تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: آیا مدلی که در لیست گوشی ها در گمرک انتخاب کردم با مدل گوشی یکی هست (ثبت قانونی گوشی + تصویر) سریع تر راهنمایی بفرمائید لطفا.

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

14 آیا مدلی که در لیست گوشی ها در گمرک انتخاب کردم با مدل گوشی یکی هست (ثبت قانونی گوشی + تصویر) سریع تر راهنمایی بفرمائید لطفا.

سلام

یکی از دوستان یک گوشی از خارج از ایران خریده و باید اول در سایت گمرک ثبت قانونی بشه. در فهرست گوشی ها و مدلها که بسیار زیادند نخواستم دچار اشتباه و خطا بشم که بعدا مشکلات قانون و از دست رفتن پول واریزی که غیر قابل برگشت هست بشم. برای همین باز می خواهم مطمئن بشم که مدل گوشی که باید در گمرک ثبت بشه دقیقا با مدلی که در تصویر نشان دادم یکی هست و همین گوشی که باید ثبت بشه هست و نکنه اشتباه کنم. تصویر اسکرین شات از قسمت setting گوشی که مدل گوشی رو نوشته ALE-L21 هست. خود گوشی Huawei P8 Lite هست. ت
    تصویر دیگه که لیست مدلها در سایت گمرک هست رو مشاهده می کنید و اونی که رنگ آبی و با پیکان سبز رنگ نشون دادم باید همین گوشی باشه؛ آیا درست انتخاب کردم؟

با سپاس از کمک و راهنمایی شما

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام
    منم یک سوال دارم آیا گوشی که خریدیم و کد دار هست باید تو این سایت گوشی رو فعال کرد یا در سایت همتا ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام
    منم یک سوال دارم آیا گوشی که خریدیم و کد دار هست باید تو این سایت گوشی رو فعال کرد یا در سایت همتا ؟
    سلام

تا اینجا که من می دونم و اگر اشتباه نکنم؛ گوشی خریداری شده در ایران نیازی به ثبت در سایت گمرک نداره. سایت گمرک برای ثبت گوشی های وارداتی و خریداری شده خارج از ایران هست که باید با توجه به نوع؛ مدل و قیمت گوشی مبلغی رو از شما می گیرند و بعد گمرک کدی فعال سازی رو به سایت همتا می فرسته و بعد چند روز شما به سایت همتا می رید و بعد از وارد کردن چند فیلد که شماره تلفن، IMEI، کد یکبار مصرف که همتا به گوشی شما فرستاده و سپس کد ارسالی از گمرک که در پروفایل شما هست می تونید گوشی رو فعال و رجستر کنید.
    گوشی که در ایران می خرید باید توسط فروشنده بدون دریافت هیچ هزینه ای موقع خرید در سایت همتا ثبت بشه.

4. این کاربر از Free Spirit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

ایولا همین کار رو کردم که فرمودید تو همتا ، شماره تلفن ، IMEI و کد ریجستر روی کارتن گوشی رو زدم .

به گوشی پیغام اومد که گوشی مدل ..... بر روی سیمکارت ..... فعال گردید .

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

ایولا همین کار رو کردم که فرمودید تو همتا ، شماره تلفن ، IMEI و کد ریجستر روی کارتن گوشی رو زدم .

به گوشی پیغام اومد که گوشی مدل ..... بر روی سیمکارت ..... فعال گردید .

7. این کاربر از Free Spirit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •