تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 36 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 351

نام تاپيک: فریمور جدید B612 ورژن 198 با ظاهر و امکانات جدید

داره خودمونی میشه rezajahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

رضا جان چطوره راضی هستی؟

اره دادا من که راضیم از فریمور. همه جوره کاملو قشنگه . فقط هنوز تست سرعت نگرفتم چون بسته نامحدود سرعت 4 مگ دارم سرعتم بیشتر از 4 مگ نمیره ولی تا فردا سعی میکنم تموم سیم کارت هارو تست کنم و عکس بزارم که دوستان هرکسی خواست نصب کنه

هرکسی هر نوع تستی خواست بگه انجام بدم

2. 2 کاربر از rezajahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

اره دادا من که راضیم از فریمور. همه جوره کاملو قشنگه . فقط هنوز تست سرعت نگرفتم چون بسته نامحدود سرعت 4 مگ دارم سرعتم بیشتر از 4 مگ نمیره ولی تا فردا سعی میکنم تموم سیم کارت هارو تست کنم و عکس بزارم که دوستان هرکسی خواست نصب کنه

هرکسی هر نوع تستی خواست بگه انجام بدم
    رضا جان قابلیت انتخاب باند رو به صورت دستی داره؟

4. این کاربر از rezaerx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

رضا جان قابلیت انتخاب باند رو به صورت دستی داره؟

ببین داداش وقتی که میری قسمت جستجوی شبکه . حالت شبکه رو روی 4G بزاری گزینه حالت باند واست باز میشه که لیست باند هارو واست میاره عکس هم میزارم ببینی

و اینکه من فریمور ویرایش شده ایرانسل داشتم چهارتا چراغ روشن بود ولی زده بود +4G . این فریمور جنرال رو هم الان زدم بازم همون چهارتا چراغ روشنه ولی میزنه 4G از نظر سرعت هم هیچ تفاوتی نداره و نتیجه میگیریم اون ارم +4G که روی فریمور های ایرانسل هس الکیه . البته واسه من اینطوری بود سرعتش واسه بقیه رو نمیدونم

6. 2 کاربر از rezajahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اقا صابر عزیز این فریمور رو باید از چه طریقی انتقال بدیم به نظر شما نصب کنیم این فریمور رو ایا قابلیت اتوآپدیتش بسته است که اپدیت نشه اگر بسته نیست و اپدیت بشه مودم از انلاکی درمیاد؟
    من کلا برا مودم های b612 ارائه شده توسط اپراتورها توصیه نمیکنم از فریمورهای جنرال استفاده کنید . برا زنگ تفریح خوبه اینو امتحان کنید .

8. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

ببین داداش وقتی که میری قسمت جستجوی شبکه . حالت شبکه رو روی 4G بزاری گزینه حالت باند واست باز میشه که لیست باند هارو واست میاره عکس هم میزارم ببینی

و اینکه من فریمور ویرایش شده ایرانسل داشتم چهارتا چراغ روشن بود ولی زده بود +4G . این فریمور جنرال رو هم الان زدم بازم همون چهارتا چراغ روشنه ولی میزنه 4G از نظر سرعت هم هیچ تفاوتی نداره و نتیجه میگیریم اون ارم +4G که روی فریمور های ایرانسل هس الکیه . البته واسه من اینطوری بود سرعتش واسه بقیه رو نمیدونم

رضا جان ممنون فقط این فریمور رو باید از چه طریق انتقال بدیم و اینکه قسمت اتو آپدیت بسته ست یا نه اگر باز باشه امکان اینکه مودم از انلاک بودن در بیاد هست یا نه؟

10. این کاربر از rezaerx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

رضا جان ممنون فقط این فریمور رو باید از چه طریق انتقال بدیم و اینکه قسمت اتو آپدیت بسته ست یا نه اگر باز باشه امکان اینکه مودم از انلاک بودن در بیاد هست یا نه؟

قسمت اپدیت یه گزینه داره که غیر فعال میشه ولی خب اگه مودم مبین نت داری که انلاکش کردی بهت پیشنهاد میکنم فریمور جنرال یا اینو نریزی چون مبین نت اپدیت میده و لاک میشه پس بهتره یه فریمور دستکاری شده از دوستان رو بریزی که قسمت اپدیتش کلا غیر فعاله .
    شاید ایرانسل هم در اینده مثل مبین نت کلا قفل کنه و دیگه نشه انلاک کرد یا این کارو نکنه بازم یه ریسکه ولی خب من ریسکشو کردم اینو زدم مهم هم نیس واسم که مودم لاک بشه چون بیشتر از سیم ایرانسل استفاده میکنم

12. 3 کاربر از rezajahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

من اپدیت کردم هیچ مشکلی ندیدم یه سوال از دوستان دارم مخصوصا اقاصابر و اقا رضای عزیز من از منو ی مودم گزینه های اپدیت رو غیر فعال کردم ولی وقتی دوباره وارد منوی اپدیت میشم با اینکه گزینه اتو اپدیت رو غیر فعال کردم شروع میکنه به سرچ برای اپدیت ایا باز هم امکان اپدیت اتوماتیک واینکه اتوماتیک به سرور اپراتور وصل بشه و اپدیت بشه وجود داره یا نه؟
    Last edited by rezaerx; 19-04-2019 at 00:09.

14. این کاربر از rezaerx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من اپدیت کردم هیچ مشکلی ندیدم یه سوال از دوستان دارم مخصوصا اقاصابر و اقا رضای عزیز من از منو ی مودم گزینه های اپدیت رو غیر فعال کردم ولی وقتی دوباره وارد منوی اپدیت میشم با اینکه گزینه اتو اپدیت رو غیر فعال کردم شروع میکنه به سرچ برای اپدیت ایا باز هم امکان اپدیت اتوماتیک واینکه اتوماتیک به سرور اپراتور وصل بشه و اپدیت بشه وجود داره یا نه؟
    اون اپدیتی که اپراتور از راه دور برا مودم میفرسته و اتومات مودم رو اپدیت میکنه با این اپدیت که مدنظر شما هست فرق داره و حتی با خاموش کردن این گزینه ها هم باز مودم اپدیت رو میگیره و امکان اپدیت اتوماتیک هم هست . اگر مودم ایرانسل داری مشکلی نداره استفاده کن ولی مبین نت داری ریسک نکن .

16. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

قسمت اپدیت یه گزینه داره که غیر فعال میشه ولی خب اگه مودم مبین نت داری که انلاکش کردی بهت پیشنهاد میکنم فریمور جنرال یا اینو نریزی چون مبین نت اپدیت میده و لاک میشه پس بهتره یه فریمور دستکاری شده از دوستان رو بریزی که قسمت اپدیتش کلا غیر فعاله .
    شاید ایرانسل هم در اینده مثل مبین نت کلا قفل کنه و دیگه نشه انلاک کرد یا این کارو نکنه بازم یه ریسکه ولی خب من ریسکشو کردم اینو زدم مهم هم نیس واسم که مودم لاک بشه چون بیشتر از سیم ایرانسل استفاده میکنم
    سلام
    دوست عزیز هیچ تغییری در قدرت دریافت سیگنال و قدرت وایرلس مشاهده نکردید ؟؟؟

18. این کاربر از sepehr_sn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

آقا صابر من قسمت ACS فرمور رو هم ویرایش کردم و دسترسی مبین نت رو کامل بستم ، مودم خودم مبین نته و نصبش کردم مشکلی نداره
    کلا ACS رو از کار انداختم ، آدرس سرور های اتو آپدیت هواوی رو هم از قسمت آپدیت پاک کردم
    مشکلی از بابت آپدیت ها نیست

20. 5 کاربر از abaiyani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •