تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 39 از 64 اولاول ... 2935363738394041424349 ... آخرآخر
نمايش نتايج 381 به 390 از 640

نام تاپيک: آموزش آنلاک مودم tf-i60 h1 ایرانسل به روش فریمور و اسکریپت آنلاک بدون نیاز به وارد کردن کد آنلاک

پروفشنال SANBOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

این مود شده ها که اشاره کردید،
    ۱)مثلا مود شده ایرانسل ۱۹۶
    بعد نصب، همه سیمکارت ها رو پشتیبانی میکنه؟
    ۲)من اگه بخوام ظاهرش و UI مودم، مثل هواوی باشه چی رو ازدست میدم؟
    ۳) بدون محدودیت سیمکارت، یعنی همه رو ساپورت کنه، کدوم یکی رو باید بزنم؟ ارزش داره؟
    سلام
    من هم دقیقا همین سوالات را دارم البته چند تا دیگه هم دارم
    4- اگه انلاک کردیم و سیم کارت دیگه انداختیم ایرانسل نمیاد بگه که سریال مودم با اون سیمکات جدید نیست و کلا وصلش نکنه ؟
    5- مودم من خود به خود اپدیت شده و شده ورژن 81.198.13.01.234 ایا انلاک میشه ؟
    6- بهترین انلاک چیه ؟ (چون من فقط برای پینگ گرفتن از ادرس voice.asiatesh.ir میخوامش)

2. 4 کاربر از SANBOR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

این مود شده ها که اشاره کردید،
    ۱)مثلا مود شده ایرانسل ۱۹۶
    بعد نصب، همه سیمکارت ها رو پشتیبانی میکنه؟
    ۲)من اگه بخوام ظاهرش و UI مودم، مثل هواوی باشه چی رو ازدست میدم؟
    ۳) بدون محدودیت سیمکارت، یعنی همه رو ساپورت کنه، کدوم یکی رو باید بزنم؟ ارزش داره؟
    سلام
    4- اگه انلاک کردیم و سیم کارت دیگه انداختیم ایرانسل نمیاد بگه که سریال مودم با اون سیمکات جدید نیست و کلا وصلش نکنه ؟
    6- بهترین انلاک چیه ؟ (چون من فقط برای پینگ گرفتن از ادرس voice.asiatesh.ir میخوامش)

بعد انلاک مشکلی بابت ساپورت هیچ سیم کارتی وجود ندارد و مطمئن باشید فقط ما توصیه بعد انلاک استفاده از فریمورهای اپراتوری خود کشورمون هست و علت هم هماهنگی و همخوانی با شبکه و تکنولوژِی استفاده شده در فریمورها و شبکه موبایلی و دیتای کشور هست . در ضمن سعی کنید فریموری رو استفاده کنید ما مود کردیم و جلو اپدیت رو بستیم تا دوباره اپدیت نگیره و خدای ناکرده مودم قفل دائمی نشه . اون ظاهر هواوی هم مهم نیست عینه لانچر یا تم موبایل هست و میتونه هر شکلی باشه . برای بهره برداری از ca و mimo مجبوریم از فریمورها و وب یو ای های خود اپراتورها استفاده کنیم مگر نه میتونید از فریمورهای جنرال خود هواوی بدون این دو امکان استفاده نمایید . من سعی میکنم یک ورژن از 195 های وب رو مود کنم کاملا ظاهر هواوی باشه و دخل و تصرف در داخلش هم کم باشه و فقط امکانات لازم و ضروری فعال باشه

4. 7 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال SANBOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

بعد انلاک مشکلی بابت ساپورت هیچ سیم کارتی وجود ندارد و مطمئن باشید فقط ما توصیه بعد انلاک استفاده از فریمورهای اپراتوری خود کشورمون هست و علت هم هماهنگی و همخوانی با شبکه و تکنولوژِی استفاده شده در فریمورها و شبکه موبایلی و دیتای کشور هست . در ضمن سعی کنید فریموری رو استفاده کنید ما مود کردیم و جلو اپدیت رو بستیم تا دوباره اپدیت نگیره و خدای ناکرده مودم قفل دائمی نشه . اون ظاهر هواوی هم مهم نیست عینه لانچر یا تم موبایل هست و میتونه هر شکلی باشه . برای بهره برداری از ca و mimo مجبوریم از فریمورها و وب یو ای های خود اپراتورها استفاده کنیم مگر نه میتونید از فریمورهای جنرال خود هواوی بدون این دو امکان استفاده نمایید . من سعی میکنم یک ورژن از 195 های وب رو مود کنم کاملا ظاهر هواوی باشه و دخل و تصرف در داخلش هم کم باشه و فقط امکانات لازم و ضروری فعال باشه
    سلام سوال های من رو همیشه پاسخ بدید
    ممنون

6. 2 کاربر از SANBOR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام

4 - نه نمیتونه بگه و نمیگه و کاری هم از دستش برنمیاد
    5 - بله راحت
    6 - آنلاک چیزی نیست که بهتر یا بدتر داشته باشه صرفا برداشتن و حذف اخطار درخواست کد انلاک مودم هست و اینکه مودم بتونه با همه سیم کارتها با توجه به فریموری که روی اون میزنیم یا وجود داره کار کنه . مثلا 195 های وب بزنیم یا فریمور جنرال بزنیم طیف وسیعی از باندها رو پشتیبانی میکنه مودم از جمله باند 20 فرکانس 800 های وب ولی اگر فریمور ایرانسل رو مودم بزنیم طیف وسیعی از باندها رو از دست میدیم من جمله باند 20 فرکانس 800 . برا راه اندازی voip روی این مودم مجبورید از فریمور 196 یا 198 خود ایرانسل استفاده کنید چون این قابلیت در این فریمور تکمیل و درسته و قابل بهره برداری هست و توسط خود اسیاتک هم استفاده میشه و رو مودم های i60 اسیاتک هم از همین فریمور استفاده میشه .

8. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال SANBOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

4 - نه نمیتونه بگه و نمیگه و کاری هم از دستش برنمیاد
    5 - بله راحت
    6 - آنلاک چیزی نیست که بهتر یا بدتر داشته باشه صرفا برداشتن و حذف اخطار درخواست کد انلاک مودم هست و اینکه مودم بتونه با همه سیم کارتها با توجه به فریموری که روی اون میزنیم یا وجود داره کار کنه . مثلا 195 های وب بزنیم یا فریمور جنرال بزنیم طیف وسیعی از باندها رو پشتیبانی میکنه مودم از جمله باند 20 فرکانس 800 های وب ولی اگر فریمور ایرانسل رو مودم بزنیم طیف وسیعی از باندها رو از دست میدیم من جمله باند 20 فرکانس 800 . برا راه اندازی voip روی این مودم مجبورید از فریمور 196 یا 198 خود ایرانسل استفاده کنید چون این قابلیت در این فریمور تکمیل و درسته و قابل بهره برداری هست و توسط خود اسیاتک هم استفاده میشه و رو مودم های i60 اسیاتک هم از همین فریمور استفاده میشه .

سلام
    پس الان این نسخه کاملترینه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون هم ویپ رو داره و هم همه کانالاش بازه
    درسته ؟ و یا پیشنهاد دیگه ای دارید
    من فقط میخواهم به ادرس
    voice.asiatesh.ir پینگ داشته باشم
    همین

10. 2 کاربر از SANBOR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام خدمت اساتید محترم.
    بنده چند سوال داشتم که اگه وقت بذارید و پاسخ بدید بسیار ممنونم
    1- من الان سیمکارت همراه اول گذاشتم که کد آنلاک میخواد. نمیشه کد آنلاک بزنیم و فریمویر تغییر ندیم؟ آیا کد در دسترس هست؟
    2- آساتِک سیمکارت TD-LTE میفروشه و تا اونجایی که پرس و جو کردم خودِ آسیاتِک هم از ایرانسل استفاده میکنه. میشه سیمکارت آسیاتک بدون دستکاری فریمویر استفاده کنم؟ آیا جواب میده یا اینم قفله؟
    3- آسیاتک از TDD ایرانسل استفاده میکنه یا از FDD یا جفتش؟
    ممنوم که وقت گذاشتید

12. 3 کاربر از fh.hamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    پس الان این نسخه کاملترینه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون هم ویپ رو داره و هم همه کانالاش بازه
    درسته ؟ و یا پیشنهاد دیگه ای دارید
    من فقط میخواهم به ادرس
    voice.asiatesh.ir پینگ داشته باشم
    همین
    بله اینم خوبه ولی شما از نسخه خود ایرانسل استفاده کن 196 داخل فروم هست .

14. 4 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام خدمت اساتید محترم.
    بنده چند سوال داشتم که اگه وقت بذارید و پاسخ بدید بسیار ممنونم
    1- من الان سیمکارت همراه اول گذاشتم که کد آنلاک میخواد. نمیشه کد آنلاک بزنیم و فریمویر تغییر ندیم؟ آیا کد در دسترس هست؟
    2- آساتِک سیمکارت TD-LTE میفروشه و تا اونجایی که پرس و جو کردم خودِ آسیاتِک هم از ایرانسل استفاده میکنه. میشه سیمکارت آسیاتک بدون دستکاری فریمویر استفاده کنم؟ آیا جواب میده یا اینم قفله؟
    3- آسیاتک از TDD ایرانسل استفاده میکنه یا از FDD یا جفتش؟
    ممنوم که وقت گذاشتید
    کد انلاک گرانه دور بر 1 میلیون تومن بله میتونید بخرید و بدید به مودم تا انلاک بشه .
    اسیا تک هم همون tdd ایرانسل هست و رو همون شبکه خدمات میده وبله سیم کارت اسیا تک رو مودم قفل ایرانسل هم جواب میده راحت . و اسیا تک فقط tdd داره .

16. 5 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

کد انلاک گرانه دور بر 1 میلیون تومن بله میتونید بخرید و بدید به مودم تا انلاک بشه .
    اسیا تک هم همون tdd ایرانسل هست و رو همون شبکه خدمات میده وبله سیم کارت اسیا تک رو مودم قفل ایرانسل هم جواب میده راحت . و اسیا تک فقط tdd داره .
    تشکر بابت وقتی که گذاشتید و راهنماییتون. یه سوال دیگه داشتم.
    اگه آنلاک کنم راهی هست بازم فریمویر ایرانسل رو بزنم و همچیو به حالت اول برگردونم؟

18. 3 کاربر از fh.hamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

تشکر بابت وقتی که گذاشتید و راهنماییتون. یه سوال دیگه داشتم.
    اگه آنلاک کنم راهی هست بازم فریمویر ایرانسل رو بزنم و همچیو به حالت اول برگردونم؟
    بله ولی دیگه مودم قفل نمیشه و انلاک میمونه فقط میتونید همون فریمور خود ایرانسل رو باز بزنید رو مودم و بزارید اپدیت انلاین بگیره و بشه 198 ایرانسل .

20. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •