تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: هنگ کردن سیستم با صدای عجیب. موقع بازی

آخر فروم باز robert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض هنگ کردن سیستم با صدای عجیب. موقع بازی

سلام دوستان
    مدتی است که سیستم من موقع ورود به بازی و حداکثر تو دو سه دقیقه اول بازی هنگ میکرد. و موقع هنگ شدن صدایی مثل زززززززززززززززززززززززز از اسپیکر شنیده میشد. چند روز پیش کارت گرافیکم رو عوض کردم و کارت msi 1060 به مبلغ 3 میلیون از مجتمع کامپیوتر ایران خریدم اما بازهم همین مشکل به وجود میاد.

موقعی که هنگ میکنه کلا سیستم فریز میشه و حتی چراغهای numlock کیبرد هم کار نمیکنند. خیلی بد وضعی هست. منم این کارت رو برای بازی خریدم. بدم میاد 3 میلیون پول بدم ولی نتونم بازی کنم.

یه چیزی که امروز دیدم موقع بازی call of duty WWII یه بار خود بازی یه اروری داد با این مضمون که فایلی که مثلا تو ادرس حافظه 350046X23 بود قابل خواندن از این آدرس نیست. من بازی رو دوباره اجرا کردم و اینبار هم سیستم فریز شد.

نمیدونم هارد مشکل داره (( وینذوز جدید ریختم ولی خیلی خیلی کند هست. هارد 160 گیگ دارم که گارانتی اش سال 2010 تموم شده ))
    یا رم مشکل داره که دو تا 2 گیگ و یدونه 4 گیگ هست ولی رو ویندوز 64 بیتی فقط 6 گیگ نشون میده

یا مشکل از مادربرد یا سی پی یو یا پاور هست. لطفا کمک کنید. مرسی

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    مدتی است که سیستم من موقع ورود به بازی و حداکثر تو دو سه دقیقه اول بازی هنگ میکرد. و موقع هنگ شدن صدایی مثل زززززززززززززززززززززززز از اسپیکر شنیده میشد. چند روز پیش کارت گرافیکم رو عوض کردم و کارت msi 1060 به مبلغ 3 میلیون از مجتمع کامپیوتر ایران خریدم اما بازهم همین مشکل به وجود میاد.

موقعی که هنگ میکنه کلا سیستم فریز میشه و حتی چراغهای numlock کیبرد هم کار نمیکنند. خیلی بد وضعی هست. منم این کارت رو برای بازی خریدم. بدم میاد 3 میلیون پول بدم ولی نتونم بازی کنم.

یه چیزی که امروز دیدم موقع بازی call of duty WWII یه بار خود بازی یه اروری داد با این مضمون که فایلی که مثلا تو ادرس حافظه 350046X23 بود قابل خواندن از این آدرس نیست. من بازی رو دوباره اجرا کردم و اینبار هم سیستم فریز شد.

نمیدونم هارد مشکل داره (( وینذوز جدید ریختم ولی خیلی خیلی کند هست. هارد 160 گیگ دارم که گارانتی اش سال 2010 تموم شده ))
    یا رم مشکل داره که دو تا 2 گیگ و یدونه 4 گیگ هست ولی رو ویندوز 64 بیتی فقط 6 گیگ نشون میده

یا مشکل از مادربرد یا سی پی یو یا پاور هست. لطفا کمک کنید. مرسی
    فکر کنم دنبال ماجراجویی هستی که اینقدر رم هارو ترکیبی کردی ( تو بایوس چک کردی چقدر شناسایی شده؟ شاید یکی از رم ها اصلا خراب است)
    پیشنهاد می کنم از بخش مموری CPU-Z باسه هر چهار تا رم عکس بگیری بزاری ببینم چی گذاشتی، اصلا می تونن با هم کار کنند یا نه + مدل منبع تغذیه را هم بگو چیست + دمای سیستم رو هم مانیتور کن ببین چند درجه است.
    +
    برو بخش هارد از راهنمای بنچمارکش استفاده کن ببین وضعیت هاردت جطوره

3. 2 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز robert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فکر کنم دنبال ماجراجویی هستی که اینقدر رم هارو ترکیبی کردی ( تو بایوس چک کردی چقدر شناسایی شده؟ شاید یکی از رم ها اصلا خراب است)
    پیشنهاد می کنم از بخش مموری CPU-Z باسه هر چهار تا رم عکس بگیری بزاری ببینم چی گذاشتی، اصلا می تونن با هم کار کنند یا نه + مدل منبع تغذیه را هم بگو چیست + دمای سیستم رو هم مانیتور کن ببین چند درجه است.
    +
    برو بخش هارد از راهنمای بنچمارکش استفاده کن ببین وضعیت هاردت جطوره
    ممنون بابت پاسخگویی
    فکر کنم یک ماژول رم رو مقدار 4 گیگ رو با 2 گیگ اشتباه کردم

به هر حال این عکس از رمها

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه عکس از از نرم افزار hd tune انداختم. نمیدونم چرا هارد من اینقدر داغ هست

علیرغم اینکه دیشب ویندوز ریختم ولی سیستم به شدت کند هست. صفحه welcom حدود دو دقیقه طول میکشه که تموم بشه. بعد که وارد میندوز میشم دو دقیقه طول میکشه که بتونم یه راست کلید کنم ویه refresh انجام بدم. تمام مدت هم صدای خرت خرت یا صدایی مثل کشیده شدن سوزن به یک صفحه فلزی از هارد شنیده میشه.

نمیگم لزوما مشکل از هارد هست . اما چیزی که مطمئنم اینه که قطعا از کارت گرافیک نیست. گرافیک رو همونطور که گفتم دیروز خریدم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •