تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: دفع ناقص و تکرر ادرار

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2019
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دکتر چی گفت در نهایت بهتون یه خانم این مشکل شما رو داره اما قند هم نداره دیگه پیگیری نکرد اگه میشه بگین دکترا براتون چی تشخیص دادن؟

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دکتر چی گفت در نهایت بهتون یه خانم این مشکل شما رو داره اما قند هم نداره دیگه پیگیری نکرد اگه میشه بگین دکترا براتون چی تشخیص دادن؟
    سلام علیکم
    راستش نه قند مشکلی داشتم نه عفونت ادرار و نه سونوگرافی مشکلی رو نشون داد. (نه کلیه ها و نه مثانه)

یک قرص بهم دادش به اسم زیر:
    Vsol 5
    ویسول 5

و اسم دقیق قرص:
    Solifenacin Succinate
    سولیفناسین سوکسینات

همه این ها اسم یک قرص هستش اگر اشتباه نکنم یکی اسم تجاری قرص شرکت هستش و پایینی ها اسم اصلی قرص.

جمعا سی قرص (سه ورق) به بنده داد و هر صبح یک دونه مصرف می کنم.
    اما بنظر نمیرسه مشکلم رو حل کرده باشه
    چند روز این قرص رو می خورم و دکتر هم پرسیده بود آخرش چند قطره ادرار باقی میمونه؟ گفتم بله گفت اون اشکالی نداره
    و پرسیدم که دیگه لازم نیست بیام؟ گفت نه...

بنظر میرسه مشکل جدی نباشه یعنی مشکلی هست که باید باهاش ساخت ... من میترسم که زمانی که شاغل شدم اذیت ام کنه ، چون قبلا نداشتم
    شاید بشه با کم کردن خوراک مثل خوراک های آب داری چون میوه و نوشیدنی مخصوصا آب این مشکل رو کم کرد...
    در پست بعد از نظر طب سنتی جواب شما رو خواهم داد که اونم بخونید چون از یک کاربلدش پرسیدم که دوره هم میذاره (از آخرای تیر ، در قم ، همراه با اسکان خانه و غذا)

قیمت یک جعبه اون قرص 22500 هست و داروخونه آزاد حساب کرد و گفت دولتی نمیشه
    در ویکی پدیا برای قرص سولیفناسین زده این قرص برای مثانه بیش فعال هست...
    خواهشا بدون تجویز دکتر مصرفش نکنید ضمن اینکه برای من فایده ی چندانی نداشته تاحالا

حتما پست بعد رو بخونید!
    Last edited by Iloveu-ALL; 09-07-2019 at 09:18.

3. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

مکاتبه بنده با صاحب یکی از پیج های طب سنتی یا اسلامی insta
    به ترتیب سوال و پاسخ | عدد یعنی براساس تاریخ

سوال کننده:
    1 دکتر جان ببخشید که اینجا می پرسم برای کمتر و دیر به دیر ادرار کردن و برای درمان تکرر ادرار و اینکه مشکلی که نشه با یک دفعه ادرار خوب مثانه را تخلیه کرد و نیاز به دو دفعه ادرار در زمان نزدیک به هم باشه چیکار باید کرد؟ راه حل کمتر خوردن و کمتر آشامیدنه؟ خصوصا آب و میوه با سبزی

پاسخ دهنده:
    2 آب زیاد و سرد و ننوشین . مغز گردو و زنیان و بکوبین شبی دوقاشق . سردی ها مثل ماست و دوغ و دلستر و نوشابه نخورین

سوال کننده:
    3 ممنون دکتر خدا خیرتون بده. چای که کافئین داره چطور

پاسخ دهنده:
    5 چای کلا بیماری زاست

سوال کننده:
    4 دکتر جان ممنونم. شکر چی؟ عرض آخرم اینکه شنیدم گردو و پنیر رو بدون هم نخورید اگه خواستید جواب ندید ندید یاعلی خدانگهدار

پاسخ دهنده:
    6 شکر نیشکر عالیه اما شکر سفید اصلا نخورین . بله درسته

سوال کننده:
    7 ​بله خیلی ممنون. متاسفانه در صنایع از شکر های سفید و یا صنعتی زیاد استفاده میشه پس فقط شکر نیشکر ... دور قند و شکر رو باید خط کشید یاعلی

پاسخ دهنده:
    Like

5. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2019
    محل سكونت
    تهران

12

سپاسگزارم ازتون مخصوصا برای اطلاعات سنتی که گذاشتین اونطور که متوجه شدم ایشون احتمالا دارن از سردی مثانه صحبت می کنند چون دکترهای طب سنتی معتقدند که سردی ها مثل انواع لبنیات و هر غذای سرد دیگه ای اگر با گرمی ها همراه نباشه و آب سرد مخصوصا آبی که خودش سرد نشده باشه و با یخ سردش کنین باعث شل شدن و کل مریضی هاست.
    این شل شدن ماهیچه ها و بدن و وارد شدن سردی در بدن می تونه در تمام بدن اتفاق بیفته مثلا مثانه یا کلیه یا استخوان یا رباط ها و خلاصه تمام اعضای بدن سرد بشن و کارکرد مناسبی نداشته باشند.

به هرحال بسیار سپاس از شما که پاسخ دادین.
    Last edited by shohreh91; 12-07-2019 at 20:17.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •