تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 64 اولاول ... 23456789101656 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 640

نام تاپيک: آموزش آنلاک مودم tf-i60 h1 ایرانسل به روش فریمور و اسکریپت آنلاک بدون نیاز به وارد کردن کد آنلاک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

پس اینکه دوستان میگن ورژن ۱۹۶ آنلاک نمیشه چجوریه؟ الان مال ایشون ۱۹۶ هست دیگه؟ مودم منم ۱۹۶ هست، میشه آنلاکش کرد و اگه نشه و اقدام کنم براش ممکنه مودم خراب بشه و اصلا درست نشه یا باز میشه برش گردوند؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. این کاربر از Hamid1984m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

پس اینکه دوستان میگن ورژن ۱۹۶ آنلاک نمیشه چجوریه؟ الان مال ایشون ۱۹۶ هست دیگه؟ مودم منم ۱۹۶ هست، میشه آنلاکش کرد و اگه نشه و اقدام کنم براش ممکنه مودم خراب بشه و اصلا درست نشه یا باز میشه برش گردوند؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    مودم شما ماله کدوم اپراتور هست ؟ مبین نت باشه و ورژن ۱۹۶ و یا ۱۹۷ نه نمیشه هیچ مشکلی هم نداره خواستی پشت مودم رو باز کن و کابل لحیم کن و خودت ببین که چطوری جواب نمیده . نترس مودم هم خراب نمیشه . کلا مبین نت در ورژن های اشاره شده انلاک نمیشه . ماله ایشون ایرانسل هست . ایرانسل راحت آنلاک میشه . اینو تست کردیم و میگیم . موفق باشید

4. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام آقا ممنون بابت فایل ها. من فقط سوالم اینه آمورش استفاده از این فایل ها کجاس. و آیا بدون باز گردن مودم من یعنی الان می تونم آنلاگ کنم TF i60 ?

- - - Updated - - -

سلام آقا ممنون بابت فایل ها. من فقط سوالم اینه آمورش استفاده از این فایل ها کجاس. و آیا بدون باز گردن مودم من یعنی الان می تونم آنلاگ کنم TF i60 ?
    اموزش رو لینک دادم اولین پست همین تاپیک کامل به صورت پی دی اف هست مطالعه کن یاد میگیری راحت هست .

6. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه h_kobari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان . من یه مودم i60 ایرانسل دارم و میخوام آنلاکش کنم ...

یه جا گیر کردم . اول بگم که ویندوز 10 دارم استفاده میکنم . مرحله ی اول مودم کامل شناسایی میشه ولی توی مرحله ی بعدی بعد از اجرای "Balong_USB_Loader_b612s-25d.exe" ، توی دیوایس منیجر دوتا دیوایس ناشناخته (Huawei_Mobile) ظاهر میشن (و همه ی LED های مودم روشن باقی میمونه) و قاعدتا بعلت نشناختن پورت این دوتا دیوایس ، عملیات فلش کردن فیرمویر روی مودم ، امکان پذیر نمیشه ... لطفا راهنمایی کنید ... ممنون

8. این کاربر از h_kobari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان . من یه مودم i60 ایرانسل دارم و میخوام آنلاکش کنم ...

یه جا گیر کردم . اول بگم که ویندوز 10 دارم استفاده میکنم . مرحله ی اول مودم کامل شناسایی میشه ولی توی مرحله ی بعدی بعد از اجرای "Balong_USB_Loader_b612s-25d.exe" ، توی دیوایس منیجر دوتا دیوایس ناشناخته (Huawei_Mobile) ظاهر میشن (و همه ی LED های مودم روشن باقی میمونه) و قاعدتا بعلت نشناختن پورت این دوتا دیوایس ، عملیات فلش کردن فیرمویر روی مودم ، امکان پذیر نمیشه ... لطفا راهنمایی کنید ... ممنون
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    خوزستان-دزفول

پيش فرض

سلام خسته نباشید اقا صابر اگه میشه یه کمک کنیدمن در رابه با مشکل مودم
    tf i60 h1هین هست من حین فلش زدن فریمور انلاک مثل اینکه ارتباط به هر دلیلی که نمیدونم قطع شده و مودم تو حالت بوت لودر هم مونده و دیگه کار نمیکنه و وقتی روشنش میکنم فقط تمام چراغا روشن میشه و دیگه روشن میمونه کابل یو اس بی هم هم میزنم دو پرت کام که باید بیان میان ولی دیگه نمیدونم چیکار کنم چطور فلش بزنم مونده مودم تو این حالت لطفا کمک کنید ممنون میشم

12. این کاربر از reza.riskware بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام خسته نباشید اقا صابر اگه میشه یه کمک کنیدمن در رابه با مشکل مودم
    tf i60 h1هین هست من حین فلش زدن فریمور انلاک مثل اینکه ارتباط به هر دلیلی که نمیدونم قطع شده و مودم تو حالت بوت لودر هم مونده و دیگه کار نمیکنه و وقتی روشنش میکنم فقط تمام چراغا روشن میشه و دیگه روشن میمونه کابل یو اس بی هم هم میزنم دو پرت کام که باید بیان میان ولی دیگه نمیدونم چیکار کنم چطور فلش بزنم مونده مودم تو این حالت لطفا کمک کنید ممنون میشم
    دوباره نقطه اتصال رو برقرار کنید و بزنید به برق ببینید باز هم چراغ ها روشن هست ؟ روشن نشه میتونید مراحل رو تکرار و لودر رو بزنید و بعد فریمور رو . نه به هیچ طریقی نشد و موقع به برق زدن و نگه داشتن بوت پین چراغ ها روشن میشن یعنی فعلا نمیتونید از طریق لودر رو مودم فریمور بزنید . دکمه های ریست + wps + پاور رو در همون حالتی که چراغ ها روشن هستند نگه دارید قبلش رو مودم سیم کارت ایرانسل بیندازید به احتمال زیاد مودم میره تو حالت دانلودینگ و وصل بشه به سرور ایرانسل و برگرده رو فریمور 192 یا 196 ایرانسل . نشد هم در این حالت دانلودینگ کابل رو وصل کنید به کامپیوتر و اگر پورتها شناخته شدن میتونید فریمور بدون نیاز به لودر و بوت پین بر روی مودم تزریق کنید . حالا اول فریمور خود ایرانسل و اصلی بدون دستکاری رو چک کنید از طریق بالونگ فلش ببنید قبول میکنه یا نه .

14. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه divone30000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

[QUOTE=mehran_maroofi;9101684]سپاس بابت زحمت شما
    تمامی لینک ها مشکل دارن و فایل های زیپ باز نمیشن

فرستاده شده از HUAWEI P6-U06ِ من با Tapatalk[/QUOTEبا سلام اگر با نرم افزارwinRar باز میکی خطا میده باید بانرم افزار WinZip باز بشن این فایلها

16. 2 کاربر از divone30000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

[QUOTE=divone30000;9111607]
    سپاس بابت زحمت شما
    تمامی لینک ها مشکل دارن و فایل های زیپ باز نمیشن

فرستاده شده از HUAWEI P6-U06ِ من با Tapatalk[/QUOTEبا سلام اگر با نرم افزارwinRar باز میکی خطا میده باید بانرم افزار WinZip باز بشن این فایلها
    از برنامه 7zip استفاده نمایید

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام من نمی دونم چرا نمی تونم پست جدید در گروه مرتبط ایجاد کنم ؟!
    سوالم اینه مودم 4جی E0197 ایا آنلاک میشه یا نع ؟مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •