تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: فروردین ماه

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض فروردین ماه

سلام. اینجا چرا شهر ارواح شده؟

دوباره برگردید که قراره کارهای بزرگی کنیم. فروردین ماه قرار به اینه که از بازی بزرگی رونمایی بشه و میتونه توجه خیلی ها رو به خودش جلب کنه.
    ==============================

یه سری توضیح راجب کار میدم تا بریم سر اصل مطلب.

سیستم Protractor و کاراکتر هوشمند (جایگزین موشن کپچر برای 90% از انیمیشن ها)
    به دلیل محدودیت هایی که داشتم سیستم هایی برای راحتی و حرفه ای تر شدن کار طراحی شده که میتونه منحصر به فرد باشه. برای مثال من به موشن کپچر و بازیگر و ... دسترسی نداشتم و مجبور بودم یه چیزی ابداع کنم که خب این کارو خیلی سخت و پیچیده کرد و طولانی اما نتیجه رضایت بخشه با این سیستم دیگه نیاز چندانی به موشن کپچر نیست مگر واسه حرکات و انیمیشن های خیلی خاص
    و شیوه کار به چه صورته؟ فکر کنید در سکانسی از بازی یکی از کاراکترها باید به سمت ماشینی بره و بعد از عبور از چندتا مانع کاپوت ماشین رو بالا بزنه و موتور ماشین رو تعمیر کنه و برگرده. خب گزینه ساده این هست که از موشن کپچر استفاده بشه اما چرا از راه بهتر و پیچیده تر استفاده نشه؟ اگه کاراکتر بازی اندکی هوشمند سازی بشه چه نیازی به موشن کپچر هست وقتی خودش میتونه تصمیم گیری کنه؟
    به صورت ساده بگم اکثر انیمیشن های بازی به صورت Procedural هست و تلفیق سیستم های Path finding و Ik و Protractor و کلی انیمیشن که کاراکترهای بازی رو هوشمند میکنه و نیاز چندانی به موشن کپچر نداره. کافیه به کاراکتر دستور داده بشه که فلان کارو انجام بده و اینکار به نرمی صورت میگیره جوری که فرق چندانی با موشن کپچر نداشته باشه (البته این سیستم همیشه در حال پیشرفت و نرم تر شدنه اما عملکرد فعلیش هم رضایت بخشه)

دوبله بازی به صورت انگلیسی هست که البته زمان انتشار باید کیفیتش توسط چندنفر انگلیسی زبان تایید بشه و هر روز داره تلاش میشه این کیفیت بالاتر بره.
    وسعت بازی بسیار زیاده و وسایل حمل و نقلی مثل قطار و ماشین و اسب داخل بازی وجود داره.
    بازی داستان محوره و گیم پلی و گرافیک و ... همه در خدمت بهتر روایت شدن داستان بازی قرار داره و هدف اینه که به صورت اپیزودی منتشر بشه.

کاراکترهای بازی قابلیت کاستومایز لباس و زره و تجهیزات رو دارن و سعی شده تا حد امکان آزادی عمل به گیمر داده بشه به این صورت که شما می تونید کفش های لنگه به لنگه بپوشید یا زره پای سمت راست با زره پای چپ متفاوت باشه.
    سیستم inventory و Chest داخل بازی وجود داره و گیمر میتونه یه سری از ابزار خودش رو داخل صندوق های محل اقامتش بزاره یا برعکس میتونه از مکان های مختلف آیتم ها و لباس هایی و زره و ... پیدا و استفاده کنه.
    زره ها و لباس ها فقط وسایل تزئینی نیستن و هر کدوم در برابر ضربات دشمن مقاومت متفاوتی دارن.
    قابلیت سوئیچ بین دوربین اول شخص و سوم شخص.

در مورد گرافیک بازی بگم که روی این قسمت واقعا کار شده میتونه برجسته ترین ویژگی بازی به حساب بیاد.
    اکثر اتفاق ها و سیستم هایی که وجود داره به صورت Procedural هست چون تا حد امکان سعی شده که بازی فونداسیون قوی داشته باشه به عبارتی این فونداسیون آماده دریافت دستور و انجام دادنشه. برای مثال میشه سیستم آیتم های بازی رو مثال زد که برای اضافه کردن یه آیتم جدید به بازی اصلا نیاز به انجام کار خاصی نیست و فقط مدل 3 بعدی و آیکون مورد نظر رو وارد می کنیم و باقی مسائل به عهده فونداسیون بازیه که طراحیش چندین سال طول کشیده.

وجود سیستم Auto-Equip که میتونه تجهیزات و آیتم هارو بین کاراکترهای اصلی و فرعی تقسیم کنه و اینکار باعث میشه به سرعت در عرض چند دقیقه هر کاراکتری رو ساخت و وارد محیط بازی کرد و لباس ها و آیتم های مد نظر رو بهش نسبت داد.
    سیستم آیتم های بازی میشه گفت شبیه بازی Fallout هست و برای هر آیکون مدل 3 بعدی وجود داره و مثل بعضی بازیها آیتم ها فقط آیکون های خالی نیستن.
    همه ساختمان ها قابل دسترسی هستن و ساختمانی با در بسته نداریم (در صورت وجود امکان شکستن قفل با آیتمی خاص و ورود به محیط داخلی فراهم میشه) و هیچ بارگذاری به جز زمان ورود به بازی وجود نداره.
    توانایی انتخاب دیالوگ و تصمیم های مختلف وجود داره. امکان بخشیدن, مجازات و ... وجود داره که قرار هست تغییراتی رو هم روی داستان بازی بزاره.

توضیحات بیشتر و مشاهده گیم پلی و ... اینجا قرار نیست انجام بشه اگر از بچه های قدیم کسی علاقمند هست که قبل از رونمایی رسمی بازی نقد و بررسی انجام بده لطفا اعلام آمادگی کنه.
    قبل از رونمایی رسمی میخوام نظر,پیشنهادات و انتقادات چندتا از بچه های قدیمی اینجا رو هم بدونم لطفا اگه تمایل دارید فعلا نرم افزار Discord رو نصب کنید تا توضیحات بیشتر رو بدم ...
    Last edited by anti-military; 06-04-2019 at 15:54.

2. 5 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ظاهرا که اینجا شهر ارواح شده ... بازی در اصل همون روزی که این تاپیک ایجاد شد آماده بود اما بعد از نظر خواهی از چندتا انگلیسی زبان کیفیت دیالوگ های بازی تایید نشد و مجبور به ساخت اتاق آکوستیک شدیم و وقت زیادی ازمون گرفت.

با توجه به استقبالی که اینجا از بازی شده و موضوع تحریم ها همون بهتر که اشاره ای به ایرانی بودن بازی نشه. اگه از بچه های قدیم کسی علاقه مند هست اطلاعاتی از این بازی داشته باشه همون Discord که گفتم رو نصب کنه و با من در تماس باشه.
    Last edited by anti-military; 06-04-2019 at 16:07.

4. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال MARTIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    ایران عزیز,مازندران

پيش فرض

با توجه به استقبالی که اینجا از بازی شده و موضوع تحریم ها همون بهتر که اشاره ای به ایرانی بودن بازی نشه. اگه از بچه های قدیم کسی علاقه مند هست اطلاعاتی از این بازی داشته باشه همون Discord که گفتم رو نصب کنه و با من در تماس باشه.
    داداش نه شاتی گذاشتی و نه تریلری، خوب رو چی باید نظر بدیم؟
    چقدر برای این بازی هزینه کردین و این که ناشر پیدا کردین؟

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

ایول ایول واقعا افتخار میکنم به دوستی مثل شما که اینقدر اصولی وو تمیز پیش میری ایشالله که به موفقیتای بزرگی برسی . ایشالله امسال عن قُلاب میشه ازاد میشم میتونیم با گوگل پلی کار کنیم وضع هممون توپ میشه
    راستی جا داره یه نکته ای رو بگم :
    یادتونه من همیشه میگفتم این هاتسان فقط اطلاعات عمومی داره و بلده یه کد و برداره عدداش رو تغیر بده به اسم خودم تموم کنه ؟ و با ادعاهاش نقش دلال رو بازی کنه و غیر از ضربه به کسایی که واقعا این کاره هستن هیچ کاری ازش نمیاد ؟ یه بازی دو نفری ما ازش دیدیم که بخش گرافیکشو دست گرفته بود که خداییش افتضاه ترین گرافیکی بود که از ابتدای شرووع بازیسازی در ایران دیده بودیم اونم مثلا تخصصی کارش بخش گرافیک بود مثلا" که دیدیم همه .
    من پیشرفت بچه ها تو بازیسازی تو ایران آرزومه ولی حالم از کسایی که با ادعاهای بیخود و یه 0-1 توفایل ini رو تغیر دادن رو تغیر تو سورس یه اننجین بدونه و کار بقیه رو تخریب کنه برای اینکه بتونه با دلالی به بیشرفانه ترین شکل ممکن کار بگیره بده یکی دیگه انجام بده بعدم اسم خودشو بزاره کار افرین تنفر دارم بد . خدارو شکر از این مدل کارا افرینا تو ایران زیاد داریم
    ببینین همه پیش بینیام درست در اومد دیگه کی میخاید به من ایمان بیارید آخه

تا باشه بچه های حرفه ای مثلل شما که واقعا تو این راه زحمت کشیدن تا به اینجا برسن بی صبرانه منتظر دیدنیه شاتی چیزی اطلاعاتی درمورد بودجه سبک کار و ... هستیم

7. 2 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه god of war 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام به همه دوستان قديمي و جديد. من ي چندتايي شات از كار ايشون ديدم و ميتونم بگم از نظر گرافيكي كيفيت خوبي داشت و اميدوارم با اين همه زحمتي كه كشيدن و پشتكاري كه دارن حتما موفق بشن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •