تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی هلند | فصل 2018-2019

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض فوتبال باشگاهی هلند | فصل 2018-2019

مقصد کاپیتان آژاکس معلوم شد؛ یا بایرن یا بارسلونا

اریک تن هاگ، سرمربی آژاکس، تاکید کرد ماتیاس دی لیخت در تابستان امسال از این تیم جدا خواهد شد.

در ماه های اخیر اخبار زیادی در مورد تمایل بسیاری از تیم های بزرگ اروپا به جذب کاپیتان جوان و آینده دار آژاکس شنیده می شود و اریک تن هاگ نیز فاش کرد که وی قطعا در تابستان پیش رو از جمع بازیکنان آژاکس جدا می شود و یا بایرن مونیخ و یا بارسلونا مقصد بعدی وی خواهند بود؛ خبری تلخ برای یوونتوس، رئال مادرید و پاری سن ژرمن.

اریک تن هاگ گفت: "احتمال ماندن ماتیاس دی لیخت برای فصل بعد در ترکیب آژاکس صفر درصد است. باشگاه های زیادی وجود دارد که علاقمند به جذب دی لیخت هستند و وی قطعا این تابستان آژاکس را ترک خواهد کرد، اما من نمی دانم که کدام یک از دو تیم بایرن یا بارسلونا مقصد بعدی دی لیخت خواهند بود.

آژاکس تیمی خلاق و شجاع است و به همین دلیل ما ماتیاس دی لیخت را به عنوان کاپیتان خود انتخاب کرده ایم، زیرا وی نیز بازیکنی جسور و نترس است. دی لیخت نیز همانند بسیاری از مدافعان هلندی در بازی با پا تبحر دارد اما ویژگی خاص وی، علاقه دی لیخت به هنر دفاع کردن است و از نظر من این خصوصیتی جدید است."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آژاکس 1997 و آژاکس 2019

خوشحالی ادوین فن در سار بابت صعود آژاکس به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دی یونگ: تقابل احتمالی با بارسلونا در فینال لیگ قهرمانان؟ بدون شک برای پیروزی آژاکس تلاش می‌کنم

فرنکی دی یونگ، هافبک آژاکس که از ابتدای فصل آینده برای بارسلونا بازی خواهد کرد، به احتمال رویارویی با تیم آینده‌اش در فینال لیگ قهرمانان اروپا واکنش نشان داد.

تیم شگفت انگیز تن هاگ در کمال ناباوری توانست پس از رئال مادرید، یوونتوس با کریستیانو رونالدو را هم از لیگ قهرمانان اروپا حذف کرده و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کند. حالا آنها تا رسیدن به فینال تاریخی واندا مترو پولیتانو، تنها تاتنهامِ پوچتینو را پیش رو دارند.

از سوی دیگر یکی از میان بارسلونا و لیورپول نیز در این فینال حاضر خواهند بود. بنابراین احتمالی وجود دارد که بارسا و آژاکس به عنوان دو تیم با فلسفه بازی مشابه، حساس ترین بازی فصل اروپا را برگزار کنند. در این صورت، فرنکی دی یونگ که از ابتدای فصل آتی در بارسا بازی خواهد کرد، رو به روی تیم بعدی‌اش قرار می‌گیرد اما او در اینکه دوست دارد در این بازی کدام تیم پیروز شود، شکی ندارد:

فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا بازی خاصی خواهد بود. اما در عین حال اگر به فینال برسیم، برایم مهم نیست با کدام تیم بازی می‌کنیم؛ مادامی که بازیکن آژاکس هستم، برای پیروزی این تیم تلاش می‌کنم. هیچ تردید و ابایی ندارم تا برای شکست بارسلونا تلاش کنم؛ درست همان کاری که با رئال مادرید کردیم. بارسا برای من تیم خاصی است. زمانی که کودک بودم، برای دیدن یک بازی دوستانه به بارسلونا رفتیم. یادم هست رونالدینیو بازی می‌کرد و تماشای او از نزدیک، خاطره فوق العاده هیجان انگیزی بود.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

"کیک پیری" مدافع 18 ساله باشگاه هیرنوین به آژاکس پیوست

منبع وب سایت آژاکس

گفته میشه جانشین "ماتیاس دی لیخت" کاپیتان این تیم هست که در تابستان جدا میشه
    Last edited by nw_nk; 19-04-2019 at 21:32.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ آژاکس قهرمان اردیویژه هلند در فصل 2018/19 لقب گرفت

آژاکس پس از 5 فصل دوباره قهرمان لیگ هلند شد؛ این قهرمانی شماره 34 آژاکس در اردیویژه هلند است.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ فرنکی دی یونگ به عنوان بهترین بازیکن فصل 2018/19 لیگ هلند انتخاب شد

فرنکی دی یونگ، هافبک آژاکس که به زودی راهی بارسلونا می‌شود، به عنوان بهترین بازیکن فصل 2018/19 لیگ هلند ملقب به اردویژه انتخاب شد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •