تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: انتقال تصوير تلويزيون رو گوشی موبايل

اگه نباشه جاش خالی می مونه sabzefosfori's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Teh

14 انتقال تصوير تلويزيون رو گوشی موبايل

سلام شايد خيلی از دوستان متن تاپيک رو ببينن با خودشون بگن طرف چپکی تايپ کرده جای گوشی با تلويزيون بايد عوض بشه

ولی نه اين امکان خيلی وقت هست که ميشه انجام داد من چند سالی هست که دارم با برنامه smart view 2 اين کار رو ميکنم و تصوير تلويزيون رو ميتونم رو گوشيم داشته باشم حتی اگه کسی در حال تماشا کردن کانال های ايران ( ديجيتال از طريق گيرنده ) باشه و من بخوام کانال های ماهواره رو ببينم ميتونم از داخل برنامه انتخاب کنم و کنالی که از طريق رسيور در حال پخش هست رو رو گوشيم داشته باشم بدون اينکه مزاهم کسی که داره تلويزيون تماشا ميکنه بشم اون ايران رو ميبينه من ماهواره رو

الان چند وقت ميشه که از اين برنامه استفاده نکرده بودم امدم استفاده کنم متوجه شدم اين مورد ديگه کار نميکنه يعنی تصويری نمياد فقط ميتونم خودم عکس يا فيلم بفرستم به تلويزيون يا از بخش ريموت کنترلش استفاده کنم

لطفاً دوستانی که ميتونن اين برنامه رو نصب کنن و تست کنن شايد مشکل از خود برنامه باشه و از طرف سامسونگ اين مورد غير فعل شده اگرم کسی تونست يعنی تلويزيون من مورد داره

دقت کنيد گفته شده فقط رو گوشی های سامسونگ قابل استفاده هستش چون اين برنامه مختص سامسونگ هست

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Teh

14

امروز با يکی از مسئولين سامسونگ صحبت کردم گفت خود سامسونگ اين مورد رو غير فعل کرده تا مجبور بشی يک تلويزيون ديگه بخری

نميدونم حرفش صحت داره يا نه ولی اگه ميشه دوستان يک تست بکنن اين اپ رو با تلويزيون هر دو دستگاه رو به يک مودم بايد وصل باشن

بعد که وارد برنامه ميشين تلويزيون رو پيدا ميکنه روش بزنيد رو صفحه تلويزيون يک کد چند رقمی مياد اونو رو گوشی وارد ميکنيد بعد اتصال برقرار ميشه

دانلود برنامه smart view 2

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by sabzefosfori; 15-03-2019 at 20:53.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

سلام دوستان من بعد چندين برسی به اين نتيجه رسيدم که به احتمال زياد مشکل از خود تلويزيون باشه چون از طريق اسکرين ميرور هم نميشه تصوير رو فرستاد رو تلويزيون الان به اين نتيجه رسيدم بايد يا يک اپديت ديگه بريزم رو تلويزيون يا برگردم به يک ورژن پايينتر البته رسيت هم کردم ولی جواب نداد الان اين مدل فقط تو منو خودش برای اپديت يک روش داره اونم از طريق اينترنت آيا ميشه از طريق usb flash يک رام ديگه رو روش تست کنم ?

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان من بعد چندين برسی به اين نتيجه رسيدم که به احتمال زياد مشکل از خود تلويزيون باشه چون از طريق اسکرين ميرور هم نميشه تصوير رو فرستاد رو تلويزيون الان به اين نتيجه رسيدم بايد يا يک اپديت ديگه بريزم رو تلويزيون يا برگردم به يک ورژن پايينتر البته رسيت هم کردم ولی جواب نداد الان اين مدل فقط تو منو خودش برای اپديت يک روش داره اونم از طريق اينترنت آيا ميشه از طريق usb flash يک رام ديگه رو روش تست کنم ?
    دوست عزیز
    این هم سایت دانلود برای این مدل از طريق usb flash
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •