تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: خرید مودم Adsl

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض خرید مودم Adsl

سلام .
    دوستان یک مودم بدون وایرلس معرفی میکنید چیپست برودکام باشه و روی خطی که نویز داره خوب جواب بده .
    الان مودم tplink w8951nd رو تست کردم خیلی بد بود و snr رو بین 6 - 9 نشون میداد . max rate رو هم حداکثر 3000kbps میزد . (سرویس 16مگ گرفتم)
    line-attenuation حدود 47 .
    با خرید مودم میشه کیفیت بهتری گرفت ؟
    مودم بدون وایرلس معرفی کنید چون دو تا روتر اکسس پوینت جدا دارم . ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    باب الجنت (قزوین)

پيش فرض

سلام .
    دوستان یک مودم بدون وایرلس معرفی میکنید چیپست برودکام باشه و روی خطی که نویز داره خوب جواب بده .
    الان مودم tplink w8951nd رو تست کردم خیلی بد بود و snr رو بین 6 - 9 نشون میداد . max rate رو هم حداکثر 3000kbps میزد . (سرویس 16مگ گرفتم)
    ما بهترین مودم هم معرفی کنیم این اختلاف بین 16 تا 3 اصلا پر نمیشه شما خطت مشکل داره اگه واقعا نیاز به اینترنت پر سرعت داری ببین مخابرات بهت سرویس VDSL میده یا نه
    و اما مودم به نظر من asus n10 بگیر که پورت USB داره و میتونی بهش هارد وصل کنی و برنامه ای داره که میتونی بهش لینک دانلود بدی و برات دانلود کنه بدرد دانلود های شبانه میخوره

3. 2 کاربر از mmahdi302 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

دوست عزیز دیگر کسی این دور و زمونه مودم ADSL خریداری نمیکنه و دنبالش نیست. اگر 20 سال پیش بود شاید.

5. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام .
    حرفی که دوست دیگر در رابطه با کیفیت گفتن را تایید می کنم.
    می تونی چک کنی ببینی از جعبه تلفن مستقیم وصل کنی ببینی سیم کشی تا منزل خراب است و/یا سیم کشی منزل باعث خرابی کیفیت ارتباط میشه.
    +
    این را داری درست است؟

دوست عزیز دیگر کسی این دور و زمونه مودم ADSL خریداری نمیکنه و دنبالش نیست. اگر 20 سال پیش بود شاید.
    فکر کنم شما در کره یا ژاپن زندگی می کنید که چنین حرفی زدید

7. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

حرفی که دوست دیگر در رابطه با کیفیت گفتن را تایید می کنم.
    می تونی چک کنی ببینی از جعبه تلفن مستقیم وصل کنی ببینی سیم کشی تا منزل خراب است و/یا سیم کشی منزل باعث خرابی کیفیت ارتباط میشه.
    +
    این را داری درست است؟

فکر کنم شما در کره یا ژاپن زندگی می کنید که چنین حرفی زدید
    بله منم این روش رو تایید میکنم مشکل نویز دارید برید از ورودی ساختمان چک کنید و مستقیم اونجا مودم رو وصل کنید و تست بگیرید . ممکنه مشکل از سیم کشی داخل منزل باشه . البته 50 درصد هم برمیگرده به مرکز مخابراتی شما که متاسفانه این مخابرات و شرکت ها اصلا رسیدگی نمیکنن و معلوم نیست تو اون خراب شده های مخابرات چه خبره . خود من از ورودی چک کردم و مودم هم عوض کردم و نوع جدیدتر از نوع dsl خریدم و حتی سیم کشی خونه رو عوض کردم و فاصله دوری هم با مرکز مخابراتی ندارم ولی همیشه قطع و وصلی و کم و زیاد شدن سرعت و پهنای باند دارم خصوصا عصرها و موقع شلوغ شدن شبکه و روزهای جمعه و پنج شنبه . بعضی وقتها هم بی خودی تو روز 3 بار قطع میشه به اپراتور هم زنگ میزنی برات مهندس بازی درمیاره . الان دیگه تصمیم گرفتم منم مثل اون دوستمون یا برم ژاپن و کره یا شرکت رو عوض کنم یا قید adsl رو بزنم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

فقط برای دانلود میخواستم چون حجمش به نسبت بیشتره از بقیه سرویس ها . این مودم 8951nd هم سوخت و الان بوت نمیشه

10. این کاربر از Webq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •