تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: فن لپتاپ کار میکنه ولی تصویر نداریم

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ممکنه تصویر رو در خروجی بده و واسه همین مانیتور لپ تاپ خاموش شده باشه
    با یک دونه کابل ، یک مانیتور به لپتاپ وصل کن، ببین تصویر روی مانیتور میاد یا نه

بعد اگه تصویر داشتی از توی تنظیمات ویندوز دومرتبه ال سی دی لپتاپ رو فعال و مانیتور وصل شده رو خاموش کن.
    ممنون استاد
    با کابل vga با مانیتور خودم تست کردم رو کیبورد هم کلید های مربوطه رو زدم ولی اصلا هیچ تصویری نمیده
    با کابل hdmi هم رو تلویزیون تست کردم نتونستم جواب بگیرم
    یه چیزی ک من شک میکنم اینه که اصلا led های کیبورد روشن نمیشن (capsLock , numLock) انگار اصلا برق کیبورد وصل نمیشه و سبستم تو تست های بایوس میمونه ... نمیدونم تو این مرحله بک لایت مانیتور خود لپتاپ باید روشن باشه یا نه ولی بکلایت رو نداریم

خواهش می کنم.

مشکلی نیست. می تونید همونطور که دوستمون هم اشاره کردن چک کنید ببینید تصویر روی LCD لپ تاپ ست شده یا هر چیز دیگه. یه احتمال دیگه هم فقط سوخت سوکت VGA هست. پروژکتور روشن بوده موقع وصل شدن یا خاموش؟ این رو هم بپرسید.

اگر خودت نتونستی باز کنی ببر گارانتی سازگار. حسابی تیغت می زنن ولی قابل اطمینان هست. (یا حداقل بود )

تست کن و جواب این سوالا رو بده شاید مشکلت حل شد.

توصیه دوستمون shaahani رو بسیار جدی پیگیر شو. می تونی رو تلویزیون یا مانیتور چک کنی.
    پرسیدم گفتن لپتاپ رو با کابل hdmi به پروژکتور وصل کردن و حدود ده دقیقه کار کرده (بدون نویز و پرش و ...) و اول کابلو وصل کرده و بعد پروژکتورو روشن کرده
    بعد پروژکتورو قطع کرده و رو خود لپتاپ یه فیلم نگا کرده و خاموش کرده فردا هم بره سر کلاس و دیده کار نمیکنه

اگه فقط lcd مشکل داشته باشه (چه یه قسمت چه کلی) اصولا باید ویندوز بالا بیاد دیگه؟ چون ویندوز اصلا بالا نمیاد و حتی کیبورد هم کار نمیکنه (از روی led هاش میگم که اصلا هیچکدوم روشن نمیشن)

دیگه الان تیغ نمیزنن با ساطور قطع میکنن یه تیکه رو

2. این کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

خب پس اینجوری دیگه باید همه قطعات سخت افزار دونه دونه چک بشه
    اول از قطعات مهم تر مثل آداپتور و بخش برق ، تا گرافیک و رم و پردازنده و مین
    پیدا کردن ایراد بنظرم خیلی براتون هزینه بردار نیست، به یک تعمیرگاه حرفه ای مراجعه کنید تا بگردند و ایرادش رو پیدا کنند.
    بعد نحوه رفع ایراد دیگه به خودتون بستگی داره، اگه هزینه اون زیاد می شد یا قطعات نو با کیفیت بالا نبود، میتونید مدتی برای خرید قطعه جدید صبر کنید و یا با حوصله در دست دوم فروشی ها دنبال دستگاه های اوراقی مشابه دستگاه خودتون بگردید و یک قطعه اصلی و در ضمن نه گران قیمت پیدا و جایگزین کنید.

4. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

ممنون استاد
    با کابل vga با مانیتور خودم تست کردم رو کیبورد هم کلید های مربوطه رو زدم ولی اصلا هیچ تصویری نمیده
    با کابل hdmi هم رو تلویزیون تست کردم نتونستم جواب بگیرم
    یه چیزی ک من شک میکنم اینه که اصلا led های کیبورد روشن نمیشن (capsLock , numLock) انگار اصلا برق کیبورد وصل نمیشه و سبستم تو تست های بایوس میمونه ... نمیدونم تو این مرحله بک لایت مانیتور خود لپتاپ باید روشن باشه یا نه ولی بکلایت رو نداریم

پرسیدم گفتن لپتاپ رو با کابل hdmi به پروژکتور وصل کردن و حدود ده دقیقه کار کرده (بدون نویز و پرش و ...) و اول کابلو وصل کرده و بعد پروژکتورو روشن کرده
    بعد پروژکتورو قطع کرده و رو خود لپتاپ یه فیلم نگا کرده و خاموش کرده فردا هم بره سر کلاس و دیده کار نمیکنه

اگه فقط lcd مشکل داشته باشه (چه یه قسمت چه کلی) اصولا باید ویندوز بالا بیاد دیگه؟ چون ویندوز اصلا بالا نمیاد و حتی کیبورد هم کار نمیکنه (از روی led هاش میگم که اصلا هیچکدوم روشن نمیشن)

دیگه الان تیغ نمیزنن با ساطور قطع میکنن یه تیکه رو
    دقیقا تایید حرف های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز.

تعمیرگاه معتبر هم که معرفی شد.

هر بلایی سر لپ تاپت اومده از همون پروژکتور و کابل و .... بوده، ما هم پای رفیق و فامیل از این چیزا زیاد از دست دادیم از هارد 2 ترا پر گرفته تا پرینتر و ماوس و اسکنر.

تهرانی؟

اگه بودی بهم بگو دست دومی های لپ تاپ رو بهت بگم کجا پیدا کنی.

6. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •