تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 64 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 640

نام تاپيک: آموزش آنلاک مودم tf-i60 h1 ایرانسل به روش فریمور و اسکریپت آنلاک بدون نیاز به وارد کردن کد آنلاک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام من الان ورژن 196 روی مودمم هست.خواستم ببینم برای آنلاک کردن با این فایلها به 195 برمیگرده؟مشکلی پیش نمیاد؟ مودم برای شرکت ایرانسله.تشکر

2. این کاربر از mamadtak20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام من الان ورژن 196 روی مودمم هست.خواستم ببینم برای آنلاک کردن با این فایلها به 195 برمیگرده؟مشکلی پیش نمیاد؟ مودم برای شرکت ایرانسله.تشکر
    بله برمیگرده و مشکلی هم پیش نمیاد

4. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    خوزستان-دزفول

پيش فرض

سلام صابر جان ...
    آقا من آخر موفق نشدم و دادم بیرون برام فریم ویر ریختن از همون طریق کابل یو اس بی و لودر و فریمویر.exe و مودم خوشبختانه اوکی شد و الان هم دارم استفاده میکنم ولی متاسفانه متوجه شدم الان که اون فریم ویری که ریختم ورژن

Software version: 11.192.05.00.00
    Web UI version: 21.100.44.00.03
    هست و انتن دهی ضعیف و سرعت دانلود کم شده و چراغای انتن بعضی موقع ها الکی کمو زیاد میشن و کمتر از قبل شده.
    الان خواستم ببینم الان که انلوک شده نمیشه به به ورژن جدیدتر انلوک شده ارتقا داد از طریق کنسول که حداقل تجمیع فرکانس داشته باشه و 4*4 و MIMO...
    البته بدون یو اس بی اگه بشه ممنون میشم...

6. این کاربر از reza.riskware بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام صابر جان ...
    آقا من آخر موفق نشدم و دادم بیرون برام فریم ویر ریختن از همون طریق کابل یو اس بی و لودر و فریمویر.exe و مودم خوشبختانه اوکی شد و الان هم دارم استفاده میکنم ولی متاسفانه متوجه شدم الان که اون فریم ویری که ریختم ورژن

Software version: 11.192.05.00.00
    Web UI version: 21.100.44.00.03
    هست و انتن دهی ضعیف و سرعت دانلود کم شده و چراغای انتن بعضی موقع ها الکی کمو زیاد میشن و کمتر از قبل شده.
    الان خواستم ببینم الان که انلوک شده نمیشه به به ورژن جدیدتر انلوک شده ارتقا داد از طریق کنسول که حداقل تجمیع فرکانس داشته باشه و 4*4 و MIMO...
    البته بدون یو اس بی اگه بشه ممنون میشم...
    سلام . برای استفاده از فریمورهای ویرایش شده حتما نیاز به لحیم کاری و انتقال از طریق لودر هست شما ببین لوکال اپدیت داخل صفحه وب مودمت وجود داره ؟ اگر بود فریمور اورجینال 196 ایرانسل رو دانلود کن و از طریق لوکال اپدیت انتقال بده ببین مودم قبول میکنه یا نه . نشد راهی به جز لحیم کاری نداری .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    خوزستان-دزفول

پيش فرض

نه متاسفانه لوکال اپدیت نداره ...
    خوب فریم ور اورجینال رو از طریقی دیگه مثلا روشن کردن قسمت اپدیت مودم نمیشه بارگزاری کرد؟یعنی خودش اپدیت شه از سرور ایرانسل...
    بعد اینکه اگه به فریمور اورجینال برگردونم خوب که دوباره برگشتم به خونه اول اول... :(
    من میخوام فقط همین فریمور انلوک شده که روشه ارتقا پیدا کنه به جدیدترینش... که حداقل مشکلاتش کمتر بشه اونم بدون یو اس بی چون واسه اتصال یو اس بی به لب تاپم مشکل دارم و فایل های لودر و فریمور دات اگزه اجرا نمیشن رو سیستمم و زود بسته میشن مجبور شدم دادم بیرون بار قبل.
    میشه آخرین ورژن فریم ور و بهترینشون که مورد تایید شما باشه و آنلوک باشه رو بهمن معرفی کنید یا لینک بدین با طریقه انتقال به مودم؟؟؟؟؟

9. این کاربر از reza.riskware بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

نه متاسفانه لوکال اپدیت نداره ...
    خوب فریم ور اورجینال رو از طریقی دیگه مثلا روشن کردن قسمت اپدیت مودم نمیشه بارگزاری کرد؟یعنی خودش اپدیت شه از سرور ایرانسل...
    بعد اینکه اگه به فریمور اورجینال برگردونم خوب که دوباره برگشتم به خونه اول اول... :(
    من میخوام فقط همین فریمور انلوک شده که روشه ارتقا پیدا کنه به جدیدترینش... که حداقل مشکلاتش کمتر بشه اونم بدون یو اس بی چون واسه اتصال یو اس بی به لب تاپم مشکل دارم و فایل های لودر و فریمور دات اگزه اجرا نمیشن رو سیستمم و زود بسته میشن مجبور شدم دادم بیرون بار قبل.
    میشه آخرین ورژن فریم ور و بهترینشون که مورد تایید شما باشه و آنلوک باشه رو بهمن معرفی کنید یا لینک بدین با طریقه انتقال به مودم؟؟؟؟؟
    اونهایی که ویرایش شدن فقط از طریق لحیم کاری و لودر میشه انتقال داد . میمونه اپراتوری اورجینال و دست نخورده مثل 196 ایرانسل یا 195 های وب اونها هم یا باید لوکال اپدیت فعال باشه و امتحان کنی یا با برنامه مولتی کست از طریق لن امتحان کنی ببینی میشه یا نه . فریمورهای جنرال هم هیچ امکاناتی ندارن مگرنه میتونی 197 جنرال رو دانلود کنی و از طریق مولتی کست با لن انتقال بدی به مودم . ورژن آنلاک مودم شما هم 192 هست و امکان داره مودم فقط رو این فریمور آنلاک شده باشه . اگر اینطوری باشه با تغییر ورژن مودم به فریمورهای اپراتوری ها مودم دوباره لاک خواهد شد . اینم در نظر بگیرید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام جناب صابر عزیز
    من مودم i60 ایرانسل دارم آپدیت شده خودکار به آخرین ورژن که فکر کنم 196 باشه
    من حقیقتا سردرگم شدم برای آنلاک باید از کدوم روش استفاده کنم و الان آخرین و بهترین روش و فریمور کدام هست ممنون

12. این کاربر از AZADGRAPHIC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    خوزستان-دزفول

پيش فرض

داداش من میخوام اخرین ورژن که همون 197باشه بریزم رو مودم لینک فایلشو بهم میده و روش بارگذاریش رو مودمو؟ از طریق مولتی کست میشه؟ توروخدا کمک کن ممنون

14. این کاربر از reza.riskware بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام دوستان اخرین فریمور جنرال برای این مودم چیه با تشکر

16. این کاربر از saee_mi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    خوزستان-دزفول

پيش فرض

سلام دوستان اخرین فریمور جنرال برای این مودم چیه با تشکر
    کسی نیس 197که اقا صابر میگه مث اینکه اخرین ورژن جنرال هستش با اموزشش بهمون بده؟

18. این کاربر از reza.riskware بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •