تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشکل در کارت گرافیک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019
    محل سكونت
    بابل

1 مشکل در کارت گرافیک

سلام دوستان عزیز
    من کارت گرافیک GEFORCE 8400 SE رو دارم با مانیتور صفحه تخت مدل SAMSUNG BW1932
    و الان اپدیت نیست و روی قدیمی ترین ورژن هست
    مشکل من اینه که وقتی کارت گرافیک رو اپدیت میکنم تصویر میپره و NO SIGNAL میشه
    تاریخ های مختلف رو هم امتحان کردم و نشد
    وقتی NO SIGNALمیشه به تنظیمات مانیتور هم دسترسی ندارم
    حتما باید از حالت SAFE MOD اپدیت رو حذف کنم
    لطفا کمکم کنید
    مادر بورد گیگابایت مدل D33C98
    CPU:2.8GHZ
    RAM:2
    WIN:7
    32BIT
    لطفا کمکم کنید خیلی نیاز دارم
    ممکنه که کارت گرافیک با مانیتور همخوانی نداشته باشه؟
    چون تو ی تاپیک دیگه تو همین سایت ی نفر دیگه این مشکلو با همین مدل کارت گرافیک داشت

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

اگه مونیتور سی آر تی دارین ب اون وصل کنین و هرتز گرافیک رو بذارین رو 60 هرتز

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

کارت گرافیکت اسیب دیده تعمیر کار با تجربه میخاد ولی مسئله ای نیست راحت برطرف میشه الان نهایت کاری که میتونی انجام بدی اینه با نرم افزار مخصوص کارت گرافیکت از توی ویندوز بایوسشو اپدیت کن ببینی جواب میده یا نه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

سلام
    مانیتور سامسونگ مدل bw1932

- - - Updated - - -

میشه بیشتر راهنمایی کنید
    خودم فنی کارم
    لحیم مردگی یا ترکیدگی خازن نداره

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

البته توجه داشته باشید در بازار کارت گرافیک های وجود دارند که اصل نیستند.
    یعنی کارت گرافیکی دیگه ای که چیپ اصلی اون در اثر حرارت خراب شده را در پک بندی جدید به عنوان کارت گرافیک دیگری به فروش میرسانند
    و یا اینکه قطعات ضایعات و دور ریز کارخانه های تولید کننده مربوط به کارت های خیلی قوی تر را برداشته و اماده سازی میکنند با نام مدل های پایین تری به فروش میرسانند و ظاهر کارت ها را نیز گاهی شبیه به کارت اصلی میکنند.
    اینجورکارت ها فقط با درایور موجود در بسته بندی آن راه اندازی می شود و اگر با نسخه اصلی درایور آپدیت شوند، پاسخگو نخواهند بود.
    البته در بعضی موارد نیز کارت اصلی ممکن است در اثر حرارت دچار مشکل شود و با تغییر کلاک و آپدیت دچار مشکل شوند؛ اما کارت های اصلی اگر خراب شوند، بدون آپدیت نیز اثرات خرابی آنها معمولا قابل مشاهده است.

بجز این موضوع، مشکلات دیگه ای نیز ممکنه وجود داشته باشه که خیلی بندرت پیش میاد و یکی از اونها اینه که مثلا کارت گرافیکی با آپدیت قابلیت استفاده از 16X لاین های مادربورد را پیدا میکند؛ اما مادربورد توان ارائه چنین سرعتی را ندارد و مشکل ایجاد می شود.
    این موارد بسیار بسیار نادر هستند و معمولا حتی اگر ناهمخوانی سخت افزاری وجود داشته باشد، بصورت نرم افزاری سرعت در حداکثر سرعتی که تمام سخت افزارها میتوانند با آن کار کنند، قفل می شود و اصولا کار به آنجا نباید بکشد که تصویر به کلی قطع شود.

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

همینطور بهتره نسخه های دیگه ای از درایور را نیز امتحان کنید، ممکنه نسخه مورد نصب شما ایراد داشته باشه و یا مربوط به کارت شما نباشه.
    برای تعویض درایور بهتره ابتدا با برنامه Display Uninstaller و یا برنامه های مشابه ، بطور کامل درایور قبلی را حذف نموده و سپس اقدام به نصب نسخه درایور جدید نمایید و یا پس از نصب ویندوز تازه ای، اقدام به نصب درایور جدیدی نمایید.

درضمن چک کنید، ممکنه تصویر بعد از نصب درایور در خروجی دیگر کارت گرافیک داده می شود و نیاز است برای تنظیمات اولیه مانیتور را به خروجی دیگر متصل نمایید.
    Last edited by shaahani; 06-04-2019 at 02:31.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

سلام
    منم احتمال میدم تقلبی باشه
    چطور میتونم تقلبی رو اپدیت کنم
    درضمن خروجی ها یکی شبیه خروجی چاپگره و یکی دیگه هم شبیه اون خروجی ای که موس قدیمی بهش وصل میشه این خروجی های فابریک پشت کیسو نمیگم روی کارت گرافیک هست
    کارت گرافیک هیچ اپدیتی نداره درست کار میکنه
    ویندوز هم خیلی عوض کردم
    ممکنه ب خاطر 32یا 64بیتی بودن ویندوز باشه
    چون تو سایت انودیا سرچ کردم اپدیت شو فقط ویندوز های 64 بیتی وجود داشت و من پایین روی ویندوز های دیگر زدم و 32 بیتی رو انتخاب کردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •