تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: دستگاه کپی ایستاده بزرگ کممک نیاز دارم

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض دستگاه کپی ایستاده بزرگ کممک نیاز دارم

سلام
    دوستان من یک دستگاه کپی بزرگ خریدم شارپ

آیا همه دستگاه های کپی رو باید با کابل شبکه راه انداخت یا با کابل USB پرینتر هم میشه ؟

بعد چطوری باید بفهمم IP دستگاه کپی من چی هست . آیا رویش نوشته شده ، یا باید وصلش کنم به کامپیوتر ؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام،با کابل usb هم میشه.باید درایورشو هم حتما نصب کنید تا ویندوزو اونو شناسایی کنه

از طریق ای پی رو نمیدونم ،تجربه شو نداشتم ولی تو اینترنت آموزش اشتراک گذاریش هست

فقط قبلش بگید شما قراره ازاین دستگاه کپی چطور استفاده کنید؟؟در محل کار ؟کجاست؟از طرفی قراره بقیه هم ازش استفاده کنند یعنی قراره اونو بین بقیه به اشتراک بذارین یا نه؟

اینم بگم اگه قراره به اشتراک بذارینش حتما باید کارت شبکه داشته باشه تا بتونید بهش آی پی بدین

3. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

سلام،با کابل usb هم میشه.باید درایورشو هم حتما نصب کنید تا ویندوزو اونو شناسایی کنه

از طریق ای پی رو نمیدونم ،تجربه شو نداشتم ولی تو اینترنت آموزش اشتراک گذاریش هست

فقط قبلش بگید شما قراره ازاین دستگاه کپی چطور استفاده کنید؟؟در محل کار ؟کجاست؟از طرفی قراره بقیه هم ازش استفاده کنند یعنی قراره اونو بین بقیه به اشتراک بذارین یا نه؟

اینم بگم اگه قراره به اشتراک بذارینش حتما باید کارت شبکه داشته باشه تا بتونید بهش آی پی بدین
    سلام

فقط میخوام وصلش کنم و پرینت باهاش بگیرم.

اصلا از شبکه سر در نمیارم . و فقط میخوام به عنوان یک پرینتر ازش استفاده کنم.

درایورش فایل اجرایی نداره

در محل کار و فقط برای پرینت. و نمیخوام اشتراکش بزارم .

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

فقط میخوام وصلش کنم و پرینت باهاش بگیرم.

اصلا از شبکه سر در نمیارم . و فقط میخوام به عنوان یک پرینتر ازش استفاده کنم.

درایورش فایل اجرایی نداره

در محل کار و فقط برای پرینت. و نمیخوام اشتراکش بزارم .
    خب باید ویندوزو اونو شناسایی کنه،اگر اتوماتیک شناسایی کرد که مشکلی نیست و گرنه مجبورید درایورشو راه اندازی کنید،ببنید تو قسمت device and printer شناسایی شده یا نه

6. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    دوستان من یک دستگاه کپی بزرگ خریدم شارپ

آیا همه دستگاه های کپی رو باید با کابل شبکه راه انداخت یا با کابل USB پرینتر هم میشه ؟

بعد چطوری باید بفهمم IP دستگاه کپی من چی هست . آیا رویش نوشته شده ، یا باید وصلش کنم به کامپیوتر ؟
    سلام

دست دو خریدید؟ هیچ دفترچه ای همراهش نبود؟

شارپ خیلی خوبه فقط قطعات مصرفیش خیلی گرونه و ساپورت اینترنتیش (درایور و دسترسی به دفترچه راهنما سخته).

درایور پک رو بخرید حتما درایورش هست.

مدلشو بگید چک کنم دقیق بگم.

بعد برای محل کار یه 1102 بگیرید بی نهایت بهتره.

8. این کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

معمولا یک سی دی همراه جعبه پرینتر و کپی هست.
    اگه نباشه از وب سایت تولید کننده میتونید درایورش رو دانلود کنید.

روی سی دی دو تا درایور مختلف وجود داره، یکی برای شبکه و یکی برای USB
    با دکمه های فشاری روی دستگاه و LCD کوچک آن میتونید وضعیت اتصال به شبکه را مشخص کنید، بصورت استاتیک میتونید یک آی پی به دستگاه بدید و یا بگذارید در حالت اتوماتیک.
    البته اگه آی پی ثابت بدین بهش، راحتتر خواهید بود و یا میتونید مودم یا روتر خودتون رو تنظیم کنید که یک آی پی رزرو شده را همیشه به پرینتر شما بده با توجه به مک آدرس اون.

بعد با کابل شبکه، پرینتر را به مودم یا روتر متصل کنید و درایور شبکه اون رو داخل تمام کامپیوترهای شرکت نصب کنید.
    توجه داشته باشید که باید در کنترل پنل ویندوز ها، به بخش پرینتر مراجعه کرده و Add printer را انتخاب نموده و سپس انتخاب کنید پرینتر داخل شبکه است و آی پی آن را برای اضافه شدن پرینتر تحت شبکه به ویندوز وارد نمایید.
    تست کنید تک تک کامپیوتر ها بتوانند بطور مستقل چاپ انجام دهند.

با اتصال پرینتر بصورت شبکه ، نیازی به این ندارید که حتما کامپیوتر خاصی برای چاپ کردن، روشن باشد.
    هر کامپیوتر و یا موبالی میتواند به سرعت چاپ خود را جداگانه انجام دهد حتی اگر تمام کامپیوترها دیگر خاموش باشند.

اتصال پرینتر با کابل USB باعث میشود برای کار با پرینتر، حتما باید همیشه کامپیوتر متصل به پرینتر روشن باشد و همینطور تنظیمات به اشتراک گذاشتن پرینتر در شبکه،؛ روی این کامپیوتر می بایست انجام شود.
    علاوه بر پیچیدگی نرم افزاری بیشتر در این روش، بخاطر اینکه کامپیوتر متصل به پرینتر تمام درخواست ها را دریافت و سپس مجدد به پرینتر ارسال می نماید، حجم کاری دوبرابر شده و تاخیر در چاپ با روش USB بسیار کندتر از اتصال دستگاه با کابل شبکه به مودم است.

اتصال USB بیشتر در زمانی کاربرد دارد که فقط یک دستگاه کامپیوتر میخواهد با پرینتر کار کند و دستور چاپ دهد، و یا بسیار بسیار به ندرت پیش می آید که دستگاه دیگری روی شبکه شما بخواهد از پرینتر به اشتراک گذاشته این کامپیوتر استفاده نماید.
    در این روش به دلیل پیچیده شدن عملیات با ساختار نرم افزاری زیاد، خطاهای زیادی ممکن است رخ دهد و کامپیوترهای شبکه بارها و بارها دستور چاپ دهند اما عملیات چاپ صورت نگیرد.

در روش اتصال پرینتر به مودم و شبکه؛ هر دستگاه بطور مستقل و مستقیم به پرینتر متصل شده و دستور چاپ می دهد.
    به همین دلیل پیچیدگی نرم افزاری کم و سرعت عملکرد به مراتب بالاتر خواهد بود.

10. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

14

IP رو معمولا ديفالت گذاشتن روش نبود تعريف كنيد .... ي قسمتي به نام نتورك روي دستگاه هست بايد ازونجا تنظيم كنيد ///
    Last edited by radarz; 05-04-2019 at 15:06.

12. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

ممنون از همه دوستان عزیزم . حل شد

از توضیحات جامع و کامل دوستم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنونم که واقعا کامل گفتن که چه فرقی داره و من خیلی خوش ماومد .

. با کابل معمولی پرینتر و از طرین منوی استارت و device and printer حل شد .

کار دفتری و فاکتور و نقشه و .. بود و دستگاه استوک بود . و میخواستم فقط به کامپیوتر خودم وصل بشه با کابل معمولی پرینتر
    Last edited by mojt90; 05-04-2019 at 20:47.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •