تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: فراهم کردن امکان استفاده چند کاربر همزمان در ویندوز 10

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض فراهم کردن امکان استفاده چند کاربر همزمان در ویندوز 10

سلام دوستان
    بنده به دلیل اینکه درایورهام رو ویندوز سرور نشناخت مجبور شدم که ویندوز 10 نصب کنم
    شنیدم با یه ترفند هایی میشه استفاده از چند کاربر همزمان رو هم در ویندوز 10 پیاده سازی کرد.
    کسی میتوته کمکم کنه؟

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

جسارتا میشه مقداری بیشتر توضیح بفرمایید.
    فرض رو بر این بگیرید که ویندوز سرور بدون مشکل با شناختن درایورها روی کامپیوتر شما نصب شده بود.
    دقیقا میخواستید چجور سرویسی از این ویندوز بگیرید و منظور شما از چند کاربر همزمان چیست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

جسارتا میشه مقداری بیشتر توضیح بفرمایید.
    فرض رو بر این بگیرید که ویندوز سرور بدون مشکل با شناختن درایورها روی کامپیوتر شما نصب شده بود.
    دقیقا میخواستید چجور سرویسی از این ویندوز بگیرید و منظور شما از چند کاربر همزمان چیست؟
    ببنید یکی از مزیت هایی که ویندوز سرور رو از عادی جدا میکنه اینه که همزمان چند کاربر مثلا به صورت ریموت میتونن برن باهاش کار کنن بدون اینکه کاربری مشاهده کنه صفحه کاربر دیگه رو
    (انگار که هر کسی برا خودش یه ویندوز داره)
    اما ویندوزهای عادی فقط یک کاربر در هر زمان میتونه باهاش کار کنه
    حالا من میخوام این مزیت ویندوز سرور رو روی ویندوز عادی هم داشته باشم

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ببنید یکی از مزیت هایی که ویندوز سرور رو از عادی جدا میکنه اینه که همزمان چند کاربر مثلا به صورت ریموت میتونن برن باهاش کار کنن بدون اینکه کاربری مشاهده کنه صفحه کاربر دیگه رو
    (انگار که هر کسی برا خودش یه ویندوز داره)
    اما ویندوزهای عادی فقط یک کاربر در هر زمان میتونه باهاش کار کنه
    حالا من میخوام این مزیت ویندوز سرور رو روی ویندوز عادی هم داشته باشم

لازم نیست حتما ویندوز سرور داشته باشید روی ویندوز 10 معمولی هم میتونید چنتا سشن همزمان ریموت داشته باشید.

1- روش کار اینطوریه که اول روی یوزر Administrator روی Computer کلیک راست کنید گزینه Properties بخش System Protection تب Remote گزینه Allow Remote connections to this computer رو بزنید.
    2- حالا آنتی ویروس و یا دیفندر ویندوز رو غیر فعال کنید.
    3 - این فایل رو دانلود کنید و باز کنید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    4 - روی Install کلیک راست و Run as admin کنید. صبر کنید نصب کامل بشه.
    بعد از نصب فایل RDPConf رو باز کنید. باید همه گزینه ها سبز باشه.

حالا از کنترل پنل به تعداد لازم یوزر بسازید و بعد لاگین کنید و مشابه مرحله 1 برای هرکدوم دسترسی ریموت رو فعال کنید.
    حالا سعی کنید به طور همزمان به سیستم ریموت بزنید با یوزر های مختلف. میبینید که بدون مشکل همه میتونن مستقل کار کنن.
    از این روش برای یک شرکت با 20 تا یوزر استفاده میکنم که برای کارشون رم بالایی نیاز دارن. روی یک سرور با 256 گیگ رم اینطوری کل منابع رو بینشون تقسیم کردم و خیلیم خوب جواب میده.
    روی یوزر ادمین هم اگه وی پی ان وصل کنید همه یوزر ها به صورت NAT همون آی-پی یوزر ادمین رو دریافت میکنن و وی پی ان دار میشن.

موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •