تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: دمای بسیار بالای کارت گرافیک

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

پارسال دمای سیستم به ۹۵ میرسید و خاموش میشد حتی سر این قضیه کیبوردم از کار افتاد مجبور به تعویضش شدم
    نمایندگی تا بهش نشون نمیدادم خاموش میشه میگفت مشکلی نداره
    برام خمیر زد و گرد و غبارشو گرفت دیگه به ۹۵ نرسید ولی همچنان دما بالا بود و هست
    پس سیستم از اول مشکلاتی داشته. این همون زخم کهنه س.

اگر گارانتی داری هنوز ببر پیش شون تا عید نشده که بتونی تحویل بگیری قبلش و خیلی جدی پیگیر شو. تا مشکلت برطرف نشده راضی نشو.

خود این خمیر زدن هم داستانی طولانیه. خمیر 1 گرمی هست 2 تومن خمیر 1 گرمی هست 250 تومن!!!!! شاید باز خمیر فاسد شده باشه. لپ تاپی که یه بار بره گارانتی با همچین مشکلی خیلی باهاش داستان ها داری. ولی حتما برو گارانتی و پیگیر شو.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

پس سیستم از اول مشکلاتی داشته. این همون زخم کهنه س.

اگر گارانتی داری هنوز ببر پیش شون تا عید نشده که بتونی تحویل بگیری قبلش و خیلی جدی پیگیر شو. تا مشکلت برطرف نشده راضی نشو.

خود این خمیر زدن هم داستانی طولانیه. خمیر 1 گرمی هست 2 تومن خمیر 1 گرمی هست 250 تومن!!!!! شاید باز خمیر فاسد شده باشه. لپ تاپی که یه بار بره گارانتی با همچین مشکلی خیلی باهاش داستان ها داری. ولی حتما برو گارانتی و پیگیر شو.
    گارانتیم ۲ ماه پیش تموم شداخه من نمیدونم سر یه بازی مثل کرایسیس ۳ با بالاترین تنظیمات دما از ۷۰ بالاتر نمیره یا مثلا فیفا ۱۸ولی توی ۹۹ درصد بازی های دیگه چه روی تنظیمات بالا یا پایین گرافیکی دما سریع میره بالای ۸۰

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

گارانتیم ۲ ماه پیش تموم شداخه من نمیدونم سر یه بازی مثل کرایسیس ۳ با بالاترین تنظیمات دما از ۷۰ بالاتر نمیره یا مثلا فیفا ۱۸ولی توی ۹۹ درصد بازی های دیگه چه روی تنظیمات بالا یا پایین گرافیکی دما سریع میره بالای ۸۰
    اصلا این دما ها طبیعی نیست.

من نظر دیگه ای ندارم.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •