تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 36 اولاول ... 814151617181920212228 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 351

نام تاپيک: فریمور جدید B612 ورژن 198 با ظاهر و امکانات جدید

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

این مودم آقای saber73 واقعا عالیه، دوستانی که FDD استفاده میکنن از دست ندنش.
    با سیمکارتهای همراه اول و رایتل و ایرانسل و شاتل به راحتی کار میکنه.
    بله این مودم WBB Router30-22a یک مودم پرسرعت و پرقدرت هست و از همه مهمتر 4.5 واقعی. میشه گفت در حد و اندازه مودم b525 هست ولی با قیمت خیلی پایینتر . تنها ایرادهایی که داره اینه: در صفحه وب مودم خبری از ussd نیست و قسمت rj11 مودم توسط فریمور برا شبکه خود قطر قفل شده و نمیشه در ایران از این پورتها که برای اتصال به تلفن ثابت ( گوشی تلفن ) هست استفاده کرد .

2. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

باید وب یو ای همین ورژن جدید رو هم پیدا کنید و بزنید و اونوقت معلوم میشه تغییراتی داشته یا نه .
    نیاز به پیدا کردن وب یو جدید دیگه نیست (چون نیست و نداره )کسایی که از ورژن 81.198 استفاده میکنن این ورژن رو از طریق Local Update آپدیت کنن وب یو خودش هم به ورژن جدید آپدیت میشه ولی کسایی که ورژنش از 81.198 پایینتره باید اول 81.198 با وب یو تزریق کنن بعد ورژن 199.
    Last edited by behzad20120; 31-10-2019 at 10:02.

4. 4 کاربر از behzad20120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

بله این مودم WBB Router30-22a یک مودم پرسرعت و پرقدرت هست و از همه مهمتر 4.5 واقعی. میشه گفت در حد و اندازه مودم b525 هست ولی با قیمت خیلی پایینتر . تنها ایرادهایی که داره اینه: در صفحه وب مودم خبری از ussd نیست و قسمت rj11 مودم توسط فریمور برا شبکه خود قطر قفل شده و نمیشه در ایران از این پورتها که برای اتصال به تلفن ثابت ( گوشی تلفن ) هست استفاده کرد .
    شما برای مودمهای سفارشی کد فعال سازی رو وارد کنید تمام امکاناتش فعال میشه بدون مشکل.

6. 4 کاربر از behzad20120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

این مودم آقای saber73 واقعا عالیه، دوستانی که FDD استفاده میکنن از دست ندنش.
    با سیمکارتهای همراه اول و رایتل و ایرانسل و شاتل به راحتی کار میکنه.
    داش صابر تکه مودماش تک نباشه؟؟؟
    جانسان صابر

8. این کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من امتحان کردم، میشه VOIP رو روش تنظیم کرد. لاک نیست.

10. 2 کاربر از Javad-E بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من امتحان کردم، میشه VOIP رو روش تنظیم کرد. لاک نیست.
    VOIP تماس بر بستر LTE یا همون VOLTE هست منظور من وصل کردن تلفن منزل با کابل RG11 به پشت مودم و قابلیت زنگ خوردن و تماس گرفتن گوشی تلفن هست .

12. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

شما برای مودمهای سفارشی کد فعال سازی رو وارد کنید تمام امکاناتش فعال میشه بدون مشکل.
    مودم ها فعال و آنلاک هستند ولی متاسفانه پورت RG11 این مودم با این فریمور جواب نمیده حداقل در ایران چون وقتی گوشی رو وصل میکنی بوق اشغال میزنه در حالی که همین کار رو مودم B612 انجام بدید بوق ازاد میزنه و زنگ هم میخوره تماس هم میشه گرفت با همون شماره و سیم کارتی که روی مودم هست .

14. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

نیاز به پیدا کردن وب یو جدید دیگه نیست (چون نیست و نداره )کسایی که از ورژن 81.198 استفاده میکنن این ورژن رو از طریق Local Update آپدیت کنن وب یو خودش هم به ورژن جدید آپدیت میشه ولی کسایی که ورژنش از 81.198 پایینتره باید اول 81.198 با وب یو تزریق کنن بعد ورژن 199.
    پس در این اپدیت یعنی 199 فقط فریمور ارتقا پیدا کرده و وب یو ای براش منتشر نشده و طبق گفته شما باید با وب یو ای ورژن قبلی 198 استفاده بشه .

16. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

VOIP تماس بر بستر LTE یا همون VOLTE هست منظور من وصل کردن تلفن منزل با کابل RG11 به پشت مودم و قابلیت زنگ خوردن و تماس گرفتن گوشی تلفن هست .
    منظور من از voip همون sip هستش که آسیاتک و شاتل و ... میدنه. یوزرنیم و پسورد باید داشته باشی. اینکه گوشی به مودم وصل کنی و از طریق سیمکارت مکالمه داشته باشی(احتمالا منظور شما این کاره) رو تست نکردم، نمیدونم بشه یا نه.

18. 2 کاربر از Javad-E بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

مودم ها فعال و آنلاک هستند ولی متاسفانه پورت RG11 این مودم با این فریمور جواب نمیده حداقل در ایران چون وقتی گوشی رو وصل میکنی بوق اشغال میزنه در حالی که همین کار رو مودم B612 انجام بدید بوق ازاد میزنه و زنگ هم میخوره تماس هم میشه گرفت با همون شماره و سیم کارتی که روی مودم هست .
    منظور من از کد فعال سازی کد آنلاک نبود منظور فعال بعضی مواردی بود که تو وب غیر فعال هستن مثلا قفل رو فورجی یا تعریف apn دستی یا قسمت اپدیت یا هر قسمتی که نمیتونید اضافه یا ویرایش بکنید.

20. 3 کاربر از behzad20120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •