تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: کاری نیمه وقت در حدود 3 تا 4 ساعت با درآمد ماهی بین 500 تا 1 تومن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض کاری نیمه وقت در حدود 3 تا 4 ساعت با درآمد ماهی بین 500 تا 1 تومن

سلام دوستان

سال جدید رو با مشکلات زیادی شروع کردم. باید بتونم صبح ها یه کار نیمه وقت داشته باشم و شب ها درس بخونم.

اگر بتونم ماهی تا 1 تومن دربیارم واقعا برام عالی می شه. (بدهی دارم به یکی از اعضای خانواده ولی بهم فرصت داده و خیلی لطف کرده واقعا چون قرار بوده پولش رو 3 ماه پیش پس بدم ولی شغلم رو از دست دادم.)

اما مهارت هایی که دارم :

1) تسلط کامل به ریاضی دبیرستان و ریاضی دانشگاه
    (متاسفانه چون صبح وقت آزاد دارم تدریس خصوصی شانس کمی دارم و مدارس هم نمی دونم چجوری هستن آیا وسط سال دبیر می خوان یا نه؟ یه دوستی یه کانال تلگرامی داد که نیاز های مدارس به دبیر های مختلف رو می گه ولی همه ش دبیر المپیاد می خوان که من نه بلدم و نه علاقه ای دارم)

2) تجربه مشاور آموزشی کنکور (حدود 2 سال)

3) رفع مشکلات کامپیوتری و تعمیرات

4) تجربه کم و خیلی ضعیف در طراحی سایت با جوملا و وردپرس (باید دوباره تمرین کنم تا یادم بیاد. 3 تا سایت بیشتر طراحی نکردم. بعد با شرکت های ارائه دهنده هاست به مشکلات جدی بر خوردم و ادامه ندادم)

5) تجربه 3 تا پایان نامه تو رشته های مختلف از عمران و مدیریت و روان شناسی.

6) تجربه ساخت آموزش الکترونیک ولی موفقیت آمیز نبود و سودی نداشت آموزش نرم افزار آباکوس و ریاضیات بود که صبح تا شب ضبط می کردم و بعد از اتمام کار که حدود 2 سال طول کشید مجوز نگرفت. (مافیای کنکور) قرار بود تو یه سایتی که دوستان داشتند با قیمت های خیلی کم بفروشیم که ارشاد مجوز نداد و دلیلش هم این بود که بخش هایی که در تابستان فیلم برداری شده بود پیراهن مردانه آستین هاش تا خورده بود.

7) تالیف یه کتاب که باز هم مجوز نگرفت این داستانش طولانیه.

8) ویرایش و غلط گیری حدود 10 کتاب علمی رشته عمران و 15 کتاب رمان و شعر.

دیگه همین.

راهنماییم کنید الان چی کار کنم بتونم با نهایت 4 ساعت کار صبح ها بتونم تا نهایت 1 تومن دربیارم. شب ها هم درس بخونم.

می دونید مثلا اگر کار کتاب یا پایان نامه قبول کنم طرف انتظار داره 24 ساعته در اختیارش باشم که نمی تونم. مثلا برای ویرایش و تصحیح کتاب های عمران روزی 10 ساعت وقت می ذاشتم و بین 10 تا 20 صفحه جلو می رفتم. چون پر از غلط و اشکال بودن. بعد رسم شکل و جدول و نوشتن فرمول بود. یه بخش هایی هم ترجمه.

واقعا به کمک و هم فکری نیاز دارم.

ممنون.

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

به نظرم دنبال کار ازاد باش. اگه شهرستانی که هیچ خیلی سخته !
    ولی اگر تهران هستی میتونی کاری اینطوری پیدا کنی . شاید مهارتتون استفاده نشه ولی بازم به نظرم مجبوری .

3. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

به نظرم دنبال کار ازاد باش. اگه شهرستانی که هیچ خیلی سخته !
    ولی اگر تهران هستی میتونی کاری اینطوری پیدا کنی . شاید مهارتتون استفاده نشه ولی بازم به نظرم مجبوری .
    سلام تهران هستم.

کار آزاد یعنی چی؟ یعنی بیمه و .... نداشته باشی بدون قرارداد. خب کارای من هم تا حالا همه همینطوری بوده.

مثلا شاگرد مغازه شدن هم با 4 ساعت قبول نمی کنن.

بیشتر هدفم اینه یه کار قانونی باشه و همینطور دیگه بیش از 4 ساعت نشه که بتونم درس هم بخونم.

یه ایده جدیدی، یا حتی قدیمی ولی پولساز.

مهم هم نیست مهارت هام استفاده بشه یا نه فقط اون مقدار پول در ماه باشه و قانونی.

5. این کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

سلام تهران هستم.

کار آزاد یعنی چی؟ یعنی بیمه و .... نداشته باشی بدون قرارداد. خب کارای من هم تا حالا همه همینطوری بوده.

مثلا شاگرد مغازه شدن هم با 4 ساعت قبول نمی کنن.

بیشتر هدفم اینه یه کار قانونی باشه و همینطور دیگه بیش از 4 ساعت نشه که بتونم درس هم بخونم.

یه ایده جدیدی، یا حتی قدیمی ولی پولساز.

مهم هم نیست مهارت هام استفاده بشه یا نه فقط اون مقدار پول در ماه باشه و قانونی.
    منشی تلفنی آژانس زیاد هست . مثلا شب تا صبح یا همین حدود حقوق هم میدن . به نظرم اگر میخوای درس بخونی همین تنها راهه

7. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوستان پیشنهادی ندارین؟

واقعا درآمد ماهی 500 تا 1 میلیون انقدر زیاده که پیشنهاد دیگه ای ندارین؟

همسایه ما هم سن منه تو شرکت فروش تصفیه آب کار می کنه ماهی 50 تومن درآمد داره بعد واقعا یعنی هیچ کاری نیست که ما بکنیم و یه 500 تا 1 میلیون بهمون بدن؟

تو رو خدا اگر فکری پیشنهادی چیزی دارید دریغ نکنید.

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان پیشنهادی ندارین؟

واقعا درآمد ماهی 500 تا 1 میلیون انقدر زیاده که پیشنهاد دیگه ای ندارین؟

همسایه ما هم سن منه تو شرکت فروش تصفیه آب کار می کنه ماهی 50 تومن درآمد داره بعد واقعا یعنی هیچ کاری نیست که ما بکنیم و یه 500 تا 1 میلیون بهمون بدن؟

تو رو خدا اگر فکری پیشنهادی چیزی دارید دریغ نکنید.
    باید تو نیازمندی های شهرتون بگردی . و به آشناها و دوستان بسپار که نیازمند به کار هستید .

10. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

باید تو نیازمندی های شهرتون بگردی . و به آشناها و دوستان بسپار که نیازمند به کار هستید .
    داداش تهران هستم.

آشنا ها و دوستان هم از تیر ماه سپردم ولی خبری نشده. همین ایام عیدی هم پیگیر شدم یکی گفت بازنشست شدم یکی گفت شرکت رو جمع کردیم و خلاصه همه بهونه آوردن.

فقط یه مورد بود که اونم غیر ممکن بود بشه تو 4 ساعت کاری کرد. نمایندگی بیمه داشت خیلی هم بزرگ و یه نفر رو می خواست بره در خونه ها و بیمه عمر بفروشه. مشکل اینجا بود که اولا حقوق ثابت نداشت دوما نمی شه راه افتاد تو خیابون در خونه مردم رو زد و بگی بیمه عمر فروشم. و مشکل بعدی هم دوری محل کار بود.

تو دیوار و .... گشتم ولی برای پسرا کاری نیست. مثلا مراقب بچه می خوان ولی خانم 20 ساله. ولی ساعت کاری همون 4 ساعت.

12. این کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

خب تهران که کار زیاد است

14. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •