تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 31

نام تاپيک: معرفی سایت ارائه دهنده فریمورهای آنلاک مودم و قبول درخواست آنلاک مدل های غیر موجود در لیست پشتیبانی

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض معرفی سایت ارائه دهنده فریمورهای آنلاک مودم و قبول درخواست آنلاک مدل های غیر موجود در لیست پشتیبانی

دوستان میتونن اینجا مراجعه کنن و ببینن اگر مدلی از این لیست رو در اختیار دارن و آنلاک نیست از فریمورهای موجود استفاده کنن و مودم خودشون رو آنلاک کنند اگر هم مدلی اونجا موجود نبود میتونید درخواست آنلاک بدید با ارائه اطلاعات دقیق از مدل و نسخه فریمور مودمتون تا رسیدگی کنن . دوستانی هم که توان مالی دارن و براشون مهمه میتونن اشتراکی یه مودم تهیه کنن و با آدمین سایت تماس بگیرن و مودم رو ارسال کنن تا مودم آنلاک بشه و روش آنلاک هم در سایت قرار بگیره تا بتونن استفاده کنن . قراره این سایت ورژن های 5 هواوی رو هم همینطوری آنلاک کنه و روش آنلاک رو هم رایگان برا هر مدل عمومی کنه . بهترین فرصت برا دوستانی هست که دنبال آنلاک مبین نت هستن و میتونین با آدمین این سایت وارد گفتگو بشن تا شاید روشی برا آنلاک این مودم پیدا بشه . من خودم دنبال آنلاک یه مدل بودم و مطرح هم کردم ولی گفتن باید به مودم دسترسی فیزیکی داشته باشیم مگر نه نمیشه .

الانم داخل سایت آنلاک هواوی e5577cs-321 فست لینک هر دو ورژن آخری موجود هست . بدون نیاز به باز کردن مودم و اتصال بوت پین . دوستان این آنلاک داخل کشور خودمون به ارزش 70 هزار تومان انجام میشه رو مودم .

تمامی آنلاک های این سایت بدون نیاز به باز کردن مودم هستش و این سایت از طریق ساین و کدهای v4 فریمورها رو تهیه کرده اند و دقیقا مانند فریمورهای خود اپراتورها راحت بر روی مودم نصب میشوند و مودم رو هم آنلاک میکنند .

آدرس سایت :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 8 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

دوستان میتونن اینجا مراجعه کنن و ببینن اگر مدلی از این لیست رو در اختیار دارن و آنلاک نیست از فریمورهای موجود استفاده کنن و مودم خودشون رو آنلاک کنند اگر هم مدلی اونجا موجود نبود میتونید درخواست آنلاک بدید با ارائه اطلاعات دقیق از مدل و نسخه فریمور مودمتون تا رسیدگی کنن . دوستانی هم که توان مالی دارن و براشون مهمه میتونن اشتراکی یه مودم تهیه کنن و با آدمین سایت تماس بگیرن و مودم رو ارسال کنن تا مودم آنلاک بشه و روش آنلاک هم در سایت قرار بگیره تا بتونن استفاده کنن . قراره این سایت ورژن های 5 هواوی رو هم همینطوری آنلاک کنه و روش آنلاک رو هم رایگان برا هر مدل عمومی کنه . بهترین فرصت برا دوستانی هست که دنبال آنلاک مبین نت هستن و میتونین با آدمین این سایت وارد گفتگو بشن تا شاید روشی برا آنلاک این مودم پیدا بشه . من خودم دنبال آنلاک یه مدل بودم و مطرح هم کردم ولی گفتن باید به مودم دسترسی فیزیکی داشته باشیم مگر نه نمیشه .

الانم داخل سایت آنلاک هواوی e5577cs-321 فست لینک هر دو ورژن آخری موجود هست . بدون نیاز به باز کردن مودم و اتصال بوت پین . دوستان این آنلاک داخل کشور خودمون به ارزش 70 هزار تومان انجام میشه رو مودم .

تمامی آنلاک های این سایت بدون نیاز به باز کردن مودم هستش و این سایت از طریق ساین و کدهای v4 فریمورها رو تهیه کرده اند و دقیقا مانند فریمورهای خود اپراتورها راحت بر روی مودم نصب میشوند و مودم رو هم آنلاک میکنند .

آدرس سایت :

من یکی دانلود کردم بعد اجرا اینو میاره کدهاشو از کجا پیدا کنیم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

آدرس سایت :

سلام. چجوری میشه با ادمینش ارتباط برقرار کرد؟

5. 2 کاربر از momi133 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام. چجوری میشه با ادمینش ارتباط برقرار کرد؟
    داخل سایت شماره واتس آپ داره .

7. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من بهشون درخواست آنلاک E3372H-153 رایتل بدون باز کردن پشت مودم رو دادم و ایشون هم دستشون درد نکنه آموزش و فایل های لازم رو قرار دادن : همانطور که میدونید این مودم رایتل نیاز به دانگرید از طریق باز کردن پشت مودم و اتصال بوت پین رو داره و این دوستمون خودشون فریموری رو ویرایش کردن که دیگه نیازی به باز کردن پشت مودم نیست . کلید و اسم ریجیستری رو هم در همون بخش درخواست بدید تا براتون فرستاده بشه توضیحات رو هم بخونید .

9. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

یکی از بچه ها ازش سوال پرسیده و طرف جواب داده!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
    جوابش یعنی اینکه باید پول پرداخت بشه؟

منظورش از جمله پایین چیه؟ باید از DC UNLOCKER استفاده بشه؟

کد:
    Last edited by momi133; 12-04-2019 at 17:32.

11. 2 کاربر از momi133 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

یکی از بچه ها ازش سوال پرسیده و طرف جواب داده!

کد:

کد:
    جوابش یعنی اینکه باید پول پرداخت بشه؟

منظورش از جمله پایین چیه؟ باید از DC UNLOCKER استفاده بشه؟

کد:
    فکر نکنم این ورژن هواوی یعنی ورژن 5 اصلا توسط DC دیتکت نمیشه . حتما منظورشون تعداد دفعات مانده برای وارد کردن کد انلاک هست . در کل این روش یعنی انلاک با کد پیشنهاد نمیشه چرا ؟ چون فقط رو همون ورژن و همون فریمور مودم انلاک میشه و فردا با اومدن اپدیت اتوماتیک جدید باز مودم لاک میشه و این مودم کلا EFUSE شده و هیچ وقت نمیشه مثل مودم ایرانسل راحت روش فریمور زد و یا براش فریمور ویرایش کرد .

13. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

من مودم بی 612 رو واسه این پسره تو پاکستان فرستادم . (علی مزوری ) هیچکاری نتوسته انجام بده . فکر هم نکنم بتونه . هی میگفت من دولوپرم خخخ

15. این کاربر از rar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    منظورتون از کلمه EFUSE چیه؟ میشه یخورده بازش کنید

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من مودم بی 612 رو واسه این پسره تو پاکستان فرستادم . (علی مزوری ) هیچکاری نتوسته انجام بده . فکر هم نکنم بتونه . هی میگفت من دولوپرم خخخ
    نتیجه قطعی چی داد بهتون ؟

18. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •