تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 31

نام تاپيک: معرفی سایت ارائه دهنده فریمورهای آنلاک مودم و قبول درخواست آنلاک مدل های غیر موجود در لیست پشتیبانی

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

آخه من درخواست کد کردم نوشت که باید پول پرداخت کنید.

مدل هایی که در لیست رایگان قرار دارن هیچ پولی از ادم نمیخواد باید اول انلاک با نوشته free شروع شده باشه . من دیشب یک کد گرفتم و راحت استفاده کردم مشکلی هم نداشت . داخل سرچ مدل رو بنویسید میاد حالا رایگان باشه کد رو بهتون میده نباشه میگه پول میخواد .

2. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان خوبه به همدیگه محبت کنیم و فقط به فکر دنیای مادی و پول نباشیم . انسان جایز الخطا هست و گذشت هم خوبه . من کوچیک همه هستم دربست و دوستان هم سعی کنن کمی از کدورتها و نامهربانی ها کم کنن تا به خیر و خوشی بگذره روزگار و شاهد پیشرفت همه دوستان باشیم . یه مسئله ای بود به مدیریت خودم اطلاع دادم اومد پستها رو پاک کرد . من خودم گذشتم زیاده و آدم زود رحمی هستم . همه دوستان موفق و پایدار باشن و قدر همدیگر رو بدونن . فقط اینو بگم در اختیار داشتن و به قفس گرفتن دانش و دور نگه داشتن اون باعث پیشرفت نمیشه بلکه اشتراک گذاری و تبادل دانش هست که باعث پیشرفت افراد و جوامع بشری میشه . تو دنیای مودم هم شما یه چیزی بلدی من یه چیز دیگه و خوبه باهم قسمت کنیم تا اطلاعات هردومون تکمیل بشه .

4. 11 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

برا b612 مبين نت اگه بشه آنلاكش كرد و از نت سيمكارت هاي ديگه استفاده كرد، حتي اگرم نشه فرمويرهاي ديگه رو مودم ريخت، خيلي خوب ميشه. الان كمترين هزينه كد آنلاك اين مدل چقدره؟

6. 2 کاربر از mostafadc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

برا b612 مبين نت اگه بشه آنلاكش كرد و از نت سيمكارت هاي ديگه استفاده كرد، حتي اگرم نشه فرمويرهاي ديگه رو مودم ريخت، خيلي خوب ميشه. الان كمترين هزينه كد آنلاك اين مدل چقدره؟
    دور بر 350 تا 450 تومن فکر کنم هزینه کد انلاک باشه تازه اونم تعداد دفعات وارد کردن کد و صفحه وارد کردن کد در مبین نت در دسترس باشه . ولی گذشته از پولش ارزش نداره چون به محض انتشار اپدیت جدید مودم اتوماتیک اپدیت رو باز خواهد گرفت و باز لاک خواهد شد و از دست شما و من هم کاری بر نمیاد .

8. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دور بر 350 تا 450 تومن فکر کنم هزینه کد انلاک باشه تازه اونم تعداد دفعات وارد کردن کد و صفحه وارد کردن کد در مبین نت در دسترس باشه . ولی گذشته از پولش ارزش نداره چون به محض انتشار اپدیت جدید مودم اتوماتیک اپدیت رو باز خواهد گرفت و باز لاک خواهد شد و از دست شما و من هم کاری بر نمیاد .
    خب بر فرض هم كه آپديت بشه، دوباره با همون كد قبلي آنلاكش ميشه كرد. با آپديت كردن كه كد منحصر به فرد آنلاك مودم تغيير نميكنه؟

10. این کاربر از mostafadc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

به نظر شما با داشتن flash code نميشه فرم وير جديد رو مودم زد؟
    چون من ديدم كه سايتايي كه آنلاك كد رو ميدن، در كنارش flash code رو هم ميزنن.
    حالا دقيقاً نميدونم كاربردش چيه
    نكنه فقط برا پروگرام كردن آيسي فلش بدرد ميخوره؟

12. این کاربر از mostafadc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

تو همين سايت كاربرد و تفاوت فلش كد و آنلاك كد رو گفته:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. این کاربر از mostafadc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

خب بر فرض هم كه آپديت بشه، دوباره با همون كد قبلي آنلاكش ميشه كرد. با آپديت كردن كه كد منحصر به فرد آنلاك مودم تغيير نميكنه؟
    گفتم معلوم نیست تعداد دفعات و صفحه وارد کردن کد در دسترس هست یا در نسخه اپدیت جدید به صورت خواهد بود یا هست ؟ پولش رو هم در نظر بگیرید ارزش نداره 400 تومن خرج انلاک این مودم کنید که نمیتونید هیچ فریمور یا وب یو ای رو مودم بریزید و فقط مجبورید از امکانات خود مبین نت استفاده کنید .

کد فلش در ورژن 5 هواوی و خصوصا این مودم کاربرد نداره تمامی فریمورهای این مودم به صورت یکپارچه با فرمت bin هستند و از طریق کابل لن یا لوکال اپدیت مودم یا لودر انتقال پیدا میکنن و نیازی به کد فلش ندارن . کد فلش در ورژن 4 هواوی رو همه فریمورهای فرمت exe لازم بود و با وارد کردن این کد اجازه نصب فریمور بر روی مودم رو میدادیم .

16. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام
    مودم 4جی E0197 ایا آنلاک میشه یا نع ؟مرسی- روی سیم یکی از اپراتورها در حال حاضر لاک هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام دنبال آنلاک مودم مبین نت ای شصت
    b612s-25d
    هستم راهنمایی بفرمائید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    lهزینه مشکل ندارم -متشکرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •