تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 64 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 640

نام تاپيک: آموزش آنلاک مودم tf-i60 h1 ایرانسل به روش فریمور و اسکریپت آنلاک بدون نیاز به وارد کردن کد آنلاک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام و تشکر
    وقتی با استفاده از لودر و فریمور یه مودم ورژن 196 ایرانسلو فلش می کنم ، بعد از پایان که سیم دیگه ای توش قرار میدم ازم کد آنلاک سیم می خواد .
    این کد باید چی وارد بشه ؟

2. 2 کاربر از aminmicro93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام و تشکر
    وقتی با استفاده از لودر و فریمور یه مودم ورژن 196 ایرانسلو فلش می کنم ، بعد از پایان که سیم دیگه ای توش قرار میدم ازم کد آنلاک سیم می خواد .
    این کد باید چی وارد بشه ؟
    عکس از صفحه مورد نظر بدید . در ضمن مودم با کدام روش قبلا انلاک شده ؟ و قبل انتقال فریمور 196 ایرانسل چه فریموری رو مودم بود .

4. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

این مودم قبلش آنلاک نشده بود .
    همون صفحه ایو میگم که 10 بار اجازه ورود آنلاک کد سیمکارتو میده .

ولی الان عکسش موجود نیست.

6. این کاربر از aminmicro93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

این مودم قبلش آنلاک نشده بود .
    همون صفحه ایو میگم که 10 بار اجازه ورود آنلاک کد سیمکارتو میده .

ولی الان عکسش موجود نیست.
    طبیعی هست چون مودم انلاک نیست و باید ابتدا انلاک شود و سپس از نسخه های دیگر فریمورها استفاده شود . موفق باشید .

8. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

ببخشید اقا صابر مودم من الان وب یول b618 روشه می خوام به 196 ایرانسل برم ولی نمی تونم از طریق cmdبه مودم بدم لطفا راهنماییم کنید

10. این کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ببخشید اقا صابر مودم من الان وب یول b618 روشه می خوام به 196 ایرانسل برم ولی نمی تونم از طریق cmdبه مودم بدم لطفا راهنماییم کنید
    از این لودر بعد اتصال بوت پین استفاده کنید :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد رفتن رو حالت لود راحت میتونید هر فریموری رو که میخواهید بر روی مودم فلش کنید طبق این توضیحات و این مثال :

12. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام اقا صابر عزیز من طبق این اموزش که تو این لینک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست مودم ایرانسل رو انلاک کردم قبل از انلاک ورژن 196 ایرانسل روی مودم بود که خودش به صورت انلاین 196 رو اپدیت کرده بود و وقتی که من با اموزش بالا انلاک کردم ورژن الان مودم شده 11.192.05.00.00 و انلاک هست الان اخرین فریمور انلاک که بدون مشکل هست چه فریموری هست و از چه طریق انتقال بدم به مودم ممنون میشم اگر زحمتی براتون نیست اخرین اپدیت فریمور که بدون مشکل هست به همراه اموزش که بتونم انتقال بدم رو بذارید در ضمن اقا صابر عزیز گزینه های اپدیت انلاین و اتو اپدیت به محض اینکه فعال میکنم پیغام filed میده تیک میخوره ولی ذخیره نمیشه تیکش بی نهایت سپاسگزارم از لطفتون
    Last edited by rezaerx; 16-03-2019 at 00:29.

14. 2 کاربر از rezaerx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام اقا صابر عزیز من طبق این اموزش که تو این لینک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست مودم ایرانسل رو انلاک کردم قبل از انلاک ورژن 196 ایرانسل روی مودم بود که خودش به صورت انلاین 196 رو اپدیت کرده بود و وقتی که من با اموزش بالا انلاک کردم ورژن الان مودم شده 11.192.05.00.00 و انلاک هست الان اخرین فریمور انلاک که بدون مشکل هست چه فریموری هست و از چه طریق انتقال بدم به مودم ممنون میشم اگر زحمتی براتون نیست اخرین اپدیت فریمور که بدون مشکل هست به همراه اموزش که بتونم انتقال بدم رو بذارید در ضمن اقا صابر عزیز گزینه های اپدیت انلاین و اتو اپدیت به محض اینکه فعال میکنم پیغام filed میده تیک میخوره ولی ذخیره نمیشه تیکش بی نهایت سپاسگزارم از لطفتون

دوباره انلاک کنید با روش جدید اول همین تاپیک.شما با روش قدیمی انلاک کردی و با این روش فقط رو همون 192 مودم انلاک هست و با تغییر فریمور انلاک مودم هم میپره .

16. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

صابر جان ممنون دوباره انلاک کردم الان شد این Software version: 11.195.03.00.00
    این اخرین ویرایش و اخرین اپدیت هست؟ برای کارایی بهتر نیازی به اپدیت جدید نیست اگر هست ممنون میشم لینکشو بذارید راستی اون گزینه ca mimo رو از کجا فعال کنم نمیبینمش؟
    Last edited by rezaerx; 16-03-2019 at 06:55.

18. 2 کاربر از rezaerx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

صابر جان ممنون دوباره انلاک کردم الان شد این Software version: 11.195.03.00.00
    این اخرین ویرایش و اخرین اپدیت هست؟ برای کارایی بهتر نیازی به اپدیت جدید نیست اگر هست ممنون میشم لینکشو بذارید راستی اون گزینه ca mimo رو از کجا فعال کنم نمیبینمش؟
    این فریمور 195 جنرال برا انلاک هست و اون گزینه رو نداره شما اینو نصب کن و استفاده کن :

20. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •