تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: عدم پشتیبانی مودم tfi60از تلگرام حتی بافیلترشکن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض عدم پشتیبانی مودم tfi60از تلگرام حتی بافیلترشکن

سلام دوستان
    من مودم ایرانسل tfi60 خریدم.ولی به فیلترشکن که وصل میشم نمیتونم به تلگرام وصل بشم.ولی به شاتل که وصل میشم مشکل برطرف میشه
    اگه ممکنه دوستان راهنمایی کنن چطوری ازمودم ایرانسل برای تلگرام استفاده کنم
    باتشکر

2. 2 کاربر از r.rahmati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من مودم ایرانسل tfi60 خریدم.ولی به فیلترشکن که وصل میشم نمیتونم به تلگرام وصل بشم.ولی به شاتل که وصل میشم مشکل برطرف میشه
    اگه ممکنه دوستان راهنمایی کنن چطوری ازمودم ایرانسل برای تلگرام استفاده کنم
    باتشکر
    هر فیلتر شکنی با هر اپراتور یک جور جواب میده شما باید فیلترشکن دیگه ای رو اینترنت مودم تست کنی . مثلا رو بیشتر isp ها فیلترشکن های pptp یا l2tp اصلا وصل نمیشه . من خودم رو همراه اول و ایرانسل و رایتل از سیسکو با سرورهای جدید که همه جا رو باز میکنه استفاده میکنم البته خریداری کرده ام .

4. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

به مودم ارتباطی نداره، همونطور که گفتن، به وی پی انی که مورد استفاده قرار میدی مرتبط هست.
    من روی روتر اکانت pptp زدم و در صورت قطع شدن ADSL خودش از مودم ایرانسل استفاده میکنه ، روی هر دوتا هم فیلتر شکن وصل میشه و تمام منزل بدون نیاز به برنامه دیگه ای تلگرام باز میشه و کاملا اینترنت آزاد دارند.

شما حتی میتونی از برنامه هم استفاده نکنی، یک اکانت اکسپرس و یا نورد پیدا کن، این مودم خودش کانکشن L2TP داره.
    داخلش وارد کنی، هرکی به مودم وصل شه، اینترنتش آزاده .
    اکانت هایی مثل اکسپرس سالی 100 دلاره؛ اما کرک شده ها و یا هک شده هاش رو روی اینترنت میذارن، میتونی از اکانت های دیگران بدون افت کیفیت استفاده کنی، همزمانی که خود صاحب اصلی نیز مشغول استفاده است.
    یا اینکه با کارت های ارتباطی تقلبی یا دزدیده شده، بعضی ها این اکانت ها را خریداری میکنن، شما هم میتونی به همین روش اکانت بخری، یا با یک مبلغ کمی سفارش خرید به این شیوه رو به شخص دیگه ای که کارش اینه بدی، تا اکانت اختصاصی داشته باشی. (البته همیشه امکان این وجود داره که متوجه تقلب بشن و اکانت رو مسدود کنن، ولی اگه پول به دوستان قابل اعتماد برای این کار داده باشی، اونا اکانتت رو گارانتی میکنن و اگه یک اکانت هم بسته بشه، سریع یک اکانت دیگه برای اون مدت یک سالی که پولش رو دادی تهیه میکنن)

هرچند اصلا نیازی به خرید هم نیست و از همون اکانت های کرکی که داخل کانال های تلگرامی منتشر میشه، استفاده کنی با سرعت خیلی بالایی سرویس دریافت میکنی.

6. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اگر روی خود مودم سرویس pptp یا l2tp از قسمت vpn وصل میکنید حتما حالت کانکشن مودم بر روی ipv4 باشد . با ipv6 یا ipv4 & ipv6 نمیشود .

8. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

بستگی به isp داره، قبلا تو این فروم در مورد دیدبان نت همین حرف رو زدن، پیشگامان هم دقیقا همین محدودیت رو داره. وقتی رو مودم L2TP میزنی یوتیوب و تلگرام باز نمیشن. ایرانسل هم احتمالا تو اون منطقه همین محدودیت رو داره
    اکسپرس و یه سری دیگه رو مودم asus تست شده
    Last edited by ERF@NIAN; 25-03-2019 at 08:40.

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من با آی اس پی های شاتل،پارس آنلاین، پیشگامان، ایرانسل، همراه اول تست کردم با مودم هواوی B525 که تنظیماتش دقیقا مثل tf-i60 است و همینطور روتر میکروتیک.
    تمامی وب سایت ها چه یوتیوب و چه تلگرام باز میشه، با انواع سرویس ها (مخصوصا نورد ، اکسپرس و آی بی وی پی ان که سرعت بالایی دارند) نیز این کانکشن ها L2TP و PPTP رو تست کردم، PPTP مشکلش اینه که قدیمیه و چون از یک پورت ثابت استفاده میکنه، درصورت شدید شدن فیلترینگ بسته میشه، اما هر رمزگذاری و پورت های مختلفی روی کانکشن L2TP قابل بهره برداری هست و همزمان خود تانل و داده داخل تانل به دو نوع رمزگذاری مختلف قابل استفاده خواهد بود.

احتمالا مشکلاتی در استفاده و بهره برداری دارید، و نمیتونید به درستی تنظیمات مورد نیاز را انجام دهید، DNS سرور رو در دستگاه ها حتما باید خارجی یا گوگل تنظیم کنید و مطمئن شوید داده های DNS نیز از داخل تانل وی پی ان عبور میکنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •