تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 15 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 141

نام تاپيک: سرویس ویژه ترافیک داخلی(نیم بها) در ایرانسل،شاتل،مخابرات،مبین نت،پیشگامان

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستانی که پایه vps هستن بگن
    مشکل در این مورد از دو جهته

اول اینکه خیلی از فروشندگان معتبر در این شرایط بخاطر ترس از بلاک شدن سرورهاشون توسط دیتاسنترها ریسک نمیکنند و فروشی ندارن برای این امر

دوم هم کم بودن ترافیک در افرهای سرور مجازی داخل هست. خصوصا با این شرایط اگه بشه موردی رو پیدا کرد که با راه اندازی چیز پی ان روی سرورش مشکل نداشته باشه، ترافیکی که تحویل میده خیلی کمه.

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

در حال حاضر دیتاسنتر اسیاتک یکی از سختگیرترینها شده در بلاک کردن سرورهای مربوط این قضیه....

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnambazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

مشکل در این مورد از دو جهته

اول اینکه خیلی از فروشندگان معتبر در این شرایط بخاطر ترس از بلاک شدن سرورهاشون توسط دیتاسنترها ریسک نمیکنند و فروشی ندارن برای این امر

دوم هم کم بودن ترافیک در افرهای سرور مجازی داخل هست. خصوصا با این شرایط اگه بشه موردی رو پیدا کرد که با راه اندازی چیز پی ان روی سرورش مشکل نداشته باشه، ترافیکی که تحویل میده خیلی کمه.
    یه مورد دیگه مخابرات معلوم نیست لیستشو کی اپدیت میکنه لیست همین هاست های نیم بها

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

یه مورد دیگه مخابرات معلوم نیست لیستشو کی اپدیت میکنه لیست همین هاست های نیم بها
    در این مورد اون لیست خیلی مهم نیست. خود دیتاسنتر و فروشنده سرور به شما گارانتی رو خواهند داد که در شبکه مخابرات آیا ترافیک داخلی هست یا نه. مشکل برای باقی شرکتهاست معمولا

در حال حاضر ظاهرا دیتاسنتر پارس انلاین سخت گیری هاش کمتره نسبت به باقی دیتاسنتر ها. یه افر هست که علاقه داشتید در پیام خصوصی بهتون ارجاع میدم. فروشنده میگه امادگی داره سرور مجازی رو با کانفیگ مورد در خواست چیز پی ان داخلی تحویل بده. قیمتش از افرهای دیگه بالاتره ولی ترافیکش نامحدود عنوان شده و خوب به نظر میاد.

5. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

در این مورد اون لیست خیلی مهم نیست. خود دیتاسنتر و فروشنده سرور به شما گارانتی رو خواهند داد که در شبکه مخابرات آیا ترافیک داخلی هست یا نه. مشکل برای باقی شرکتهاست معمولا

در حال حاضر ظاهرا دیتاسنتر پارس انلاین سخت گیری هاش کمتره نسبت به باقی دیتاسنتر ها. یه افر هست که علاقه داشتید در پیام خصوصی بهتون ارجاع میدم. فروشنده میگه امادگی داره سرور مجازی رو با کانفیگ مورد در خواست چیز پی ان داخلی تحویل بده. قیمتش از افرهای دیگه بالاتره ولی ترافیکش نامحدود عنوان شده و خوب به نظر میاد.
    سلام ، قیمتش چنده ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ماهانه 78 هزار تومن.

یک هسته یک گیگاهرتزی، یک گیگ رم، ترافیکم نامحدود

با توجه به اینکه اکثرا محدودیت ترافیک دارن فروشنده ها این افرش خیلی خوب به نظر میاد. برای چیز پی این هم کانفیگ شده تحویل میده. فقط برای داخلی بودن ترافیکش بر بستر مخابرات باید اتمام حجت کرد باهاش قبل خرید.

8. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

ماهانه 78 هزار تومن.

یک هسته یک گیگاهرتزی، یک گیگ رم، ترافیکم نامحدود

با توجه به اینکه اکثرا محدودیت ترافیک دارن فروشنده ها این افرش خیلی خوب به نظر میاد. برای چیز پی این هم کانفیگ شده تحویل میده. فقط برای داخلی بودن ترافیکش بر بستر مخابرات باید اتمام حجت کرد باهاش قبل خرید.
    درود
    اگه ترافیکش رو شاتل هم نیم بهاس منم هستم! یه ده نفری جمع شیم نفری 8 تومن میوفته که زیاد نیست اصلا!

10. این کاربر از alinice321 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

درود
    اگه ترافیکش رو شاتل هم نیم بهاس منم هستم! یه ده نفری جمع شیم نفری 8 تومن میوفته که زیاد نیست اصلا!
    10 نفر زیاد میشه اگه تعداد کسایی که سرویس 16 مگ استفاده میکنن زیاد بشه. ترافیک نامحدوده ولی پورت سرور اشتراکیه و کیفیت سرور کاهش پیدا میکنه ضمن اینکه از حالت شخصی بودن خارج میشه و ممکنه مشکل ساز بشه. پیشنهادم 6 تا 8 نفره.

در مورد شاتل و غیره اطلاعی ندارم این مسائل رو با خود فروشنده ها باید هماهنگ کرد اگه کسی مایل به خرید بود. اونها راهنمایی های لازم رو میکنند.

12. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز smallfrank's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من هم هستم اگه vps بخواین بگیرین

14. این کاربر از smallfrank بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

درود
    کاملا موافقم ، من خودم ماهانه بیتسفا 100 گیگش رو میگرفتم حدود 9 تومن بود اگه اشتباه نکنم زیادمم بود
    منم هستم.....
    ویرایش: البته این هم بگم چون ------ بود من نمیتونستم بزنم داخل مودم ، اینو بتونم بزنم داخل مودم شاید ی مقدار بعضی وقتا بیشتر از 100 گیگ بشه در ماه
    Last edited by abc.abc; 07-12-2019 at 15:45.

صفحه 6 از 15 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •