تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 40 از 64 اولاول ... 3036373839404142434450 ... آخرآخر
نمايش نتايج 391 به 400 از 640

نام تاپيک: آموزش آنلاک مودم tf-i60 h1 ایرانسل به روش فریمور و اسکریپت آنلاک بدون نیاز به وارد کردن کد آنلاک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

سلام دوستان
    مودم من ایرانسل هست فریمور جدید و کامل نگرفته نمی تونم وارد کنسل مودم بشم لطفا راهنمایی می فرمایید چجوری دستی آپدیت کنم فریمور جدید ایرانسل رو نمیخوام آنلاک کنم؟ممنون

2. 2 کاربر از daryaband بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    مودم من ایرانسل هست فریمور جدید و کامل نگرفته نمی تونم وارد کنسل مودم بشم لطفا راهنمایی می فرمایید چجوری دستی آپدیت کنم فریمور جدید ایرانسل رو نمیخوام آنلاک کنم؟ممنون
    ریست کارخانه کنید و و ببنید صفحه وب باز نمیشه نشد راهی نداره باید ببرید و به نمایندگی بدید البته اگر گارانتی هم داشته باشه مگر نه چه به بخش تعمیرات ایرانسل بدید و چه خودتون دست به کار بشید باید پشت مودم باز بشه و فریمور 196 خود ایرانسل روش بارگذاری بشه و فقط مودم انلاک نشه یعنی مرحله اخر که در اموزش انلاک موجود هست و مودم این بار سالم و صحیح با فریمور 196 ایرنسل بالا بیاد و به صفحه وب هم دسترسی داشته باشید و مودم هم قفل بمونه .

اموزش فریمور زدن در این لینک هست شما به جای استفاده از فریمور انلاک و مرحله اجرای اسکریپت انلاک فقط یک بار فریمور 196 ایرانسل رو رو مودمت از طریق usb فلش میکنی و تمام .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم 196 ایرانسل

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sima_6600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

آخرش من نفهمیدم بهترین فریم ورک برای مودم ایرانسل کدوم هست که انلاک کنم شما 100 تا فریم ورک معرفی کردید من کدوم رو بریزم که مودم انلاک بشه و بشه از همه سیم کارت ها توش استفاده کرد. در ضمن من ویندوز 10 دارم مشکل داره اگر نخوام با ویندوز 7 انلاک کنم؟

6. 2 کاربر از sima_6600 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

آخرش من نفهمیدم بهترین فریم ورک برای مودم ایرانسل کدوم هست که انلاک کنم شما 100 تا فریم ورک معرفی کردید من کدوم رو بریزم که مودم انلاک بشه و بشه از همه سیم کارت ها توش استفاده کرد. در ضمن من ویندوز 10 دارم مشکل داره اگر نخوام با ویندوز 7 انلاک کنم؟
    ما هیچ وقت 100 تا فریمور نداشتیم و همیشه گفتیم یا 195 های وب یا 196 ایرانسل نصب کنید و تمام

8. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

ممنون بزرگوار آموزش برام باز نمیشه. که فریمور اصلی ایرانسل بزنم؟
    باید مودمو باز کنم؟
    تا حالا اینکار و نکردم آموزش کاملی هست؟

- - - Updated - - -

ممنون بزرگوار آموزش برام باز نمیشه. که فریمور اصلی ایرانسل بزنم؟
    باید مودمو باز کنم؟
    تا حالا اینکار و نکردم آموزش کاملی هست؟

- - - Updated - - -

ممنون بزرگوار آموزش برام باز نمیشه. که فریمور اصلی ایرانسل بزنم؟&nbsp;<br>باید مودمو باز کنم؟&nbsp;<br>تا حالا اینکار و نکردم آموزش کاملی هست؟&nbsp;<br><br>

- - - Updated - - -

ممنون بزرگوار آموزش برام باز نمیشه. که فریمور اصلی ایرانسل بزنم؟&nbsp;<br>باید مودمو باز کنم؟&nbsp;<br>تا حالا اینکار و نکردم آموزش کاملی هست؟&nbsp;<br><br>

- - - Updated - - -

10. 2 کاربر از daryaband بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

ممنون بزرگوار آموزش برام باز نمیشه. که فریمور اصلی ایرانسل بزنم؟&amp;nbsp;&lt;br&gt;باید مودمو باز کنم؟&amp;nbsp;&lt;br&gt;تا حالا اینکار و نکردم آموزش کاملی هست؟&amp;nbsp;&lt;br&gt;&lt;br&gt;

12. 2 کاربر از daryaband بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

ممنون بزرگوار آموزش برام باز نمیشه. که فریمور اصلی ایرانسل بزنم؟&amp;amp;nbsp;&amp;lt;br&amp;gt;باید مودمو باز کنم؟&amp;amp;nbsp;&amp;lt;br&amp;gt;تا حالا اینکار و نکردم آموزش کاملی هست؟&amp;amp;nbsp;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br &amp;gt;

14. 2 کاربر از daryaband بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sima_6600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان من موقع اجرا اسکریپت این ارور رو دریافت میکنم
    > adb connect 192.168.1.1:5555
    unable to connect to 192.168.1.1:5555

> adb shell "atc AT^NVWREX=8268,0,12,1,0,0,0,2,0,0,0,A,0,0,0"
    error: device not found

After pressing the key, the device will reboot.

16. 2 کاربر از sima_6600 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

بله ولی دیگه مودم قفل نمیشه و انلاک میمونه فقط میتونید همون فریمور خود ایرانسل رو باز بزنید رو مودم و بزارید اپدیت انلاین بگیره و بشه 198 ایرانسل .
    بسیار ممنونم از اینکه وقت گذاشتین. پس اگه این کار ایرادی نداره بعد از آنلاک فریمویر ایرانسلو استفاده میکنم چون با 198 ایرانسل هیچ مشکلی ندارم فقط همراه اول نمیخوانه که شما فرمودین آنلاک میمونه. ممنونم از راهنماییتون.
    Last edited by fh.hamed; 02-04-2020 at 17:42.

18. این کاربر از fh.hamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

بله ولی دیگه مودم قفل نمیشه و انلاک میمونه فقط میتونید همون فریمور خود ایرانسل رو باز بزنید رو مودم و بزارید اپدیت انلاین بگیره و بشه 198 ایرانسل .
    بسیار بسیار ممنونم از شما آقا صابر و تمام عزیزانی که واسه تهیه فریمویر ها و آموزش ها زحمت کشیدند.
    اول فریمویر 195 جنرال زدم و بعدش با اسکریپت مودمو آنلاک کردم و بعد 196 ایرانسل زدم و سیمکارت TD ایرانسل گذاشتم. خودش به ورژن 198 ایرانسل آپدیت شد. الان مودمم هم ایرانسل میخوانه و هم همراه اول و رایتل و ... و خداروشکر مشکلی نداره.
    بازم از زحمات همگی عزیزان تشکر میکنم.
    Last edited by fh.hamed; 02-04-2020 at 23:10.

20. 2 کاربر از fh.hamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •