تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: اینها و اونها چطور زندگی میکنن؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض اینها و اونها چطور زندگی میکنن؟

سلام همیشه برام سوال بوده که در یک کشور پیشرفته که از لحاظ مالی مردمش کمتر مثل ما تو فشار هستن ,آینده و بیمه بازنشستگی بهتری دارن,جوونها بعد تحصیلات میتونن تو رشته خودشون مشغول بشن ,امکان تفریح براشون محیاست,قیمت ها ثابته و .... اینقدر همه چی خوبه و دغدغه ندارن افسرده نمیشن؟(برعکس ما که از نداری دیوونه بیابانگرد شدیم میخوایم بریم خونه یهو میریم بیابون اینقدر فکر مشغوله) کلا این همه پول رو چیکار میکنن؟ و از اون طرف ونزوئلا مردمش چطور زندگی میکنن در صورتی که هرماه قیمت ها دو برابر میشه و کلا پولشون کاغذ باطلست و حقوق ها کارمندا نهایت بشه یک کیلو پنیر؟حتما میگید کالا به کالا حالا اومدیم کسی کالا نداشت (همون کالا هم نیست همه چی کمیابه)اون وقت تکلیف چیه این جمعیت 30 ملیونی چی میخورن علف که نمیشه خورد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام همیشه برام سوال بوده که در یک کشور پیشرفته که از لحاظ مالی مردمش کمتر مثل ما تو فشار هستن ,آینده و بیمه بازنشستگی بهتری دارن,جوونها بعد تحصیلات میتونن تو رشته خودشون مشغول بشن ,امکان تفریح براشون محیاست,قیمت ها ثابته و .... اینقدر همه چی خوبه و دغدغه ندارن افسرده نمیشن؟(برعکس ما که از نداری دیوونه بیابانگرد شدیم میخوایم بریم خونه یهو میریم بیابون اینقدر فکر مشغوله) کلا این همه پول رو چیکار میکنن؟ و از اون طرف ونزوئلا مردمش چطور زندگی میکنن در صورتی که هرماه قیمت ها دو برابر میشه و کلا پولشون کاغذ باطلست و حقوق ها کارمندا نهایت بشه یک کیلو پنیر؟حتما میگید کالا به کالا حالا اومدیم کسی کالا نداشت (همون کالا هم نیست همه چی کمیابه)اون وقت تکلیف چیه این جمعیت 30 ملیونی چی میخورن علف که نمیشه خورد
    سلام داداش

اول خدمت شما عرض کنم که بنده هم، هم سن شما هستم.

دوم تقریبا تمام خانواده در خارج کشور هستند، به جز یکی دو تا که اینجا کار و زندگی دارن.

خب ببین دختر خاله من 6 سال از من کوچکتره الان مدرک دکتری رو در رشته روان شناسی یا پزشکی (دقیق نمی دونم) گرفته. کنکور نداده. از 2 ماه مونده به فارغ التحصیلی در بهترین مرکز دولتی کشورش بهش کار پیشنهاد شد و قبول کرد. حقوق یک ماهش به اندازه 10 ماه درآمد خانواده 4 نفره ماست.

اما در اوقات فراغت (بر عکس اون چه ما فکر می کنیم که خارجی ها تعطیلات به اندازه ایران ندارن) که خیلی هم هست به کشور های اروپایی دیگه سفر می کنه. کنسرت، جشنواره، رقص، شادی و تفریحات ورزشی مدرن (دستگاهی که روی آب راه می رن و اسمش نمی دونم چیه و هزار جور تفریح دیگه) مثلا یه کنسرت رفته بود که مایکل با اینکه مرده روی صحنه اومده بود و یه آهنگ اجرا کرده بود، درآمد خوب، امکان زندگی مستقل و ..... . به نظرتون چنین آدمی باید به خودکشی فکر کنه؟؟؟

من 2 ساله فارغ التحصیل رشته عمران در مقطع ارشد هستم. شاید از لحظه فراغت تا امروز هر 10 روز یه جا برای کار و مصاحبه مراجعه کرده باشم، انواع مصاحبه های شغلی و .... اما هیچ کاری پیدا نکردم. حتی چند شرکت که خیلی خوب بودن حاضر شدم رایگان کار کنم بدون حق بیمه و .... فقط برای کسب تجربه ولی باز هم قبول نکردند.

دروس پایه ای مثل مقاومت مصالح و .... در حد فول هستم و چند جا که رفتم از آموزشگاه و دانشگاه برای استخدام یا کمک استادی و کلاس حل تمرین بالاخره یه دانشگاه آزاد در تهران بعد از مراحلی قبول کرد و بعد از یه ترم و 25 جلسه 2 تا 3 ساعته 300 تومن دادن!!!

حالا دیگه خودتون حساب کنید.

3. 4 کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

حذف شود ....
    deleted
    Last edited by mojt90; 01-04-2019 at 14:20.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دوستان یکم در مورد ونزوئلا هم صحبت کنید ببینیم چطور مثل اونا شدیم باید زندگی کنیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •