تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مودم های سرویس تانوما

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض راهنمایی برای خرید مودم های سرویس تانوما

در انجمن تایپیک اختصاصی مودم های سرویس تانومای مخابرات نبود. خوبه که یه تایپیک هم در این مورد باشه.
    دوستان که سرویس تانوما دارند و اطلاعاتی در این مورد دارند، می تونند بگن در حال حاضر چه مودم هایی موجود در ایران از سرویس پشتیبانی می کنند. حدود چه قیمت هایی دارند و معایب و مزایاشون چیه؟

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

یکی از مسائلی که در مورد مودم های فیبر نوری باید خیلی بهش توجه کنید، این هست که مثل روترهای مخابراتی، بین پورت هاش، یا ارتباط وجود نداره و یا اگه ارتباط برفرار بشه لایه سه میشه.
    یعنی اگه موبایل و کامپیوتر رو یکی با وای فای، و دیگری با کابل، یا دوتا کامپیوتر با کابل رو به این دستگاه ها متصل کنید، نمیتونن براحتی دو دستگاه داخل یک شبکه بایکدیگر ارتباط داشته باشند.
    این یک تفاوت اساسی با سایر انواع مودم های ADSL / VDSL / 4G Lte و یا انواع اکسس پوینت های خانگی است که در بازار به فروش می رود.
    البته من خودم استفاده نکردم، اما دوستانی که خریدن، بسیار با این موضوع مشکل دارند و این ایراد رو در فروم های مختلف مطرح کردند.

البته شاید مدل های دیگری نیز وجود داشته باشد که به مانند مودم های معمولی باشد، اما این نکته مهم را ذکر کردم که احتمالا اگر دوستی تصمیم به خرید داره، به این موضوع توجه داشته باشه تا بعدا براش مشکل پیش نیاد.

(در واقع برای اینکه این مودم ها مثل سایر مودم ها کار کنند، باید یک پورت کابل اونها رو به یک دستگاه سویچ و یا مودم دیگه متصل نمود و جهت استفاده به سویچ متصل گردید)

3. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •