تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 15 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 141

نام تاپيک: سرویس ویژه ترافیک داخلی(نیم بها) در ایرانسل،شاتل،مخابرات،مبین نت،پیشگامان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام.
    لطفا من رو هم در لیست بزارید

پروفشنال P‌C's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من ماهانه نهایت در حد 20-30 گیگ مصرف پروک سی داخلی دارم. اگه راه اندازی کردید لطفا به من اطلاع بدید.
    آخر فروم باز masooyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دیشب به دوستمون بهنام، ادرس و مشخصات فروشنده سرور رو دادم. ایشون قراره در تماس باشن با فروشنده سرور.
    لطفا برای من هم بفرست وی پی اس مورد نظر شما ابونتو یا ویندوز؟

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

چخبر از این اتحاد و اشتراک بزرگ این تاپیک؟

خب ظاهراً خبر خاصی نیست......

عیب نداره خودم یه خبر بدم؛ سایت 20ping فعالیتش رو دوباره از سر گرفته. ادرس سرور و ای پی مورد استفاده برای داخلی سازی هم در لیست سایتهای داخلی وزارت ارتباطات ثبت شد و قابل استفادست.

هرچند کمی سخت گیری ها کمتر بشه، همچنان خرید سرور مجازی و اشتراک دوستانه خیلی به صرفه تره. اگه ترس از بلاک شدن نباشه میشه براحتی یه سرور مجازی 60-70 تومنی رو بین بیست نفر به اشتراک گذاشت و کیفیت هم همچنان سر جاش بمونه...

5. 2 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

عیب نداره خودم یه خبر بدم؛ سایت 20ping فعالیتش رو دوباره از سر گرفته. ادرس سرور و ای پی مورد استفاده برای داخلی سازی هم در لیست سایتهای داخلی وزارت ارتباطات ثبت شد و قابل استفادست.

هرچند کمی سخت گیری ها کمتر بشه، همچنان خرید سرور مجازی و اشتراک دوستانه خیلی به صرفه تره. اگه ترس از بلاک شدن نباشه میشه براحتی یه سرور مجازی 60-70 تومنی رو بین بیست نفر به اشتراک گذاشت و کیفیت هم همچنان سر جاش بمونه...

ممنون از اطلاع رسانی.
    من منتظر دستمون هستم که مشخصات فروشنده رو گرفتن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

و یه سوال دیگه باید اهمین تبدیل اینترانت به اینترنت رو بگیریم؟
    خب از اینا که همه خیلی از سایت میفروشن ...از کجا میشه فهمید نیم بها حساب میشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

درود
    شما برای اون دوستمون بهنام که فرستادید خبری نشده ازش!! اگه میخواید برای من بفرستید تا صحبت کنم باهاشون! بنده قبلا سرور داشتم و با اینجور مسائل اشنام!
    مال 20ping رو من تست کردم رو شاتل نیم بها نبود! سرور قبلیشون بود ولی سر اون جریانات بسته شد!
    Last edited by alinice321; 12-12-2019 at 03:28.

9. این کاربر از alinice321 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

درود
    شما برای اون دوستمون بهنام که فرستادید خبری نشده ازش!! اگه میخواید برای من بفرستید تا صحبت کنم باهاشون! بنده قبلا سرور داشتم و با اینجور مسائل اشنام!
    مال 20ping رو من تست کردم رو شاتل نیم بها نبود! سرور قبلیشون بود ولی سر اون جریانات بسته شد!
    مشکلی نیست. برای شما هم چند فروشنده رو معرفی میکنم. نسبت به هفته پیش افراد بیشتری حاضر به ارائه سرویس مجازی به قصد دور زدن ترافیک داخلی شدن...

در مورد 20ping هم ای پی سرور 5.253.24.58 در لیست ای پی های داخلی وزارت ثبت شده. اگه با همین سرور متصل شدید و شاتل خارجی حساب کرد باید با شاتل در تماس بود برای وارد کردن این سرور به لیست شرکت خودش.

11. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز smallfrank's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

مشکلی نیست. برای شما هم چند فروشنده رو معرفی میکنم. نسبت به هفته پیش افراد بیشتری حاضر به ارائه سرویس مجازی به قصد دور زدن ترافیک داخلی شدن...

در مورد 20ping هم ای پی سرور 5.253.24.58 در لیست ای پی های داخلی وزارت ثبت شده. اگه با همین سرور متصل شدید و شاتل خارجی حساب کرد باید با شاتل در تماس بود برای وارد کردن این سرور به لیست شرکت خودش.
    اگه میشه برای بنده هم بفرستین ممنون میشم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

درود
    سلام منم پیگیر این موضوع هستم و منتظر خبر بودم ، ممنون میشم خبرش رو اینجا بزارید ، برای اشتراک هم خیلی وقته رنبیل گذاشتم ، ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •