تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه کیمیا آنلاین

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض تجربیات خرید از فروشگاه کیمیا آنلاین

سلام.

دوستان تجربیاتتون رو از فروشگاه کیمیا انلاین در این تایپیک بفرمایید.

خودم 2تا سوال دارم:

1-قیمت محصولاتش به طور کلی نسبت به دیجی کالا ارزونتر نیست آیا؟یه چندتا محصول رو چک کردم ارزونتر بودن نسبت به دیجی کالا

2-کسی تجربه خرید قسطی از این فروشگاه رو داره؟؟خودشون نوشتن قسطی هم میدن.اینترنتی قسطی چطور میشه ازشون خرید؟

با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

قسطی اگر میخوای ایران رنتر و ای دی جی معتبرن

i digi
    iran renter

3. این کاربر از nimahandsomboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه SINASONY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

یه بار ازش خرید داشتم خدایی خیلی خیلی کلاهبردارن.دیگه ازشون چیزی نمیخرم.

5. 2 کاربر از SINASONY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

من هم تایید میکنم به شدت شارلاتان و دروغگو هستن! آدم دروغگو هم قابل اعتماد نیست پس بهشون اعتماد نکن.

7. این کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام.

دوستان تجربیاتتون رو از فروشگاه کیمیا انلاین در این تایپیک بفرمایید.

خودم 2تا سوال دارم:

1-قیمت محصولاتش به طور کلی نسبت به دیجی کالا ارزونتر نیست آیا؟یه چندتا محصول رو چک کردم ارزونتر بودن نسبت به دیجی کالا

2-کسی تجربه خرید قسطی از این فروشگاه رو داره؟؟خودشون نوشتن قسطی هم میدن.اینترنتی قسطی چطور میشه ازشون خرید؟

با تشکر
    فوق العاده بی شرف هستن.

من ازشون رم خریدم به خاطر قیمت پایین تر، برند رم فرق می کرد. پس نگرفتن و تعویض هم نکردن. به ای نماد و کسب و کار های مجازی شکایت فرستادم. اونا پیگیر شدن. اولش منکر شده بودن بعد که من فاکتور و پرداخت و عکس ها رو نشون دادم به سایت کسب و کار، تماس گرفتن و بهشون تذکر دادن. بعد اونا از جانب من تماس گرفته بودن و رضایت داده بودن!!!!!!

خلاصه کسب و کار دوباره فرم پر کردم و این مورد رو هم توضیح دادم. در نهایت پول و رم ما خورده شد.

فکر کن رم ای دیتا بخری و آکستروم تحویل بدن.

اصلا اعتماد نکنید بهشون به هیچ وجه.

9. 3 کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

فوق العاده بی شرف هستن.

من ازشون رم خریدم به خاطر قیمت پایین تر، برند رم فرق می کرد. پس نگرفتن و تعویض هم نکردن. به ای نماد و کسب و کار های مجازی شکایت فرستادم. اونا پیگیر شدن. اولش منکر شده بودن بعد که من فاکتور و پرداخت و عکس ها رو نشون دادم به سایت کسب و کار، تماس گرفتن و بهشون تذکر دادن. بعد اونا از جانب من تماس گرفته بودن و رضایت داده بودن!!!!!!

خلاصه کسب و کار دوباره فرم پر کردم و این مورد رو هم توضیح دادم. در نهایت پول و رم ما خورده شد.

فکر کن رم ای دیتا بخری و آکستروم تحویل بدن.

اصلا اعتماد نکنید بهشون به هیچ وجه.

جالبه منم رم خریدم و دقیقا همین مشکل برام بوجود اومد خداوکیلی از خودشون بیشرف تر خودشوننن یعنی دروغگو با کماله وقاحت. و کلاهبردار در حده بیشرمی.منم رم سامسونگ خریده بودم کروشیال فرستاده بودن. بعد طرف قبل از فرستادن زنگ زده میگم بفرمایید میگه عذر میخوام اشتباه گرفتم!!!!!!بعد رم رو داخل جعبه سامسونگ فرستاده در حالیکه داخلش رم کروشیال بود.هر چی بگم بیشرفن کم گفتم.دوستان از این فروشگاه بهیچ عنوان خرید نکنین.
    Last edited by SINASONY; 05-04-2019 at 12:20.

11. 2 کاربر از SINASONY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

جالبه منم رم خریدم و دقیقا همین مشکل برام بوجود اومد خداوکیلی از خودشون بیشرف تر خودشوننن یعنی دروغگو با کماله وقاحت. و کلاهبردار در حده بیشرمی.منم رم سامسونگ خریده بودم کروشیال فرستاده بودن. بعد طرف قبل از فرستادن زنگ زده میگم بفرمایید میگه عذر میخوام اشتباه گرفتم!!!!!!بعد رم رو داخل جعبه سامسونگ فرستاده در حالیکه داخلش رم کروشیال بود.هر چی بگم بیشرفن کم گفتم.دوستان از این فروشگاه بهیچ عنوان خرید نکنین.
    تازه شما حساب کن ده ها نفر مثل من و شما سرشون کلاه رفته و اینجا رو ندیدن که بیان کنن.

13. این کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام
    من چندسال پیش یه قطعه گران‌قیمت ازشون خریداری کردم
    توی توضیحات نوشته بود گارانتی سه ساله ولی وقتی رسید دستم گارانتی 8 ماه بیشتر نمونده بود!
    تماس گرفتم ولی از جواب‌هاشون قانع نشدم و فایل این فروشگاه رو برای همیشه بستم

15. 4 کاربر از EHSANRF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

تازه شما حساب کن ده ها نفر مثل من و شما سرشون کلاه رفته و اینجا رو ندیدن که بیان کنن.
    دقیقا همینجوره خدا میدونه چند نفر کلاه رفته سرش.حالا من کلا خرید اینترنتیم زیاده حتی لب تاپمم اینترنتی خریدم از یه فروشگاه بی نام و نشون که اولین خریدمم ازشون بود ولی با این حال بدونه مشکل برام فرستادن.ولی این کیمیا انلاین اینکارو کرد. البته در کل بضرره خودشونه مشتری از دست میدن و کسی بهشون اعتماد نمیکنه. این خودش ضررش براشون بیشتره اگه بفهمند.

17. این کاربر از SINASONY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •