود دارد . گویا این فریمور مشکل VOIP داره ؟ در سایت منبع نسخه ویرایش شده جدیدی منتشر شده و نوشته : FIXED VOIP اگر میتونید به نسخه ویرایش شده خودتون اضافه کنید . با تشکر

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    حتما چرا که نه،
    الان مسافرتم، تا یکی دو روز دیگه اوکی میکنم قرار میدم

6. 2 کاربر از abaiyani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

دوستانی که این مودم رو انلاک کردن خواهشا جواب بدن خیلی جوابش برام مهمه :

1- با مودم ایرانسل امتحان کردید ببینید میشه به مبین نت وصل شد یا نه ؟ یا مثلا با مودم مبین نت به ایرانسل ؟ من شنیدم مک مودم اگه توی شبکه سرویس دهنده ثبت نشده باشه نمیشه کانکت شد .تا حالا امتحان کردید ببینید میشه یا نه؟

2-من با سیم کارت رایتل با گوشی 1 خط انتن دارم با مودم tfi60 یا همون b612 چند خط انتن میده به نظرتون ؟

8. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستانی که این مودم رو انلاک کردن خواهشا جواب بدن خیلی جوابش برام مهمه :

1- با مودم ایرانسل امتحان کردید ببینید میشه به مبین نت وصل شد یا نه ؟ یا مثلا با مودم مبین نت به ایرانسل ؟ من شنیدم مک مودم اگه توی شبکه سرویس دهنده ثبت نشده باشه نمیشه کانکت شد .تا حالا امتحان کردید ببینید میشه یا نه؟

2-من با سیم کارت رایتل با گوشی 1 خط انتن دارم با مودم tfi60 یا همون b612 چند خط انتن میده به نظرتون ؟
    بله مودم انلاک باشه مشکلی نداره و میتونید به هر شبکه ای در باندهای تحت پوشش فریمور مودم وصل بشید . نشان دادن خط انتن در این مودم و در فریمورهای جدید واقعی نیست .

10. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

بله مودم انلاک باشه مشکلی نداره و میتونید به هر شبکه ای در باندهای تحت پوشش فریمور مودم وصل بشید . نشان دادن خط انتن در این مودم و در فریمورهای جدید واقعی نیست .
    منظورم این بود که انتن دهیش نسبت به گوشی که یه خط انتن داره بیشتره یا کمتر .چون با گوشی با یه خط انتن نتونستم اینترنت خوبی بگیرم خاستم ببینم با این مودم انتن دهی قویتر هست یا نه؟

12. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

من این ورژن چند روزی استفاده کردم فریمور خیلی خوبی بود ولی سرعتم نسبت به 195 پایین بود سرعت دانلودم بیشتر از 5-6 مگ نمیشد ولی با 195 اکثرا 8 -9 مگ دانلود دارم تا 11 مگ هم بالا میره

14. 2 کاربر از mirsina1979 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

من این ورژن چند روزی استفاده کردم فریمور خیلی خوبی بود ولی سرعتم نسبت به 195 پایین بود سرعت دانلودم بیشتر از 5-6 مگ نمیشد ولی با 195 اکثرا 8 -9 مگ دانلود دارم تا 11 مگ هم بالا میره
    ولی برای من کاملا برعکس شما شده با ورژن جدید سرعتم خیلی رفته بالا.

16. 2 کاربر از nokia200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

منظورم این بود که انتن دهیش نسبت به گوشی که یه خط انتن داره بیشتره یا کمتر .چون با گوشی با یه خط انتن نتونستم اینترنت خوبی بگیرم خاستم ببینم با این مودم انتن دهی قویتر هست یا نه؟
    من به شخصه آنتن دهی این مودم رو خیلی قبول دارم و قویتر از گوشی خودم میدونم و در بدترین حالت سرعت خوبی دریافت کردم نسبت به سایر مودم ها .

18. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

ولی برای من کاملا برعکس شما شده با ورژن جدید سرعتم خیلی رفته بالا.
    البته من فقط td lte irancell تست کردم کتش میشد 195 با همین ظاهر درست میکردن خیلی خوبه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •