تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: اتصال کارت تی وی کپچر اینترنال به دوربین آنالوگ قدیمی

اگه نباشه جاش خالی می مونه AFSORDEH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

10 اتصال کارت تی وی کپچر اینترنال به دوربین آنالوگ قدیمی

با سلام....

برای ذخیره فیلم هایی یک دوربین آنالوگ قدیمی مجبور به استفاده از دستگاه EasyCap Video Capturing USB Card هستم که متاسفانه کیفیت ویدئوهای ضبط شده چندان خوب نمیشه.

البته من یک کارت تی وی کپچر اینترنال هم دارم مدل evite etvzx1 که میتونم دستگاه های دیگه ای رو با استفاده از فیش ویدئویی و کابل تبدیل صدا بهش وصل کنم و کیفیت قابل قبولتری داره ولی فرقی که اون دوربین آنالوگ قدیمی داره اینه که کابل اون به صورت تبدیل هست یعنی یک سر داره که به دوربین متصل و سر دیگش تبدیل شده به قیش ویدئویی AV سه رنگ. (یه چیزی شبیه این ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ) در نتیچه نمیتونم کابل تبدیل صدا ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) رو مستقیما بهش وصل کنم. البته با اتصال فیش زرد رنگ ویدئو به دستگاه تصویر دریاقت میشه ولی نمیدونم چطور میشه صدا رو دریافت کرد. من تبدیل ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) هم امتحان کردم ولی بی فایده بود.

میخواستم بپرسم آیا امکان دریافت صدا از چنین دوربینی با کارت های کپچر اینترنال اصلا وجود داره یا خیر؟ یا به مدلی که من دارم نمیخوره و یا اگه میشه چکار باید کنم، چون کیفیت easycap usb چندان خوب نیست.

ممنون.
    Last edited by AFSORDEH; 06-04-2019 at 21:10.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •