تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 26

نام تاپيک: فرق شماره ورژن ها در مودم b612 در چیست ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

ورژن 198 جنرال نداریم شما چی رو تزریق کردی ؟
    جدید اومده در ضمن اگر جنرال نبود تزریق نمیشد و خطا میداد.

B612s-25dTCPU-V800R001B198D11SP00C00_Firmware_general_05015HMU.r ar

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 2 کاربر از nokia200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

جدید اومده در ضمن اگر جنرال نبود تزریق نمیشد و خطا میداد.

B612s-25dTCPU-V800R001B198D11SP00C00_Firmware_general_05015HMU.r ar

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینو چطوری دانلود کردی از اون سایت ارائه دهنده اکانت vip داری ؟ جایه دیگه ای چون نتونستم پیدا کنم . ولی همون ابتدا کار گفتم 198 هم بیاد که اومده باز چیزی اضافه نمیشه . من تست نکردم ولی با تجربه نسبت به ورژن های قبلی دارم میگم . شما دنبال امکانات یا شخصی سازی هستی و داخل ایران هم زندگی میکنی و از اپراتورهای ایرانی هم آنتن دریافت میکنی برای کارایی بیشتر مودم مجبوری از فریمورهای اپراتوری داخلی استفاده کنی . سرعت فریمورهای جنرال با فریمورهای اپراتوری داخلی خصوصا ورژنهای دارای mimo4 اصلا برابری نمیکنه و پایین تر هست .

4. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ممنون از شما جناب صابر عزیز
    من ورژن 198 رو تزریق کردم متاسفانه الان وقتی میخوام وارد مودم 192.168.8.1 بشم وارد نمیشه و هی دورش میچرخه در ضمن اینو عرض کنم ورزن 198 یک وب یو جدید هم کنارش داره فکر کنم اونو هم باید تزریق کنم الان نمیدونم با چه روشی تزریق کنم چون منو مودم نمیاد که از طریق لوکال آپدیت کنم.
    با مولتی کست برگردون همون ورژن قبلی و مودم رو یک بار ریست کن بعد دست به اسم و کلمه رمز نزن و بزار دیفالت بمونه و حالا 198 رو بزن باز با مولتی کست . و ببین این بار وارد میشه یا نه ؟ ip رو هم امتحان کن شاید از 8.1 به 1.1 تغییر پیدا کرده . به وب یو ای هم فکر نکنم ربطی داشته باشه چون تو این مودم وب یو ای همراه خود فریمور به مودم تزریق میشه و جدا نیست .

6. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

اینو چطوری دانلود کردی از اون سایت ارائه دهنده اکانت vip داری ؟ جایه دیگه ای چون نتونستم پیدا کنم . ولی همون ابتدا کار گفتم 198 هم بیاد که اومده باز چیزی اضافه نمیشه . من تست نکردم ولی با تجربه نسبت به ورژن های قبلی دارم میگم . شما دنبال امکانات یا شخصی سازی هستی و داخل ایران هم زندگی میکنی و از اپراتورهای ایرانی هم آنتن دریافت میکنی برای کارایی بیشتر مودم مجبوری از فریمورهای اپراتوری داخلی استفاده کنی . سرعت فریمورهای جنرال با فریمورهای اپراتوری داخلی خصوصا ورژنهای دارای mimo4 اصلا برابری نمیکنه و پایین تر هست .
    من دارم اکانتشو
    مشکل همینجاست هر کاری میکنم با ملتی کست ورژن قبلی تزریق نمیشه الان هم مشکلی نداره از لحاظ کار کرد فقط منو وب رو نمیاره
    در ضمن با این ورژن وب یو جدا داده برا این مدل که جدید است با ورژن 198

WEBUI_81.100.31.03.03_CPE-sec

Last edited by nokia200; 12-04-2019 at 15:32.

8. این کاربر از nokia200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من دارم اکانتشو
    مشکل همینجاست هر کاری میکنم با ملتی کست ورژن قبلی تزریق نمیشه الان هم مشکلی نداره از لحاظ کار کرد فقط منو وب رو نمیاره
    در ضمن با این ورژن وب یو جدا داده برا این مدل که جدید است با ورژن 198

WEBUI_81.100.31.03.03_CPE-sec

با مولتی کست WEBUI رو هم قبول نمیکنه ؟ اینم امتحان کن نشد مجبوری بری سراغ لودر و اتصال کابل به برد و انتقال از اون طریق یا همینطوری باهاش سر کنی تا ورژن جدیدتر جنرال بیاد مثل 199 . من فقط یک چیز رو تعجب میکنم با تزریق فریمور جنرال نباید این اتفاق برا مودم رخ میداد اگر فریمور دستکاری شده بود میگفتیم عادی هست ولی این جنرال هست . در ضمن گفتم خودت هم میدونی فریمورهای این مودم یکپارچه و کامل هست و فقط براش WEBUI دستکاری شده مود میکنن . خود هواوی هم براش فریمور بیرون میده یکپارچه هست و WEBUI هم داخلش هست الان برا این یک وب یو ای جدا داده جای تعجب داره ؟ فرمت WEBUI چی هست ؟

10. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

با مولتی کست WEBUI رو هم قبول نمیکنه ؟ اینم امتحان کن نشد مجبوری بری سراغ لودر و اتصال کابل به برد و انتقال از اون طریق یا همینطوری باهاش سر کنی تا ورژن جدیدتر جنرال بیاد مثل 199 . من فقط یک چیز رو تعجب میکنم با تزریق فریمور جنرال نباید این اتفاق برا مودم رخ میداد اگر فریمور دستکاری شده بود میگفتیم عادی هست ولی این جنرال هست . در ضمن گفتم خودت هم میدونی فریمورهای این مودم یکپارچه و کامل هست و فقط براش WEBUI دستکاری شده مود میکنن . خود هواوی هم براش فریمور بیرون میده یکپارچه هست و WEBUI هم داخلش هست الان برا این یک وب یو ای جدا داده جای تعجب داره ؟ فرمت WEBUI چی هست ؟
    این گارانتی idh داره نباید باز کنم اگر درست نشه برا گارانتی میفرستم فرمت وب یو هم bin است خلاصه برا این وب یو جدا داده باید روشی برا تزریقش باشه !!
    یک چیز هم تعجب میکنم تو مولتی کست وقتی ورزن 198 و یا وب یو رو انتخاب میکنی گزینه استارت فعال نمیشه... ولی بقییه رو میشناسه به حالت دانلود میره ولی تزریق نمیشه.

به نظرت هیچ راهی نداره بجز باز شدن نداره مثلا نرم افزاری جدا جهت انتقال فریمور بجز مولتی کست و ...؟
    ایمیل پشتیبانی هواووی رو داری که جوابگو باشن براشون در این مورد پیام بدم ؟
    Last edited by nokia200; 12-04-2019 at 18:45.

12. این کاربر از nokia200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

این گارانتی idh داره نباید باز کنم اگر درست نشه برا گارانتی میفرستم فرمت وب یو هم bin است خلاصه برا این وب یو جدا داده باید روشی برا تزریقش باشه !!
    یک چیز هم تعجب میکنم تو مولتی کست وقتی ورزن 198 و یا وب یو رو انتخاب میکنی گزینه استارت فعال نمیشه... ولی بقییه رو میشناسه به حالت دانلود میره ولی تزریق نمیشه.

به نظرت هیچ راهی نداره بجز باز شدن نداره مثلا نرم افزاری جدا جهت انتقال فریمور بجز مولتی کست و ...؟
    ایمیل پشتیبانی هواووی رو داری که جوابگو باشن براشون در این مورد پیام بدم ؟
    بفرست گارانتی بگو اپدیت آنلاین شده و اینطوری شد نگو خودت دست زدی و اپدیت کردی ببین نتیجه چی میشه .

14. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

بفرست گارانتی بگو اپدیت آنلاین شده و اینطوری شد نگو خودت دست زدی و اپدیت کردی ببین نتیجه چی میشه .
    به ذهنت دیگه چیزی نرسید ؟

16. این کاربر از nokia200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

به ذهنت دیگه چیزی نرسید ؟
    من خودم یه بار رو مودم فریمور اشتباهی ریختم اینطوری شد ولی من چون به برد کابل لحیم کرده بودم از طریق لودر سه یا چهار ورژن مختلف رو زدم هی رو مودم تا یکی رو قبول کرد و مودم درست شد . شما از طریق مولتی کست رو مودم فریمور اپراتوری بدون دستکاری مثل 196 ایرانسل رو بزن یا 195 های وب ولی اینم بگم با این کار دیگه بعدا فکر نکنم بتونی برگردی به فریمور جنرال یا اپراتور دیگه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلام دوست عزیز میشه فریمور ورژن 198
    برای مودم tfi60 برام بفرستی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •