تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: دمای بسیار بالای کارت گرافیک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

2 دمای بسیار بالای کارت گرافیک

سلام وقت همگی به خیر
    من یه لپ تاپ مدل GT72vr 6re MSI دارم که کارت گرافیکش 1070 gtx هست.حدود دو ساله این لپ تاپ رو خریدم ولی متاسفانه مشکل اورهیت داره.هر کاری هم کردم درست نشد.
    مشکلم اینه که توی 95 درصد بازی ها دمای gpu در عرض 5 دقیقه میرسه به حدود 85 درجه سلسیوس.روی هر تنظیمات گرافیکی هم که باشه این اتفاق میفته چه روی پایین ترین حد چه روی بالاترین حد
    توی بازی هایی مثل فیفا 18 و کرایسیس 3 با بالاترین تنظیمات، دما از 70 بالاتر نمیره ولی توی سایر بازی ها چه ضعیف چه قوی مثل euro truck یا metro دمای سیستم انگار به طور برنامه ریزی شده سریع میره بالا تا نزدیک 90 درجه!!!.
    یه سری نکته هم بگم: فن ها روی آخرین سرعت اند. کول پد دارم. تاحالا 3 بار ویندوز عوض کردم. نمایندگی بردم و گفتن مشکلی نداره. بایوس هم عوض کردم . فرکانس gpu پایین اوردم ولی بازم هیچ
    خواهشا نظرتتونو بگین
    چرا توی بعضی بازیای سنگین دما عادیه ولی توی اکثرشون نه و بالای 80؟؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام وقت همگی به خیر
    من یه لپ تاپ مدل GT72vr 6re MSI دارم که کارت گرافیکش 1070 gtx هست.حدود دو ساله این لپ تاپ رو خریدم ولی متاسفانه مشکل اورهیت داره.هر کاری هم کردم درست نشد.
    مشکلم اینه که توی 95 درصد بازی ها دمای gpu در عرض 5 دقیقه میرسه به حدود 85 درجه سلسیوس.روی هر تنظیمات گرافیکی هم که باشه این اتفاق میفته چه روی پایین ترین حد چه روی بالاترین حد
    توی بازی هایی مثل فیفا 18 و کرایسیس 3 با بالاترین تنظیمات، دما از 70 بالاتر نمیره ولی توی سایر بازی ها چه ضعیف چه قوی مثل euro truck یا metro دمای سیستم انگار به طور برنامه ریزی شده سریع میره بالا تا نزدیک 90 درجه!!!.
    یه سری نکته هم بگم: فن ها روی آخرین سرعت اند. کول پد دارم. تاحالا 3 بار ویندوز عوض کردم. نمایندگی بردم و گفتن مشکلی نداره. بایوس هم عوض کردم . فرکانس gpu پایین اوردم ولی بازم هیچ
    خواهشا نظرتتونو بگین
    چرا توی بعضی بازیای سنگین دما عادیه ولی توی اکثرشون نه و بالای 80؟؟؟
    سلام

گارانتی گفت مشکلی نداره؟ حرف عجیبیه.

در هر صورت ربطی به ویندوز نداره که شما عوض کردید. باید باز شه و بررسی شه. احتمال داره گرد و غبار گرفته باشه یا خمیر روی فن از بین رفته باشه.

احتمال مشکل در کارت گرافیک هم هست شاید برای همین گارانتی زیر بار نرفته. تا نبینم نظری نمی دم.

می تونید یه سری تست بگیرید بذارید دما رو از بوت سیستم تا لحظه ای که حداکثر پردازش داره رو بررسی کنیم.

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بردی نمایندگی دمای ۹۰ درجه رو دیدن و گفتن مشکلب نیست؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

بردی نمایندگی دمای ۹۰ درجه رو دیدن و گفتن مشکلب نیست؟
    گارانتی ماتریکس دیگه. چه انتظاری دارید.....

به خاطر اینکه زیر بار تعویض گرافیک نرن اینطور گفتن. حالا خدا کنه رم و هارد و .... عوض نکرده باشن با استوکایی که دارن.

شرکت شون از اوایل امسال مشکل پیدا کرده.

5. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

ورژن درایورت چیه؟ ورژن الان رو آن اینستال و آخرین ورژن رو از سایت nvidia دانلود کن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

ورژن درایورت چیه؟ ورژن الان رو آن اینستال و آخرین ورژن رو از سایت nvidia دانلود کن
    اخرین نسخه درایور هستش
    هر نسخه جدیدی که میاد سریعا بروزش میکنم
    Last edited by MobinHasanpoor; 01-03-2019 at 09:37.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سلام

گارانتی گفت مشکلی نداره؟ حرف عجیبیه.

در هر صورت ربطی به ویندوز نداره که شما عوض کردید. باید باز شه و بررسی شه. احتمال داره گرد و غبار گرفته باشه یا خمیر روی فن از بین رفته باشه.

احتمال مشکل در کارت گرافیک هم هست شاید برای همین گارانتی زیر بار نرفته. تا نبینم نظری نمی دم.

می تونید یه سری تست بگیرید بذارید دما رو از بوت سیستم تا لحظه ای که حداکثر پردازش داره رو بررسی کنیم.
    پارسال دمای سیستم به ۹۵ میرسید و خاموش میشد حتی سر این قضیه کیبوردم از کار افتاد مجبور به تعویضش شدم
    نمایندگی تا بهش نشون نمیدادم خاموش میشه میگفت مشکلی نداره
    برام خمیر زد و گرد و غبارشو گرفت دیگه به ۹۵ نرسید ولی همچنان دما بالا بود و هست
    Last edited by MobinHasanpoor; 01-03-2019 at 09:40.

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

توی تنظیمات مادربورد چک کن حتما که اورکلاک نشده باشه
    من یک مادربورد گیگابایت دارم ، این وقتی به حالت پیشفرض در میاد خودش اتوماتیک یک درصد کارت گرافیک رو اورکلاک میکنه و برق بیشتری بهش میده
    من دوتا کارت گرافیک سوزوندم تا فهمیدن داستان از چه قراره

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

درضمن توی لپتاپ حتما اورکلاک نشدن سی پی یو رو هم چک کن ، چون سیستم خنک کننده هردوتاشون باهم یکیه
    اگه اشتباهی کلاک پردازنده رو زیاد کرده باشی ممکنه بخاطر اون موضوع دستگاه داغ کنه ، کلاک پردازنده و گرافیک رو بذار روی کمترین مقدار ممکن از داخل تنظیمات بایوس.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

توی تنظیمات مادربورد چک کن حتما که اورکلاک نشده باشه
    من یک مادربورد گیگابایت دارم ، این وقتی به حالت پیشفرض در میاد خودش اتوماتیک یک درصد کارت گرافیک رو اورکلاک میکنه و برق بیشتری بهش میده
    من دوتا کارت گرافیک سوزوندم تا فهمیدن داستان از چه قراره
    لطفا راهنماییم کن چطوری این کار رو انجام بدم.تنظیمات مادربورد رو باید از کجا پیدا کنم؟ صفحه بایوس یا نرم افزار شخص ثالث؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •